[ ranikolahdd @ 14.11.2009. 22:54 ] @
Pitanje je za nekog ko je nadlezan.
Da li je moguce da se moj nick i moje poruke izbrisu sa foruma.
U zadnjih par godina gotovo je nemoguce napisati bilo sta bez cenzure koja ne moze da se meri ni sa komunistickom.
Vlada jednoumlje da niko ko zna nesto ne sme i ne moze da napise bilo sta sto ima veze sa problematikom hard diskova.
Ako vec nije moguce da ukazem na pogresne tehnike kojima se korisnicima savetuju sumanute ideje, molio bih da se obrisu sve moje poruke.
Ako moje poruke nisu dobre za ovaj forum, onda nisu dobre sve. Muka mi je vise kad vidim da moderator brise moje poruke kao sto uciteljica cepa listove.
Animozitet preme meni licno prerasta u bezobrazluk i cesto pozive na linch sa omalovazavanjem i vredjanjem. Teror koji vlada u sobi od strane moderatora
moze se videti po temama koje ljudi postavljaju. Najcesce krece sa
Izvinite nisam nasao ..ili
Pretrazio sam sve i nema mog problema...
Ako je zvanicna politika da Nikola Radovanovic ne sme da pise ono sto zna o hard diskovima voleo bih da znam
Da napomenem da sam bio clan elite security-ja jos kao student. Pa zar treba da se stidim svog posla?
Ako je moje prisustvo ( inace samo sam tamo aktivan posto sam samo tu strucan ) nepozeljno, molim da se izbrise sve sto sam ikada pisao.
Nikola

ps: primer obrisane poruke

========================================================================
Ovo je sadrzaj originalne poruke:
--cut here--
11. cilindri spominjani su od -32 do 0 ali to vazi za WD diskove, kod Quantum Maxtor
je drugacije organizovano
12. Loader sluzi da se udje u servisnu zoni tj HPA host protected area i omoguci
citanje modula
--cut here--

Dodatni razlog brisanja koji je moderator naveo:
Sre??ivanje teme.

Hvala na razumevanju.

Moderator elitesecurity.org-a, StORM48

=====================================================================
ps: cist primer vredjanja reklamiranja pljuvanja nepostovanja ili ja pogresno razumem da se radi o Servisnoj zoni na WD- diskovima.
Nikola


[ Stefan Jocic @ 14.11.2009. 23:04 ] @
Korisnički nalozi i poruke se ne brišu.
[ ranikolahdd @ 14.11.2009. 23:16 ] @
kako se ne brisu meni se brisu bar po 3 dnevno, gore je primer jedne obrisane.
Poruke koje sam Ja napisao nisu vlasnistvo foruma. Ako je tako onda neko moze i lazno da se predstavlja pisuci i editujuci stvari
i time cini falsifikat. Ovo jeste privatno vlasnistvo ali i javno glasilo ne mogu se pisati neistine i lazi. Ako ja nisam nesto napisao ili ako ga nisam napisao onako kako je predstavljeno je povreda mojih prava. I mogu barem imati slobodu da se povucem iz svega. ( ne interesuje me konzistentnost baze)
I voleo bih da se vratim na obrisanu poruku i nepotrebnost da se obrise .
[ ranikolahdd @ 14.11.2009. 23:22 ] @
moja je greska , tema je "sredjivana"
sve jedno ovo nije mesto za mene,
Pozdrav
[ Stefan Jocic @ 14.11.2009. 23:37 ] @
Poruke koje su duplirane, offtopic i slične se brišu. Inače globalno - poruke su vezane za korisničke naloge, tako da bi brisanjem istih nestale sve poruke određenog naloga. Iz tog razloga se korisnički nalozi ne brišu. Ja stvarno nisam upućen u teme u kojima si učestvovao, ali ti preporučujem da privatno preko EMail-a, IM-a ili PP-a popričaš sa moderatorom tog/tih foruma.
[ StORM48 @ 15.11.2009. 00:18 ] @
Ja sam nadležan, hvala na pitanju.
Kad dođe do toga da ja krenem da brišem i moderišem učestalo, to znači da su nadležni moderatori već izgubili sve živce sa Tobom. I ta priča se ponavlja već godinama.

Tvoje bitisanje na forumu se odavno ne graniči sa bezobrazlukom. Graniči se sa nečim što je jednostavno neopisivo.

Naravno, pošto LAŽEŠ da Ti je poruka obrisana (kako Ti je na PP i objašnjeno pre otvaranje ove teme, budući da je sadržaj poruke SPOJEN sa prethodnom), ponoviću i ovde da je dupla obrisana, a one koje su Ti u potpunosti obrisane (a to se broji trocifrenim brojem) jednostavno nisu za javnost, zbog sadržaja koji je kumulativno odavno prevazišao kvotu dovoljnu za ban.

Tvoja firma i Tvoje znanje su ovde komercijalne kategorije (jer prvo nikog ne zanima, a drugo ne želiš da pružiš) i kao što Ti je MILION puta do sada objašnjeno - takav način otvorenog reklamiranja je ZABRANJEN!

O "pomaganju korisnicima" ne bih - javiće se ovde oni kojima si "pomogao" (ako čitaju) tako što si ljubomorno čuvao znanje za sebe (Tvoja stvar) i nudio im usluge (e to je već naša stvar), stavljajući do znanja da se "Tvoja firma time bavi".

KRAJ! ENDE! FIN!

Pozdrav
[ ranikolahdd @ 15.11.2009. 09:51 ] @
Ovo je treci put da mi kazes da sam bezobrazan. U pravilima pise da moderatori ne smeju da vredjaju korisnike. ( i ako je to njihov nivo)
TI si jedan kontrol freak koji svoje neznanje krije iza moderatorskog naloga.Zivi u ne znanju ja sam uvek spreman da pomognem onima kojima je moguce pomoci. Ti to najbolje znas skoro si obrisao jedan post u kome covek lepo opisuje situaciju. Zivi u neznanju to je tvoj problem.
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao ranikolahdd dana 15.11.2009. u 11:08 GMT+1]
[ Milan Gligorijevic @ 15.11.2009. 10:45 ] @
Šta je sa ostalim porukama koje su obrisane sa te teme?
Kada izvučeš ovako jednu poruku, deluje da si stvarno u pravu i da ti je poruka bez razloga obrisana. Prelistao sam ostale i video direktno i namerno reklamiranje. Pošto je ova bila u sredini diskusije, razlog brisanja je "Sređivanje teme".
[ ranikolahdd @ 15.11.2009. 12:57 ] @
mislis na one u kojima sam prozivan bez razloga i jos je lagano da je disk bio kod nas u nasoj firmi? Jos izmisljen razgovor laganja i laganja
pa uvrede u kojima se vredja strucnost samo zato sto sam rekao da je lose otvarati disk u kucnoj radinosti!!!!
Pa na to kad se doda da korisnik koji iznosi lazne optuzbe prvi post ima na zadatoj temi to ne izazove sumnju.
Molim te na PM mi stavi gde sam reklamirao svoju firmu u toj temi.
Btw mi smo placali reklamu na ovom forumu i od 2005 nismo dobili racun cime ulazimo u prekrsaj. Na pm sa molbom da se racun posalje nisam dobio odgovor.
[ Milan Gligorijevic @ 15.11.2009. 13:30 ] @
Plaćao banere ili ne tretiraš se isto kao i svi ostali. Pominjanje firme nije dozvoljeno, zato su ti ostali komentari brisani. Sad vidim da ti ovaj na koji se žališ nije obrsan sa teme već spojen sa prethodnom porukom => http://www.elitesecurity.org/p2437219

Nisam tražio puno, poslednji post koji ti je obrisan:
Citat:
Hvala lepo, da dozivim i ja jednom da mi neko zahvali na ovom forumu.
Kao i za i4004 vazi poziv sa sve koji hoce da dodju da posete nasu firmu gde mozemo na tenane o svemu.
Diskovi nisu kao ostali hardware, pogresan potez vodi do gubitka podataka. ( mi smo svedoci toga svaki dan)
Pozdrav
Nikola


Imaš li još neko pitanje ili da zatvaram temu pošto ti je post na koji se žališ ostao na forumu?
[ ranikolahdd @ 15.11.2009. 13:57 ] @
Lepo sam napisao da je moja greska procitaj temu od pocetka pa ces videti.
Za ostalo moze odgovor pa zkljucaj
ps: procitaj od pocetka pa ces videti pitanja.
[ Milan Gligorijevic @ 15.11.2009. 18:28 ] @
Citat:
Da li je moguce da se moj nick i moje poruke izbrisu sa foruma.

Nije moguće.

http://www.elitesecurity.org/o/uslovi-koriscenja/
http://www.elitesecurity.org/p1853937