[ krayziemudafucka @ 22.10.2009. 20:43 ] @
Vremenom su krenuli da mi se pojavljuju prekidi (seckanje) pri reprodukciji snimka. Najpre retko (jednom u par minuta), a potom se češće (na svakih par sekundi). Probao sam da čistim glavu cleaning kasetom, ali nije imalo efekta. Zapravo, nisam baš ni siguran da je problem u glavi.. Značio bi mi savet jer imam malo iskustva sa kamerama, pa stoga ne bih da odnesem u servis da me oderu ni ni zbog čega.. Hvala!
[ sonyman @ 23.10.2009. 09:01 ] @
Kada se javlja seckanje?
Pri reprodukciji na kameri ili na PC-ju?

Ako je na PC, ili je u pitanju kabl ili neki codek u zavisnosti od softvera koji koristiš za Video Captureing. Probaj s Windows Movie Maker-om.

Ako je na kameri, j... .a, servis.

Imaš li više kaseta, ili samo jedna pa nisi probao na druge...

[ krayziemudafucka @ 23.10.2009. 10:57 ] @
Secka i pri reprodukciji na kameri, a i na PC-u.. Imam vishe kaseta, a secka chak i kod novih. Medjutim, primetio sam da su na odredjenim delovima trake seckanja manja nego na drugim. Kao i da sa nekim kasetama bolje prolazi nego sa drugim.. E, sad, ja kontam da je u pitanju zaprljana glava.. Mada nisam neki struchnjak. Ako bi imao kakvo uputstvo da sam probam da ochistim glavu.. Bilo bi fino..
[ farbara @ 10.02.2010. 13:21 ] @
Ja imam usb kabl,ali nemam driver-e za nju.Jel mozete da mi date link ili da mi pustite na e mail?
[ sonyman @ 11.02.2010. 09:42 ] @
USB Driver:
http://support.sony-europe.com...;f=usbdrven&site=odw_sr_YU