[ shadow88 @ 08.12.2009. 18:10 ] @
pozz svima.

imam Tomcat plejer sa 4GB memorije, nedavno se desilo to da sam predacio oko 470MB MP3 muzike u njega i da sam po zavrsetku prebacivanja izvukao USB kabel iz plejera , a da ga nisam ugasio na "bezbedno uklanjanje hardvera" na Windows XP-u , nakon cega se plejer ugasio a kad sam ga upalio nije bilo nikakve muzike u njemu, nije muziku video ni plejer ni komp, i memorija je ostala zauzeta, plasio sam se da formatiram plejer jer ne znam da li ce se obrisati i softver iz njega.

napominjem da je u plejeru pre ubacivanja vec bilo muzike koja se reprodukovala normalno, i koju je plejer video a i komp, posle ovoga sto se dogodilo, nije bilo ni stare ni nove muzike u njemu, a ubacio sam opet novu muziku koju plejer vidi i radi normalno, s'tim sto mi u ukupnoj memoriji fali tih 470MB koje je zauzimala stara muzika...

jos jedna stvar, kada sam prikopcao plejer na komp , antivirus (NOD32) mi je izbacio da je prepoznao neki Threath i pretpostavljam da je nesto obrisao iz plejera (neki sistemski fajl) da li je moguce da je ovo uzrok tome sto se desilo ?

nije da mi fali pola GB memorije, imam jos oko 3,5GB sto je dovoljno, ali vise znatizelje radi pitam sta je uzrok tome sto se desilo i da li je moguce i na koji nacin resiti problem.

u napred hvala svima na odgovorima.

pozz.
[ neca @ 09.12.2009. 08:52 ] @
Slobodno ga formatiraj. TomCat ima jos jednu particiju na kojoj ti stoji "sistem". nece se nista lose desiti sa plejerom ako ga formatiras.
[ shadow88 @ 09.12.2009. 23:02 ] @
hvala na odgovoru.

mislis li da ce to da resi problem ?
[ neca @ 10.12.2009. 16:39 ] @
Ne znam da li ce da resi, ali te nista ne kosta da probas, svakako, neces upropastiti "operativni sistem" na plejeru.
[ shadow88 @ 11.12.2009. 00:22 ] @
ok,hvala, probacu, cim dodjem do plejera :)