[ Horvat I @ 12.12.2009. 22:36 ] @
Pozdrav
Predlazem da se prilikom donosenja novih pravila korisnicima postavi na P M link ka promenjenom/novom pravilu.
"ne dirajte profile" pravilo me iznenadilo i smatram ga kontraproduktivnim.
U temama gde se odgovor formira prema strucnosti postavljaca pitanja profil je osnovno merilo.
Stalni diskutanti vec poznaju medjusobno ko sta zna, ali kod novog 1. pogledas profil da ga ne bi nosio na dusi.
Prilikom registracije da bude obavezno popunjavanje osnovnih podataka o sebi da se zna sa kim se dopisujemo.
Posetiocima neomogucivati bilo kakvo pisanje.
[ Gojko Vujovic @ 30.12.2009. 18:21 ] @
Cek, polako, malo su nabacani predlozi pa pokusavam da razdvojim na tacke sta je sta.

Hajde da pocnemo sa prvim - o kakvom pravilu 'ne dirajte profile' mislis? Ja ne znam koje je to pravilo.
[ Horvat I @ 31.12.2009. 10:46 ] @
U temi http://www.elitesecurity.org/t384249-0#2462149 sam na osnovu zanimanja clana (napisanog u profilu) zakljucio kakav mu je instrument potreban,(posto je i meni poljoprivreda bliska) opomenut sam od strane moda da je moj nacin zakljucivanja protivan sa pravilima.
Poslao sam na PM citat poruke jer bi fragmenti mogli pogresno da se tumace a kompletna poruka bi bila of topic
[ Gojko Vujovic @ 31.12.2009. 10:54 ] @
A je l ti neka poruka obrisana ili izmenjena? Mozes li mi i to proslediti?
[ Horvat I @ 31.12.2009. 19:14 ] @
Poruka je obrisana. Izvestaje o brisanim porukama ne arhiviram,(retke su i nisam zamerio) ali znam da je poruka glasila odprilike ovako: "Da tebi ne treba mozda instrument za pracenje punjena i praznenja akumlatora na traktoru sad sam primetio iz tvog profila..." i sledilo je tehnicko objasnjenje kako se to resava u praxi.
Problem nije u brisanju posta vec u cinjenici da odgovore podesavam bas prema profilu i moram obratiti paznju da to i ne saopstim clanu.Bilo je dosta slucajeva da se vidi da postavljac pitanja ne poseduje osnovna znanja i praksu o struji, pojave se bolji ucenici elektrotehnike daju odlicne odgovore ne shvatajuci da postavljaca pitanja dovode u zuvotnu opasnost, ali ako se u odgovorima upozori na profil moze se spreciti nesreca.
Zbog toga smatram ovo "pravilo" kontraproduktivnim