[ bordzija @ 08.12.2009. 01:36 ] @
Svi smo bili svedoci proletos kada je Javno komunalno preduzeće pokušalo da iznudi novac od 200.000 najsiromašnijih domaćinstava Srbije tako što je poslalo ludačke uplatnice sa nezamislivim ciframa na njima. U pitanju je bila prevara sa nekim izmišljenim utuženjima iz 1990 godine pa i starijih a dobro je poznato da to sve zastareva u roku od 2 godine.

Nova prevara je opet perfidno smišljena od ljudi iz JKP "Infostan" , 11000 Beograd, Danijelova 33.
www.infostan.co.rs

Naime, na dan 21.11.2009 moj dug je 6xxxx dinara i imam rok za uplatu 15 dana inače ću biti utužen.
Problem nastaje sto je koverat poslat 4.12.2009 godine i ako je putovao 3 dana, dok je meni stiglo ja sam već utužen!

Jedini dokaz je pečat na koverti koju će svi baciti!

Sličnu ovakvu prevaru su radili letos iz Telekoma Srbije kada su svima uključili dodatne usluge i ako ih ne odjavite - automatski ce vam biti ubačene u račun a dosezale su 200 dinara plus preko osnovne pretplate! A da bi isključili, morate lično da idete u poštu koja je kod Vukovog spomenika!

Ove prevare su od strane istih stručnjaka za pljačkanje slabije obrazovanog naroda!
Ima li kraja ovakav bezobrazluk od strane države prema gradjanima?

Hoće li gradonačelnik Đilas opet da kaze kako to ne treba i da nam oprosti kao sveSrpski spasilac ovog naroda?

Sramim se ovakve Srbije, sramim se monopola u Srbiji, sramim se što sam beograđanin!


[ 101010 @ 08.12.2009. 13:36 ] @
To je uobicajena pojava|prevara i nije novost za Infostan. Isto to se desava desetinama goodina.
Pa ko je navikao na sistem, zna da 15 dana prakticno znaci 15->∞...