[ grayzer01 @ 30.11.2009. 20:21 ] @
Stavio sam bre ovu poruku na nakoliko tema i niko da kaze ni rec.
Evo sad nove teme. Mozda je prica 'dejavu' ali ja nisam nasao odgovor. Mislim da je Firefox odlican browser i zeleo bih da ga popravim ako je moguce. Stvar je vrlo jednostavna, kad startujem 'lisicu' prikaze mi se sledeca poruka:

XML Parsing Error: undefined entity
Location: chrome://browser/content/browser.xul
Line Number 34, Column 1:


<window id="main-window"

Sta to moze biti? Dok je radio bilo je OK, osim sto se prilicno sporo pokretao.
Ajde recite nesto ili da ga brisem!?
[ R A V E N @ 01.12.2009. 17:23 ] @
Obriši taj navikani Firefox, instaliraj Operu i uživaj kao čovjek kad možeš.
[ Stranger2 @ 02.12.2009. 13:16 ] @
Taj fajl je onda ostecen (usled nasilnog gasenja programa ili nesto slicno...). Obri si fajl browser.xul sa te lokacije koju si napisao. Zatim startuj firefox ponovo. Ako nece da radi onda ga ponovo instaliraj.
[ Take 5 @ 02.12.2009. 19:31 ] @
Poznata je pojava da Firefox nakon 2-3 online update procesa ume ozbiljno da se "zaglupi" i uspori (valda neki problem sa registri bazom, između ostalog...)

Napravi backup svojih bookmarks... šta već misliš za neophodno, deinstaliraj kompletno Firefox preko Control Panel Add / Remove Programs.
Nakon restarta obriši ručno sve eventualne ostatke u folderu gde je Firefox bio instaliran.

Ponovo instaliraj najnoviju zvaničnu verziju 3.5.5 i uvezi nazad svoje backup fajlove i uživaj!


[ 123i @ 17.12.2009. 13:19 ] @
ja čim instaliram ff i nakon što podesim sve obavezno isključim sve apdejte jer je to jedini način da ff ne pobrljavi vremenom (a zna već nakon par nedelja) - ovaj tip rulesssssss ....
[ nemysis @ 11.01.2010. 02:14 ] @
Uvek dopuštam Firefox-u da obnavlja svoje Addone-a (dodatke) kojih nema malo.

Dok se sam program preko Distribucuje obnavlja i nemam nikakvih problema.