[ miskec @ 01.12.2009. 11:46 ] @
Caos svima,

evo uradio sam novi sajt za projektantsku firmu Kula Projekt, pa me zanima sta mislite o funkcionalnosti dizajnu itd.. ako neko ima neki predlog neka pise

www.kula-projekt.co.rs

i zanima me ako neko zna neke web adesare gde mogu da prijavim sajt zbog gogola malo ne vise od 10 komada
[ Stranger2 @ 11.01.2010. 17:52 ] @
Citat:
"KULA-PROJEKT" d.o.o. Beograd
Preduzeće za projektovanje, konsalting i inženjering

Citirani deo mi deluje malo previse sluzbeno kao pocetak nekog dokumenta. Te informacije su prikladne za stranicu "o nama" ali za zaglavlje na naslovnoj je bolje nesto manje formaalno. Ili da totalno izbacis to zaglavlje posto je logo ionako u sidebaru.
Mozda da ubacis krovove kod opcija glavnog da izgledaju kao kuce i da tako nadoknadis nedostatak zaglavlja.

[ alen nikolic @ 20.02.2010. 18:05 ] @
Meni izgleda prihvatljivo. Nije to sajt gde treba da privuces bog zna koliko posetioca, pa da od reklama zaradjujes. Ubaci kljucne reci, kako bi Vas pronasli na googlu i radi to sto radis- ostavljaj linkove ka vasem sajtu na forumima :-)
Vidim da ti je PR 4 sto je ok, ali imas samo jeda backlic.
Pozz
[ kelja @ 21.02.2010. 01:43 ] @
Pa ok, malo mi bode oci necentrirani logo gore, al' to si valjda hteo. :)

A u vezi sa drugim pitanjem:
http://www.ebizmba.com/articles/social-bookmarking-websites

[ Ljubiša Begović @ 21.02.2010. 02:20 ] @
Jednostavno, pregledno, tako je najbolje...
Ja bih promenio onaj deo iznad menija, ulepšaj to malo, neku sliku možeš uraditi.
Logo-u bih našao drugo mesto (integrisao bih ga u onaj deo iznad menija), a i onaj sivi deo ispod logo-a je po meni suvišan, možda je bolje da ga skroz izbaciš.
I mnogo beline ima, razgraniči deo sa sadržajem od one bele pozadine, nekom linijom, bojom, nečim... (ja bih verovatno to uradio, ali ne mora značiti da sam ja u pravu)

Prijavi sajt na Otvoreni Direktorijum, povratni link nije obavezan, a tu ćeš naći i većinu domaćih web kataloga, direktorijuma sajtova, linkova ili kako hoćeš da ih zoveš...