[ dragancesu @ 17.11.2009. 11:10 ] @
Kako se ovo koristi? Dobio sam neke visio fajlove koje treba odstampati, u win je klik na to pa preko explorera ide neki viewer gde nema izbora stampe. Skinuo sam visio preview 2007 ali nakon instalacije nista. Nema ga na meniju, kad sam ga trazio naletao sam na Vpreview.exe koji nije samostalan, poruka je ga treba nesto pokrenuti.

I meni deluje glupo da nema, ali postoji li visio preview samostalni i gde da se skine?

Mada visio nije deo office, ovo mi deluje najsrodniji formu
[ Jpeca @ 17.11.2009. 11:58 ] @
Visio viewer koristi Inetrnet explorer za prikaz fajlova. Ako je instalacija prošla OK dupli klik na visio fajl treba da pokrene IE i prikaže fajl. Eventualno je potrebno dati dozvolu za prikaz aktivnog sadržaja(Allow Blocked Content).

Dalje štampu radiš standardno preko File/Print. Pogledaj prvo preview da vidiš kako izgleda i da li ti odgovara.
[ dragancesu @ 17.11.2009. 13:15 ] @
To sam video ali nekako mi se ne svidja, uz to stampa je katastrofa. Dijagram je obicno bude siri ili visi u odnosu na stranu, pa kad se sabije postane necitljivo. Mislio sam da ima neki standalone, ali ako nema, sta je tu je.

Ono sto je uradilo posao je sto na jednom sajtu ima free konverzija u pdf. Ali salje na mail pa to stize sutra.

Posto i drugi imaju ovakav problem jedan od saveta je da se vsd importuje u word, ali opet nisam nasao kako.




[Ovu poruku je menjao dragancesu dana 18.11.2009. u 08:15 GMT+1]