[ Milos88_vkbgd @ 01.12.2009. 17:10 ] @





[ Milos88_vkbgd @ 08.12.2009. 23:10 ] @
Sta je ljudi nema odgovora nikakvih postova, nista.Ne svidja vam se? :)
Evo napisacu sta sam radio:
Ofarbana kucista od DVD-RW, CD-RW i Floppy Driva u perla ljubicastu i spolja i iznutra,zatim ofarbane maskice od pomenutih uredjaja u metalik sivu i spolja i iznutra,promenjene LE diode sa fabrickih zelenih na plave, kupljeni PATA round zeleni kablovi, Kupljeni 2 x Cooler Master Aero fans,fabricki tzv. box CPU cooler zamenjen sa Cooler Master X Dream III coolerom i termalnom pastom boljom provodljivoscu (podrzava novije CPU do 3,6 GHz).Kablovi od napajanja upakovani u buzire.Uskoro sledi jos.
[ okram_ca @ 09.12.2009. 14:51 ] @
Nije losa ideja.
Zanima me sta ti je ono u dodjem desnom uglu.
na slici jedan.
[ Milos88_vkbgd @ 09.12.2009. 18:42 ] @
To ti je Cooler Master Aero ventilator tzv. turbina, ali nazalost nema vise da se kupi.To sam kupio jos pre par godina, ako na to mislis.Ima ga i u gornjem levom uglu odmah ispod napajanja, ili mislis na drzac ventilatora, ono ljubicasto plasticno sto viri.To ide fabricki uz kuciste i omogucava laku montazu kulera bez srafova.
[ Milos88_vkbgd @ 10.12.2009. 19:38 ] @
Koliko ja vidim nece jos dugo modding stici u Srbiju.Dok se razvije ta svest sta je modding a sta stajling tada ce vladati svetom marsovci.
[ okram_ca @ 11.12.2009. 11:31 ] @
Znimala me svrha toga.
Da milslio sam na to zeleno sto je nakaceno na ljubicasto.
Da se izrazim strucno.
:)
Na kome principu rade?
[ Milos88_vkbgd @ 12.12.2009. 14:07 ] @
To su ti tzv. turbine, pravio ih je ranije Cooler Master ali ih odavno nema u prodaji. Rade bukvalno po istom principu kao i turbina u termocentrali.
Imaju mnogo lopatica zakrivljenih, i imaju osobinu samo da izbacuju vazduh iz kucista ali i to da topao vazduh uvlace i sa gornje i donje strane, el. motor je 0.5 A, dosta jako, a nisu bucni, imaju odlicnu moc izbacivanja vazduha, itd.
[ bora61 @ 28.01.2010. 07:37 ] @
To je malo kuciste za bilo kakav modding.
Kablovi nisu spakovani ili smisleno organizovani.
Napajanje u gornjem levom cosku, nisu vise u modi, a takodje i iz
prakticnih razloga.

Ako volis Chifteka uzmi neko LBX.
Ako ne CoolerMaster Cm 690 ili 922 HAf.