[ StojanovicN @ 19.12.2009. 02:24 ] @
Pozdrav svima

Naime, imam problem kako da prebacim sadrzaj message, konkretno foldera *my folders*
u kome imam sacuvanih dosta meni dragih poruka, na PC i iste da mogu u neki text dokument
(notepade, word) sacuvati u racunaru.
Preko PC Suite nisam uspio transfer *my folders*, inbox i send to moze.
Ako neko zna nacin na koji se to moze uraditi unaprijed mu zahvaljujem.



[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.12.2009. 09:31 ] @
Mozes li da prebacis na samom telefonu iz tog foldera u Inbox?
[ boxxter @ 19.12.2009. 11:12 ] @
Otvori tu poruku, i sacuvaj na memorijsku karticu.U bilo koji folder.Onda mozes da joj pristupis i bez pc suite, preko mass storage.Mislim da ne moze iz my folders u inbox.
[ StojanovicN @ 19.12.2009. 13:47 ] @

1007 poruka u my folders.
Nemogu da vjerujem da nema metod kako to prebaciti na PC.
Ipak hvala na pomoci.
[ StojanovicN @ 20.12.2009. 08:44 ] @

Zar niko nije se susretao sa istim problemom ?
Tragajuci nista do sada nisam uspio pronaci,
a vrlo mi je vazno, ako neko ima vremena,
znanja i volje, molio bih da mi pomogne.

Hvala jos jednom
[ boxxter @ 20.12.2009. 09:12 ] @
Nemam vec dugo n73, ali kad udjes u my folders, i otvoris neku poruku, onda kliknes na opcije, jel ti daje opciju "save", i pita te u koji folder da sacuvas poruku.Tako bi trebalo da bude.
[ StojanovicN @ 20.12.2009. 15:47 ] @

Pozdrav
Ne, nema te opcije.
Problem je sto u my folders imam oko 1000 poruka i hteo bi ih na PC prebaciti.
Vazni podaci, brojevi, ulice i nazivi ljudi, i svasta jos nesta.
[ boxxter @ 21.12.2009. 11:16 ] @
Preko pc suita mozes da sinhronizujes uz pomoc outlook express, ili lotusa (to verovatno neces moci), i ima jos par opcija.Zaboravio sam izvini.Al kad se vec samo ja jedini batrgam da pomognem, ajd da nastavimo da nabadamo.Dakle ako vec nema tamo(u my folders) opcija-mark all, copy, pa paste na neki drugi folder, probaj kad radis sinhronizaciju, neku varijantu gde ce da ti ponudi da cekiras, my folder.

Da, razumeo sam da hoces da prebacis sadrzaj my foders u pc.Ali pc ga ne vidi.Zato ti savetujemo da pokusas da prebacis sadrzaj iz my folders u neki drugi, a posle ces lako iz tog foldera na pc.
[ StojanovicN @ 21.12.2009. 15:32 ] @


Druze hvala ti, pokusacu, jos jedino mi preostaje da kreiram novi folder i dam mu naziv pa da probam tako,
sve to sto ti navodis sa sinhronizacijom sam pokusavao, ali nista, jednostavno nece, nije mi jasno da je
to tako komplikovano, a inbox ne moze da primi toliko poruka, ali probacu onda parcijalno selektovati, mark
one by one, pa onda prebacivati u inbox pa na PC, mozda tako uspijem, ne znam ali toliko komplikacija ni za sta.
Hvala ti mnogo na zelji da mi pomognes.
[ boxxter @ 21.12.2009. 16:31 ] @
Kako ne moze da primi toliko poruka u inbox.Mislim da ima podesavanje u porukama, kolko memorije hoces da odvojis za poruke.Dalje, naravno napravi novi folder.Tebi je samo problem da dodjes do opcije "save" ili "move", u tom my folderu.Ako bilo sta prebacis iz tog foldera na memorijsku karticu, onda je posao zavrsen.Zato sto ti vise cak ne treba ni pc suite, nego prebacis na komp kao sa obicnog flesha.Dakle mislim da imas da izaberes koju memoriju hoces da koristis za poruke.Ako izaberes da koristis memorijsku karticu, verovatno mozes da primis milion poruka u inbox.Steta sto se ne javljaju oni koji drze n73 u rukama.Ali za ovo, mislim da je sigurno tako.
[ Take 5 @ 21.12.2009. 23:39 ] @
Verovatno bi trebao prethodno da podesiš Messaging da koristi memorijsku karticu, a ne memoriju telefona.
Onda će verovatno i Inbox moći da primi toliki broj poruka.
(Messaging / Options / Settings / Other / Memory in use)

Poruke premeštaš iz My Folders preko Options / Move to folder...

[ StojanovicN @ 22.12.2009. 15:13 ] @

E druze, mnogo ti hvala, uspeo sam !!!!
Puno, puno ti hvala !
Ako mozda znati jos ostatak problema kako bi to sve resio, a to je
s kojim programom mogu dobiti sve te poruke na PC i pripremiti ih za stampanje
po datumima i redosljedno u nizu na A4 formatu ??

Jos jednom hvala ti mnogo