[ Luka Skrbic @ 11.11.2009. 18:07 ] @
Instalirao sam Microsoft Office 2007 na Windows 7 Ultimate x64 i sve je dobro radilo. Sutradan kad sam uključio računar svi programi Office-a (Word, Excel, PP ...) nisu imali "normalne" ikonice, a nemaju ni sada. Ovo mi se nekada dešavalo sa drugim programima u Visti, ali ne i sa Office-om. Svi programi i dalje rade, ali ikonice su kada imamo neki fajl za koji nije odabran program preko koga će se otvoriti (ako me razumete). Da li znate kako da vratim normalne ikonice?
[ Luka Skrbic @ 20.11.2009. 15:57 ] @
Instalirao sam Microsoft Office 2007 na Windows 7 Ultimate x64 i sve je dobro radilo. Sutradan kad sam uključio računar svi programi Office-a (Word, Excel, PP ...) nisu imali "normalne" ikonice, a nemaju ni sada. Ovo mi se nekada dešavalo sa drugim programima u Visti, ali ne i sa Office-om. Svi programi i dalje rade, ali ikonice su kada imamo neki fajl za koji nije odabran program preko koga će se otvoriti (ako me razumete). Da li znate kako da vratim normalne ikonice?
[ Catch 22 @ 21.11.2009. 00:09 ] @
Instalacioni disk za Office, pa pokreneš repair instalaciju za Office da ponovo pravilno u sistemu asocira sve potrebne fajlove.
I izbegavaj tweak programe koji nešto kao "čiste registri bazu"...
[ slavisaelit @ 23.01.2010. 17:08 ] @
Blago nama, kad smo došli do toga da Administrator nema pojma da radi na računaru taman sam hteo da napišem odgovor, ali neka, ipak će odmah obrisati ovu poruku, ako i to bude umeo
[ Take 5 @ 23.01.2010. 20:42 ] @
^ LOL!
Praviš li ti razliku između pravog Administratora ovog foruma i nekog ko je reč "Administrator" upisao sam prilkom kreiranja vlastitog profila?



[ slavisaelit @ 24.01.2010. 12:18 ] @
Ijao, od sad će da pravim razliku, eee čoveče kako sam se istripovao