[ dzeri72 @ 27.12.2009. 15:47 ] @
Pozdrav.
Decki stvarno imam jedan veliki problem koji nikako da resim.
Evo o cemu je rec.
Treba delovi svadbe da prebacim na flesh memorii od 32 giga bajta i pritom kada isto priklucim na USB Dvd playera da moze normalnim putem biti prosledena na televiziji, ali nikako da uspem.
Prije sam uradio DVD Cd i on radi sve ok, pritom kopirao sam DVD fajlove tog Cd-a na flesh memorii i opet nista.

Molim da mi neko pomogne ukoliko je upoznat ovim problemo.

Puno hvala.
[ BBS @ 28.12.2009. 01:49 ] @
Nisi bio bas najprecizniji, ali te delove svadbe ( to je vise fajlova) si prebacio na fles i kad ga ubacis u plejer nista se nedesava. A ti isti fajlovi koje narezes na CD rade?
Ako kopiras iste fajlove, sa istom strukturom sa CD-a i koji rade, na taj fles onda nije rec o promasenom tj neodgovarajucem formatu vec je rec o nemogucnosti citanja sa tog flesa. Jedno banalno pitanje ali da li je taj fles ispravan? Jesi li ga probao na nekom drugom mestu, za neke druge potrebe? Koja je model tog plejera, da li podrzava tu vrstu flesa, bilozbog kapaciteta bilo zbog formata? Sta kaze upustvo tog istog plejera?
[ deks007 @ 28.12.2009. 22:16 ] @
Ni na TV-u koji ima USB neces gledati film(snimak) vec samo fotografije . Mislim da plejeri citaju samo muziku i fotografije sa flesa . Pozdrav !
[ deedee5 @ 28.12.2009. 23:40 ] @
Koji player imas?
Moj je philips Dvp 3350 i u uputstvu pise sledece:
Code:

Reprodukcija sa USB uredjaja:


Na ovom DVD uredjaju moguca je reprodukcija/gledanje MP3, WMA, DivX, JPG ili WMV datoteka....


Tako da je moguce da to sto si mislio player ne podrzava.

Pozzz..