[ TanjaBre @ 12.11.2009. 19:49 ] @
Htela bih da sastavim konfiguraciju za kompjuter, ali ne razumem se u to, kad to kazem, mislim-stvarno se ne razumem u to :)... Nista ono preterano da mi je potrebno, klasicne stvari, ali da ima dobru brzinu, graficku, memoriju.. i toliko o tome da znam da kazem sta mi treba :) Ako moze neko da mi kaze na sta da obratim paznju?? Hvala unapred...
[ Jbyn4e @ 12.11.2009. 22:33 ] @
Na sve ;)

Fenomenalno ;) "ne treba mi nista posebno, samo da ima dobro i brzo to i to"!

Odluci za koliko para zelis konfiguraciju, sta sve zelis da imas na njoj (stampac? tv karta? skener? citac kartica?), pa jos i da ti kazemo ponesto o nasem misljenju.

[ awaks @ 12.11.2009. 22:45 ] @
Pozdrav i dobro dosla na forum!
Kao prvo mozes da koristis opciju pretraga ili da malo razgledas starije teme pa da vidis sta ti odgovara od ponudjenih konfiguracija i u kojem cjenovnom rangu...
Ali posto se ne razumijes u konfiguracije kao sto si i rekla bilo bi fino da kazes koliko si novaca spremna da izdvojis za novu konfiguraciju i za sta bi tu konfiguraciju koristila :D
Nadam se da sam bio jasan ;)

@Jbyn4e mislim da bi bilo lakse da djevojka kaze za sta bi joj racunar koristio pa da onda pokusamo da pomognemo jer se ona ocigledno ne razumije u citace kartica i tv-kartice :D
[ Jbyn4e @ 13.11.2009. 06:26 ] @
^^
Pa to i kazem: citiram nju
Citat:
Nista ono preterano da mi je potrebno, klasicne stvari, .
.. i toliko o tome da znam da kazem sta mi treba :)

Klasicne stvari... ma sta to bilo.

POsto ne znam sta su kalsicne stvari sa brzim i dobrim "onim", pitam koliko para zeli da da, pa da dobije preporuku po tome.
Opet, ako odgovor bude izmedju 10 i 100 hiljada, onda tek ne znam sta bih jhe pitao :)

Nego, zar je toliko tesko procitati pravlnik foruma i pisati po njemu? Narocito onaj deo - pomozite da vam pomognemo.
[ TanjaBre @ 13.11.2009. 14:25 ] @
Hm..... paa, ne znam, 200, 300 eura.
I jesam gledala po forumu, ali kao sto rekoh, ne razumem se, pa mi to i ne zneci puno :(
Treba da posluzi za igrice, internet, gledanje folmova... Da se ne koci itd...
[ calexx @ 13.11.2009. 16:55 ] @
Obično tako počne, ajde neki komp za jednostavne igrice ... i posle par meseci pitanje ... a što ova igra neće da radi na njemu ili stalno secka? Odavno su igre najzahtevnije pa ako planiraš nešto tako, odvoj još koju stotinu za komp i naravno, nešto malo i za monitor pa ćeš da rešiš problem bar do sledećeg leta. ;)