[ doktorrr @ 01.01.2010. 23:30 ] @
Već jedno duže vrijeme nema mi početne stranice sajta u Google-ovom pretraživaču.Sve ostale stranice se pojavljuju u rezultatima pretrage,ali naravno,mnogo slabije rangirane,pa zaključujem da sajt nije iz nekog razloga banovan. Sajt ima PR=3,a ostale stranice uglavnom PR=2. Nikave promjene se nisu desile u ostalim pretraživačima(Bing, Yahoo itd.)
Treba napomenuti da je sajt za određene ključne riječi imao mjesto među top 5,a sada ga uopšte nema u rezultatima pretrage.
Ako neko ima koristan savjet,evo linka:

Moj sajt
[ the_Zak @ 06.01.2010. 10:43 ] @
Probaj promijeniti sadržaj teksta, jer već postoji identičan sadržaj na drugim sajtovima.
[ doktorrr @ 08.01.2010. 12:14 ] @
Imaš li neki softver pomoću koga si to vidio, da mi daš link, pa da i ja pogledam? Svaki dan se sadržaj stranice mijenja
[ impreza @ 08.01.2010. 21:49 ] @
Kakav crni softver, za koje kljucne reci ti se ne vidi pocetna stranica, a videla se ranije, zasto nisi redirektova da kad neko ukuca tvojsajt.biz on se otvori kao WWW.tvojsajt.biz (google moze da se istripuje i da to vidi kao dva razlicita domena)? Koliko ja vidim Last Google Crawl Date : January 08, 2010 @ 07:48 PM (GMT) to znaci da sajt nije banovan...
[ cyBerManIA @ 27.01.2010. 05:24 ] @
Google je promenio svoj engine, zbog toga te nema za trazeni keyword na bivsem mestu.
Nisi jedino ti pogodjen novinom.
tip: coffeine