[ Captain Kirk @ 08.12.2009. 23:58 ] @
Imam nekoliko pitanja oko aplikacija za Nokiu N95.
Puno čitam PDF-ove na telefonu, mnogo je praktičnije nego na monitoru. Da li postoji neki program, neki ebook reader koji može da mi olakša čitanje? Ovaj Adobe reader koji koristim je dosta nezgrapan, naročito za dugačke tekstove. Ne mogu da zapamtim gde sam stao, to je najveći problem. Možda da konvertujem tekstove u neki drugi format i onda instaliram neki drugi program za čitanje? Probao sam neki program koji sam našao na negde, mislim da se zove Mobireader ili nešto tako, ali mi nije baš najjasnije kako to radi i da li je to ono što ja tražim.
Drugo pitanje, kako da sklonim slike iz galerije a da ih pritom ne obrišem. Znači samo da onemogućim da budu vidljive u galeriji, a da i dalje ostanu u telefonu. Ovako su mi u galeriji i neke privatne slike koje ne želim da vide drugi, a ima i jedno dvadesetak sličica koje su iz nekih programskh foldera (Garmin i sl.)
I zadnje, kako da sklonim neke od onih prečica sa desktopa i da eventualno dodam nove umesto njih? Ovde mislim samo na ove tekstualne prečice ne ove u vrhu: prvenstveno share online.
Ima li odgovora na bilo šta od ovoga? Unapred zahvalan...