[ stil @ 24.11.2009. 10:37 ] @

Preporuka.

Download Opera browser



[ shpiki @ 06.12.2009. 06:21 ] @
jedno pitanje: da li je moguce podesiti Master Password ali tako da je nemoguce pokrenuti Operu pre unosa pass.a? (kao kod Mozille itd...)
nisam do sada koristio Operu, i nisam uspeo da namestim u Tools>Preferences...>Advanced>Security>...

Pozdrav.
[ Stranger2 @ 06.12.2009. 15:15 ] @
Prvi put cujem za ovo. Prilicno sam siguran da to kod opere nema. Ali postoje programcici koji mogu zakljucavati pojedine fioldere pa tako mozes zakljucati folder u kojem je instalirana opera... prep pokretanja opere u tom slucaju moras otkljucati folder.

Inace prvi put cujem da i mozilla to moze. Zvuci mi nesigurno jer i bez toga se moze desiti da program postane nestabilan...
Kada je mozilla u pitanju preporucujem ti da koristis "Start Private Browsing". opcija u meniju toools. Tako ne ostavlja tragove koje stranice si surfovao pa nije vazno da li ce noeko posle tebe pokretati program.
[ shpiki @ 07.12.2009. 18:26 ] @
nije mi bitno da li neko vidi gde sam bio ili nisam, nemam sta da krijem :) ali posto sam regovan na nekoliko foruma + email nalozi + razni drugi naloz, iskreno, mrzi me da svaki put kada idem na net kucam brdo passworda itd.. zato mi je potrebno zakljucavanje celog programa..
u Mozilli (tacnije Flock.u) ima ta opcija, ali nije najbolje izvedena, pa je moguce da se, posle nekoliko Esc tastera, udje u program.. :(

ako neko zna nesto vise o ovom, molim da napise..
Hvala!
[ stil @ 07.12.2009. 19:16 ] @
Znaš šta. Nađi neku portabl verziju. Utakneš flešku i vozi.

http://opera-usb.com/
[ SrdjanS. @ 09.12.2009. 15:37 ] @
Ne razumem zašto na Operi tako sporo radi flash. Obozavam Operu ali me to toliko iznerviram da se ubrzo vratim na Firefox.
Proveravam verziju po verziju Opere i uvek isti problem, užaaaasnooo sporo!
[ stonex @ 09.12.2009. 15:49 ] @
Ja koristim Operu godinama i nikada mi nije loše radio Flash , kako tada , tako i sada sa 10.10 .
Verujem da imaš problem sa nečim drugim .
[ SrdjanS. @ 09.12.2009. 15:54 ] @
Ne znam, na ostalim browserima sve radi kako treba. Mislim na igrice na facebooku. Ne znam gde bi drugo mogao biti problem kada na ostalim browsetima to shiba.
[ stonex @ 09.12.2009. 22:43 ] @
Pff, ne znam , meni je i na Face-u sve Ok .
[ 123i @ 16.12.2009. 04:23 ] @
ja uvek nakon instalacije opere/mozile daunlodujem i ubacim + najnoviji flash i nikad nikakvih problema ....