[ paradoxxx @ 27.10.2009. 14:26 ] @
Danas sam dobio ovu ponudu na 062 kartici koja nije dopunjavana dugo; samo sam je ubacio u telefon i sms je stigao; nije lose, ali na drugoj imam 1000 minuta i 1000 poruka za isti iznos, pa mi se ne isplati. Neko dobio slicno?
[ brankos @ 28.10.2009. 23:35 ] @
Dobio ja i to na sve tri moje sekundarne Telenor kartice
Zaključio sam da treba imati bar 4 telenorove sekundarne kartice, bar za svako godišnje doba po jednu "zaboravljenu" koja se naravno neće dopunjavati skoro godinu dana. Tako na sve 4 na po svaka 3 meseca stiže "super ponuda" koja ako se ponavlja po 2-3 puta može značiti skoro 12 meseci povlašćenih tarifa. Teoretski naravno a u praksi svaka 3 meseca po 1 sa ekstra dobrom ponudom. Moramo da se snalazimo kad nas klasifikuju i prave budale od nas. U Švedskoj več 7 godina sasvim normalno za SVE operatere opcija da ako korisnik u toku 30 dana dopuni broj sa 500-700 dinara (zavisno od operatera) ima 30 dana besplatno u mreži (plaća doduše dobijanje veze 6 dinara).
[ paradoxxx @ 03.05.2010. 10:06 ] @
danas dobio na dve 062 kartice ponudu da uplatim 200 dinara i dobijem 200 minuta u mrezi na 30 dana. Ponuda nije losa jer se novac sa obe kartice moze prebaciti na trecu i onda ta treca dopuniti do iznosa za kupovinu 2 GB pripejd neta. Ipak je puno bolja varijanta da se kartica ne ubacuje u mobilni telefon mesecima, sto ja nisam radio, proveravao s vremena na vreme i ponuda mi je losija od one 1000 minuta i 1000 poruka za isti iznos.