[ walshie @ 24.11.2009. 17:15 ] @
Planiram da ulozim oko 100EUR u slusalice ali mi trebaju iskljucivo za muzicku produkciju pa mi trebaju neke sa sto suvljim zvukom ali se uopste ne razumem u proizvodjace i modele. Znam da necu dobiti ludilo za 100 eur ali mi treba pomoc da izaberem nesto sa najboljim zvukom u okvirima te cifre.

Produciram elektronsku muziku - znaci dosta FXeva, sintova, punih sub baseva i ostrih perkusija bez vokala.

Sta predlazete?

Pozdrav i hvala unapred
[ Kovacevic Vladimir @ 24.11.2009. 18:35 ] @
Malo Google-anja ne bi bilo loše, ali u suštini ne rešava problem.

Kao što ne rešava ni odgovor tipa...ima ih na kilo, od 20-100 €

Npr. ove koštaju oko 55€

http://www.sennheiser.com/senn...adphones_500263?Open&row=1


Jer, to ili bilo koji model... se mora probati, da ne bi bacio pare.
Najbolji način je uz svoj (poznat) snimak na CD-u probati nekoliko modela slušalice.
Znači muzika ista, a slušalice menjati i na tom snimku testirati i registrovati slušna zapažanja.

Pozdrav



[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 24.11.2009. u 19:55 GMT+1]
[ acaradio @ 25.11.2009. 08:06 ] @
AKG K-141
[ Play @ 26.11.2009. 23:19 ] @
...ili AKG K-99

Oba AKG modela se uklapaju u tvoj budzet i neces pogresiti
[ wolfgang @ 15.12.2009. 23:25 ] @
Ako se ja pitam,i ako dopustaju glavni ljudi iz ovog foruma,...bitno je da kupis LINEARNE slusalice,slusalice koje ne ulepsavaju zvuk,a to je klasa,koja od 100 Eura pa nadalje,i ja bih ti savetoavao SENHEISER,imao sam prilike da slusam na njima,...i vrh su,.uglavnom nisu HIFI,sto je mozda tesko nekom na prvo slusanje da uradi bilo sta,ali probaj ih,ne seacm se modela bas tacno koji je,ali svaki prodavac ce ti izaci u u susret,naravno kad udjemo u Evropu:)