[ lancia88 @ 01.01.2010. 16:44 ] @
Pozdrav,

pre svega da pozelim sve najlepse i mnostvo uspesnih okidanja svima na forumu, pa kako ovaj forum ima posebnu mogucnost cestitanja, sto u reci a sto u slici, nadam se da su neki aparati skljocali i tokom praznika, te da jedni drugima zazelimo sve najbolje bas uz prigodne fotografije. Mene je malo zdrmalo zdravlje bas pred sam docek i prakticno sam uspeo da ustanem tek u novogodisnjoj noci, ali sam se prihvatio aparata i ostavio ga tek kad je poceo znoj da kaplje o njemu sa mene :)

Skroman docek ali bogato kicenje jelke, u obrnutoj su srazmeri sa dosadasnjim docecima dok me zdravlje bolje sluzilo, pa ima malo mesta komparaciji jelki, ali ima tu i ukrasa, neuspelih fotkica vatrometa, ali u svakom slucaju dela atmosfere:







[ Zoran Rodic @ 01.01.2010. 23:10 ] @
Citat:
lancia88: pre svega da pozelim sve najlepse i mnostvo uspesnih okidanja svima na forumu, pa kako ovaj forum ima posebnu mogucnost cestitanja,....


Već sam čestitao,, :) … Brena je Brena, al dvaput je dvaput :)
Dakle, želim Vam dobro svetlo i mnoštvo pravilno eksponiranih fotografija … inspiracija i motiva.

Eto tako
[ lancia88 @ 01.01.2010. 23:42 ] @
Pozdrav,

jes vala...cestitao si, jednom meni bas poznatom fotkicom, tacno tako :)

Jesi li se hvatao aparata u novogodisnjoj noci?
Evo od mene jos nesto, pri povratku sa gledanja vatrometa, jedna od gosci, malko igranja na racunaru ali nam se ucinilo interesantnim:



[ StORM48 @ 03.01.2010. 11:38 ] @
I od mene svima srećni praznici, puno kvalitetnog svetla, dobre opreme i motiva!

A što se ovde prikazanog tiče, Lancia je blicem zeznuo prvu fotku (uaaaa direkt blic! ), dok su ostale interesantnih boja, izuzev poslednje (vatromet, iz prve serije), koja je snimljena u vrlo nepovoljnim uslovima. Poslednjoj se ne može mnogo zameriti, jer bolje nije ni moglo (bandera i suviše smeta), ali je ja recimo ne bih ni snimio - više sam pristalica motoa "bolje ništa, nego išta"

Ova na stepenicama je simpatične izvedbe

Pozdrav
[ lancia88 @ 03.01.2010. 12:13 ] @
Pozdrav,

o da, direkt blic, popup varijanta, nedostatak iskustva, problem sa zaleganjem ispod jelke (panika od ideje ustajanja ustvari), sve je to insistiralo da se sto pre uslika jelka...tada. Sada samo porasli, ponesto naucili, drugacije kitimo, drugacije slikamo, pa sudeci po tome, mozda dogodine i vatromet na nesto pocne da lici :)
[ Nebojsa Milanovic @ 03.01.2010. 13:15 ] @
Neko je pomenuo vatromet, a ja se setio da sam jednom slikao jedan.... Pogledam, kada ono - ima tome već skoro 6 godina :)

Bilo je više dima i vatre nego svetla...



Sve najbolje u Novoj 2010. želim svim članovima i posetiocima ES-a :)