[ petrovicn @ 08.12.2009. 22:11 ] @
Molio bih ako neko moze da me posavjetuje,skoro sam uzeo dvd player LG HT304SU,HD itd...pomenuti dvd player ima usb ulaz.Kad ubacim usb normalno ga ucita i krene film, ali titl koji je na njemu nece da ocita niti ga prepoznaje.Pokusavao sam da stavim sve u jedan folder i bez foldera ali dzaba.Titl je srpski srt.Na daljinskom imam dugme subitle i kad ga stisnem pise off i nemogu da to promijenim u on ili da promijeni titl kao na dvd disku.Imao sam pre dvd Bira sa usb-om i kad ga ubacim odmah mi ponudi da odaberem titl i da pustim film.Ako neko zna kako da ovo resim , bio bih mu zahvalan.
Pozdrav
[ calexx @ 08.12.2009. 22:48 ] @
Dugme na daljinskom je verovatno za DVD titlove a za početak proveri da li se film i titl zovu isto. Ovo je bitno ako plejer ima MTK. Kako se ponaša sa titlovima koji su na disku?
[ petrovicn @ 08.12.2009. 23:15 ] @
Titlove sa diska cita normalno, mislim probao sam jedan dvd iznajmljen u videoteci sa srpskim prevodom, moze sa prevodom a moze i bez.Probao sam da se film i prevod zovu potpuno isto ali dzaba, opet samo prikaze film, a prevod kao da uopste nepostoji na usb disku
[ calexx @ 08.12.2009. 23:28 ] @
Ček polako, probao si DVD a pitaš zašto nema titlova na DivX filmu? Da li si probao neki DivX na disku? Moguće je i da taj LG nije MTK ... probaj da mu izabereš titl dugmetom po imenu angle, to je nekada važilo za ESS čipset. Da li si uopšte pogledao šta piše u uputstvu?
[ petrovicn @ 08.12.2009. 23:33 ] @
Nisam probao divx sto jeste jeste,uputstvo je najprostije sto moze biti,sto se tice toga nema ama bas nista sem sto pise da cita divx.Izvini ali ja ni ne znam sta je MTK , a na daljinskom nema to dugme angle.
Pozdrav iz Banja Luke
[ harry_FIT @ 23.12.2009. 15:35 ] @
mozda plejer cita samo .sub titlove, a tvoj titl je .srt formata. Mada tesko da je ovo problem sa tvojim dvd plejerom ali probaj da titl konvertujes u .sub format ili skini sa interneta .sub titl. nadam se da sam ti pomogao
[ bordzija @ 31.10.2010. 11:04 ] @
Ja sam kupio ovaj dvd ali ne mogu nikako da pokrenem 5+1 saraund. Recimo kad slušam radio hteo bi da ima virtualni saraund ali nikako da nadjem podesavanja?
@Petrovicn jel imate vi iskustva sa ovim problemom? Hvala unapred.