[ Suns @ 30.11.2009. 13:32 ] @
Imam Nokiju E71, malopre sam video jednu super aplikaciju na Ovi Store sajtu i poslao sa sajta sam sebi link na mobilni telefon, i sada se javlja "problem" kada kliknem ja na taj link on meni otvara u browseru od telefona stranicu ka Ovi Store Mobile ali mi to otvara preko Telenor Mreže, uopšte mi ne nudi opciju da ja izaberem tip povezivanja, a ja hoću da izaberem WiFi jer imam wireless u kući, bezveze da trošim pare na Telenor internet..

Pre jedno 3-4 meseca je ta aplikacija Ovi Store dozvoljavala da se povežem konekcijom koju ja izaberem, a sada automatski otvara sa Telenor Internet, kako da rešim ovo!?


P.S. SVE ostale aplikacije u telefonu (facebook, youtube, myspace, gmail, MSN) me pitaju da li želim sa WiFi ili sa telenor internet a samo Ovi store odmah konektuje sa pristupnom tačkom od provajdera bez da me pita
[ Joker @ 30.11.2009. 14:02 ] @
otvoriš nokijin browser pa options>settings>General>access point i namestiš šta ti odgovara
[ Suns @ 30.11.2009. 14:25 ] @
To sam i uradio i stoji moja kućna mreža WiFi.

Nije u tome problem izgleda da Telenor ima neki ugovor ili šta već sa Ovi store i da sama aplikacija ne dozvoljava ni jednu drugu mrežu osim mreže operatera!?
[ boxxter @ 30.11.2009. 15:06 ] @
Mislim da nije u tome stvar.Probaj da stavis always ask.Link u bookmarks zapamti preko koje konekcije izlazis na net.Probaj da opet upises taj link kad si na wireless,pa onda na bookmark.
[ Suns @ 01.12.2009. 21:54 ] @
Ma sve sam to uradio i neće...

Posle sam video na nokijinom sajtu da je izšao update za taj program, i da je upravo to bio bugfix i posle update-a sada radi kako treba :)