[ goranex @ 26.12.2009. 00:51 ] @
Anycool k88

problem je u tome sto kada se ubaci kartica u njega on se upali i pocne se restartovati na svakih pet sekundi,ali kada nema kartice u njemu,on radi sasvim normalno,ne gasi se. Da li neko zna kako to reshim.

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 26.12.2009. u 16:35 GMT+1]
[ ZZIKA @ 26.12.2009. 09:06 ] @

Kineski telefon je kao i kineske patike. Koristiš dok je ispravan, a kada se pokvari - popravka se ne isplati.
Koliko para - toliko i muzike.

Inače - za tvoju informaciju - kada kartica nije u telefonu, telefon gotovo da i ne radi. Problem tvog telefona je u tome što kada ga uključiš sa karticom i kada on krene da se konektuje na mrežu, tada povuče malo više struje iz baterije što baterija ne izdrži i telefon se resetuje, pa sve u krug. Moguće je da je izlazni hibrid u pitanju, moguće je da je do baterije, moguće je ... hiljadu stvari. Ali ... pitanje je da li se uopšte isplati popravljati nešto što je još u startu lošeg kvaliteta izrade.
[ goranex @ 27.12.2009. 15:55 ] @
Dobro znam ja da je telefon kanta ali uzeo sam ga zbog 2 kartice. A inace taj problem mi se decio kad sam mu upalio bluetooth pre toga je normalno radio i ja ipak mislim da je problem sa softwareom. Baterija nije posto imam 2 baterije pa se i sa drugom isto ponasha.

Jel ima josh neko neki pametniji predlog sem ovog predloga da ga bacim u kantu.
[ miki069 @ 28.12.2009. 20:41 ] @
Što kaže majstor Žika biće to "drži bure vodu dok majstori ne odu".
Koristi ga kao mp4 plejer ako radi bez SIM kartice.
Realno gledano, kanta.


[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 29.12.2009. u 00:01 GMT+1]