[ waikiki @ 29.11.2009. 00:24 ] @
Koga zivcira Home kartica i chat, postavljena na levoj strani iGoogle stranice, postoji resenje za uklanjanje u Firefox-u.. Add-Ons https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/10113

Nije mi jasno da Google nije omogucio opciju uklanjanja ove, po meni, besmislene kartice.
[ enthusy @ 29.11.2009. 21:23 ] @
Zaista ne razumem zašto nekome smeta Home kartica na iGoogle. Onaj ko ima dosta gadget-a može tu da na brzinu klikne i maksimizuje onaj koji mu treba. Taj tab takoreći ne usporava učitavanje stranice ni najmanje niti pravi ikakav problem. Dok je recimo sa chat-om druga star. Taj chat neko ne koristi pa mu uopšte ne treba, a i on zna da uspori učitavanje stranice. Zato chat može da se isključi... samo kliknete na padajući meni desno od "Home", zatim klik na "Edit this tab" pa tu izaberete "Hide chat"... i naravno obavezan klik na "Save".
[ waikiki @ 30.11.2009. 22:50 ] @
Citat:
enthusy: Zaista ne razumem zašto nekome smeta Home kartica na iGoogle

Ne radi se o tome da li se nekome svidja, smeta ili ne.. Ovde je pitanje mogucnosti izbora.
Meni licno se taj tab ne svidja i necu da ga gledam. Ne samo da mi se ne svidja nego mi i smeta. Imam manje prostora za ostale sadrzaje i stalno razmisljam da li sam vidljiv ili nevidljiv za chat. I zato mi Google nije jasan.. zasto mi nije omogucio da uklonim ono sto ne zelim.