[ Ebox @ 02.01.2004. 23:15 ] @
Odnedavno imam cudan problem sa IE. Naime, vise ne mogu da preuzmem fajlove sa interneta tako sto cu kliknuti na link "download", vec moram da koristim desni klik i "save target as". Mislim da je to posledica nekakvog konflikta sa GetRight programom koga sam koristio neko vreme pa odustao od njega na kraju.

Postoji li mogucnost da se download manager IE-a reinstalira ili nesto slicno?

Ima li neko ideju?
[ kUdtiHaEX @ 03.01.2004. 22:21 ] @
Ne ne postoji. Reinstaliraj IE i batali GetRight i koristi FlashGet kao sav normalan svet ;)
[ Ebox @ 04.01.2004. 01:43 ] @
Batalio sam, ali prekasno. I nakon reinstaliranja IE-a problem i dalje postoji, ne mogu vise preuzimati fajlove klikom na link, vec samo desnim klikom pa "save target as". Ne bi to bio takav problem da ponekad mogucnost desnog klika ne postoji.

Nesto mi je gadno udesilo download manager IE-a. Sumnjam na GetRight. Zaobilaziti ga nasiroko!
[ bole9 @ 22.06.2004. 14:48 ] @
Reinstaliraj Windows.
[ Marenović Slaviša @ 22.06.2004. 16:29 ] @
Nemoj nikako reinstalirati Windows dok ne pokusas sve sto se pokusati moze, a to je da malo pocistis registry.
Nadji neki program za ciscenje registry baze. Mozda gresim, neka me neko ispravi, ali ipak pokusaj.
[ byM4k5 @ 23.06.2004. 01:46 ] @
Mozda da pokusas sa brisanjem odgovarajuceg PlugIn-a. Ja sam imao slican problem ali sa Mozillom, pa sam ovako rijesio problem.