[ pl4stik @ 10.12.2009. 17:05 ] @
Imam grid1 i u njemu grid2 i u njemu grid3 koji se popunjavaju on page_load. grid2 sam smestio u panel pa oba u update panel, van update panela imagebutton (za + i -) i kad se strana ucita vidi se samo grid1 i pored njega +, a kad se klikne na + "ispadne" grid2 i sad se vidi samo -.

I radi ali u mozilli , dok u IE8 koji mi je pored mozile standard nece.

+ i - se menja ok ali je panel non stop expanded i tako stoji a na ImageButton_Click samo trepne (i samo me jos vise nerveira) ...


Jel resavao neko ovako nesto?
[ drejkamikaza @ 21.12.2009. 12:23 ] @
Probaj ovako provereno radi i u IE8 i u Mozilla Firefox-u:

<asp:UpdatePanel ID="pnlUpdate" runat="server">
<ContentTemplate>
<asp:GridView ID="Grid1">
<Columns>
<asp:TemplateField HeaderText="Neki heder za grid 2">
<ItemTemplate>
<asp:Panel ID="pnlPrvi" runat="server" CssClass="panelCollapse">
<asp:Image ID="imgCollapsible" ImageUrl="~/Images/botleft.png" Style="margin-right: 5px;" runat="server" />
<asp:Label ID="lblName1" runat="server" CssClass="LabelStyle" Text='<%# Bind("NAME1") %>'></asp:Label>
<asp:Label ID="lblName2" runat="server" CssClass="LabelStyle" Text='<%# Bind("NAME2") %>'></asp:Label>
.
.
.
.
</asp:Panel>
<asp:Panel ID="pnlDrugi" runat="server">
<asp:GridView ID="Grid2">
<Columns>
.
.
.
.
</Columns>
</asp:GridView>
</asp:Panel>
<ajaxToolkit:CollapsiblePanelExtender ID="cpe" runat="Server" TargetControlID="pnlDrugi"
CollapsedSize="0" Collapsed="False" ExpandControlID="pnlPrvi" CollapseControlID="pnlPrvi"
AutoCollapse="False" AutoExpand="False" ScrollContents="false" ImageControlID="imgCollapsible"
ExpandedImage="~/Images/minus.png" CollapsedImage="~/Images/plus.png"
ExpandDirection="Vertical" />
</ItemTemplate>
</asp:TemplateField>
</Columns>
</asp:GridView>
</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

Tu ti je prikazano kako treba da uradiš sa dva grida ti dalje proširi na tri.
[ pl4stik @ 22.12.2009. 07:42 ] @
Pa tako nekekao sam ga i ja kombinovao, nego izgleda da nesto drugo ne radi jer i ovo sto sam ja napravio radi kao novi projekat ali kad ga ubacim (znaci iskopiram i doradim sve rucno) u jedan postojeci nece i nece i nece a nema ex, neverovatno. Proverio sam i verzije tj. sve (koje imam) AJAX vezije sam probao i nece. Sad evo trojca ga lecimo i nista i to jedno big-fat NISTA, uzas