[ somikg @ 17.12.2009. 18:00 ] @
Nisam siguran da postavljam pitanje na pravom mestu,tako da se unapred izvinjavam ukoliko je doslo do nepravilnosti.

Radim seminarski na temu quad core procesori. Potreban mi je materijal o arhitekturi quad core procesora,tipovi instrukcija,i sve prednosti quad core u odnosu na single i dual core procesore.
Ja imam neki materijal,ali to su uglavnom neki testovi i sl.sto mi nije potrebno


[Ovu poruku je menjao somikg dana 17.12.2009. u 19:10 GMT+1]
[ SASA M. @ 18.12.2009. 06:07 ] @
Na stranici samog proizvodjaca imas dosta o samim procesorima, mozda zahteva malo dublje "kopanje".
[ awaks @ 18.12.2009. 13:56 ] @
Imas dio foruma posvecen seminarskim radovima pa si tu trebao da postas!

http://www.elitesecurity.org/f157-Seminarski-radovi

Ali za tu tvoju problematiku je najbolje da pogledas online enciklopedije ili da potrazis neka izdanja informatickih casopisa jer su tu dosta obradjivane slicne teme!

p0zz

p.s.
Ako se budes bazirao na online enciklopedije nikako ih nemoj navoditi kao izvor nego pogledaj odakle su citati na njima tj koji su izvori koristeni za pisanje teksta pa taj izvor i navedi u seminarskom radu!

Nadam se da sam malo pomogao...
[ somikg @ 20.12.2009. 10:29 ] @
Jel mozes ti da okacis neke linkove ukoliko imas? Ja cu sada malo proguglati,valjda cu naci nesto.Zanimaju me instrukcije,redosled izvrsavanja,registri,citanje podataka iz glavne memorije,njihova dalja obrada...Ucio sam nesto iz arhitekture,ali to je bazirano na single core arhitekturi.Ovo nije ni klasican seminarski,vec predavanje o multicore koje treba da pripremim...
[ somikg @ 06.01.2010. 22:28 ] @
Mozda nekom zatreba nesto od ovih informacija,pa cu okaciti fajl. Dosta toga sam nasao u sk,ali nisam hteo bas da sirim,vec sam onako sazeto pisao.