[ bobpp @ 04.12.2009. 10:05 ] @
Poslat mi je paket iz Madjarske i nakon 10 dana posiljka je vracena posiljaocu.Nisam dobio nikakvo obavestenje o prispeloj posiljci,cak sam isao i licno u postu da proveravam par puta u medjuvremenu.Na posiljci je pecat "podleze carini" sto znaci da je bilo u Srbiji,a u lokalnoj posti tvde da nisu imali neisporucene pakete poslednje dve nedelje,pa pretpostavljam da je problem nastao u posti carinjenja,verovatno Novi Sad.Postoji li jos neki razlog sem netacne adrese (u sta sumnjam,ako covek zna da koristi racunar pretpostavljam da zna i da prepise adresu koju sam mu poslao) da se to desi?U paketu se trebao nalaziti benzinski upaljac(prazan,naravno),znaci nista zabranjeno.Inace,postarina je bila prilicno mala,300-400 din,verovatno je poslato kao preporuceno pismo ili nesto sl. posto nije tesko,100-tinak g.Nije problem da mi covek posalje ponovo ali je glupo ako postoji neki razlog za vracanje.
PS: zvao sam korisnicki centar PTT-a (0700 100 300),oni nemaju pojma kako se salju paketi (???)pa su me uputili na 9812 koji takodje nisu upuceni i koji su me savetovali da pozovem Postu (prethodni broj)...Tuzno.



[Ovu poruku je menjao bobpp dana 04.12.2009. u 11:34 GMT+1]