[ Vladica Savić @ 09.12.2009. 00:15 ] @
Vaše mišljenje o www.turistickeagencije.rs ? Sve u svemu, kako vam se čini?
[ mickolekic @ 09.12.2009. 02:12 ] @
Mislim da ti je rečenica-Dobrodošli na ovaj informativni turistički portal suvišna. Što je ovaj a nije onaj?

Strana informacije nema nikakve informacije.

Stranu usluge bi mogao da preformulišeš u npr. marketing.

Mislim da ti je višak stiker sa desne stane (između facebook-a i agencije po gradovima), to šineš lepo u marketing.

Ne sviđa mi se što se logo pomera sa kursorom miša.

Ne kapiram sam koncept sajta, jel je to nešto poput web festa, samo za turističke agencije? Jel treba da glasamo čiji sajt je najbolji od ponuđenih agencija?
Kada kliknem na Agencije po gradovima - Beograd dobijam stranu gde piše o Lisabonu i Jagodini (i njenom gradonačelniku) a o agencijama iz Beograda ni traga ni glasa... Ne razumem zbog čega ti je ta strana rađena sa Kunena forumom???

Favicon - Joomla?

Sve u svemu - začin C!




Poz,
-m
[ Vladica Savić @ 10.12.2009. 12:49 ] @
Ispravljen je deo za informacije, a i favicon je promenjen :)

...jos koja kritika?
[ Man-Wolf @ 11.12.2009. 08:30 ] @
Optimizuj ga i za IE :-) Ili bar negde naglasi da je optimizovano za Firefox ;-)
[ Alex_cyber @ 11.12.2009. 16:49 ] @
zdravo interesuje me koji si plugin ili com coristio na sajtu (joomla ) za onu pretragu ja to odavno tražim neš slično nemogu da nađem
sajt mi se dopada
[ Stefan Jocic @ 11.12.2009. 17:04 ] @
Ta pretraga zapravo pretražuje forum. Inače komponenta se zove Kunena (forum komponenta za Joomla CMS).
[ Alex_cyber @ 11.12.2009. 17:42 ] @
čuo sam za tu komponentu ali se sanjom možda ipak mogne iskombinovati ono što meni treba hvala ti od srca
[ Vladica Savić @ 11.12.2009. 20:54 ] @
Da kunena je u pitanju, a zakleo bih se da sam odgovorio jos pre tri sata kad sam prvi put procitao tvoje pitanje @Alex_cyber :)

Inace ima na datom sajtu imas i ovaj deo foruma na nasem jeziku
http://www.kunena.com/forum/28-serbian

Back to topic, ima li ko jos koji komentar, kritiku (pozitivnu, negativnu) ?