[ tatiana @ 24.12.2009. 09:13 ] @
Imam Samsung i600. Ne mogu da koristim kameru jer mi stalno prijavljuje nedovoljno memorije. Ubacila sam memorijsku karticu ali problem ostaje. Šta da radim, tj. kako da ga nateram da 'vidi' dodatnu memoriju?
[ nmilosev @ 25.12.2009. 09:59 ] @
Da li negde u kameri imaš podešavanje da li da snimi na karticu ili na internu memoriju?
[ tatiana @ 25.12.2009. 16:05 ] @
Ne, to me i zbunilo. Mogu samo da biram gde da smestim već gotove slike (u internu ili eksternu memoriju), a čim kliknem na dugme za snimanje iskoči mi info o nedostatku memorije.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.12.2009. 16:13 ] @
Jesi onda prebacila već gotove slike na karticu?
[ tatiana @ 26.12.2009. 15:15 ] @
Pokušala sam ali nisam uspela.

Pošto prilikom kupovine nisam dobila tutorial nego samo jedan listić sa uputstvima za promenu baterije (i to na bugarskom), skinula sam sa Samsungovog sajta kompletan tutorial, ali u delu koji se odnosi na eksternu memoriju piše samo kako se postavlja kartica.

Obišla sam za svaki slučaj i servisere ali niko nema pojma.
[ nmilosev @ 26.12.2009. 21:02 ] @
Ajde ovako pokušaj. Ako imaš File Explorer, otvori ga, idi u My Documents pa u My Pictures. Tu bi trebalo da su ti slike, pa ih selektuj (Ctrl+A) i kopiraj na karticu. Ako ti uspe, izbriši slike iz telefona pa probaj ponovo kameru.

[ miki069 @ 28.12.2009. 22:52 ] @
Koji je WM na telefonu?
Poruka se ne odnosi na nedostatak fleš (hard) memorije u telefonu ili na mSD kartici, već na nedostatak operativne (RAM) memorije.
Resetuj telefon na fabrička podešavanja i trebalo bi da radi ako je kamera ispravna fizički i korektan driver za kameru.
[ tatiana @ 01.01.2010. 00:55 ] @
Srećna vam Nova godina i hvala svima na pomoći!

Dakle, ovako: ako resetujem telefon na fabričke postavke plašim se da će se naći masa stvari koje neću umeti da podesim.

Obrisala sam sve temp fajlove zaostale od nekih chatovanja i kamera je proradila ali ne mogu (odnosno ne umem) da prebacim ništa od slika na storage card. Odem u file explorer, nadjem slike, kliknem na menu, pojavi se među opcijama storage card. Označim sliku, kliknem OK ali ne događa se ništa. Storage card je potpuno prazna, ne umem ni muziku da prebacim.

Da li iko na forumu ima ovaj telefon pa da mi napiše korak po korak šta da radim?