[ toxic06 @ 01.11.2009. 00:04 ] @
imam ovaj model Klikni ovde i podesio sam gprs prema telenorovom podeshavanjma za anycool K88 Multimedia handsetali nisam podesio proxy(jer mi nije to nudio kao opciju u podeshavanju nego mi je nudio dns da podesim njegov IP) medjutim gprs mi extra radi.kada sam krenuo da konfigurisem mms sa koristio sam podeshavanja za isti model,medjutim kada sam doshao do tacaka 39. Selektujte Data account i izaberite GPRS
40. Na listi profila izaberite Telenor MMS desi se sledece da kada krenem tacku 40 da izvrshim on mi prikaze u listi telenor mms medjutim kad kliknem na njega ne pishe mi telenor mms nego FET shto je i ranije stajalo pa sam proba pored telenor mms da selektujem neki drugi ali i dalje pishe FET.zanemario sam to doveo do kraja podeshavanje i pokushao sam da poshaljem sam sebi jer su mi to ovi iz telenora stalno govorili:) ali nece i resetovao sam mob i dalje jok.

moze li neko da mi pomogne ako je neko uspeo da podesi telefon.bilo koja mreza 063 ili 064
[ toxic06 @ 06.11.2009. 21:08 ] @
par dana kasnije
uspeo sam da podesim sve za 066

koristio sam podeshavanja sa ovog i ovog sajta i sve radi savrshenoo :D
[ danesssss @ 20.12.2009. 22:30 ] @
Listajuci na netu teme vezane za kopiju Nokia telefona E71, naisao sam i na ovaj post o podesavanju parametara. Obzirom da posedujete ovaj telefon, zamolio bih Vas da mi ukratko date Vase utiske o njemu jer sam planirao da ga kupim. Kako funkcionise, koliko je brz, da li MMS i wap, tj internet dobro rade, kako radi Wirelles?
Ja imam trenutno 3 mob. tel. (Nokia N82, 6233 i 2330c-2), pa palniram 2 da uklopim u jedan, tj E71, tako da me zanima da li na E71 istovremeno mogu biti aktivne obe kartica, tj. da li kada na jednom broju pricate drugi broj moze da prima pozive. Nadam se da cete mi pomoci i dati Vase objektivno misljenje o ovoj kopiji.

Unapred zahvalan

p.s. nije na odmet da mi mozda date i kontakt gde ste kupili Vas E71