[ nokian93 @ 02.01.2010. 16:30 ] @
Raja pomagajte imam nokiu n93 i sve mi steka,nekad nemogu poruke da otvorim,cam mi nece mislim pokrene je ali stojima samo jedna slika onu koju uhvati kad se tek pokrene,nema efekta kad pomjeram mob. + video klipovi ima tona nema slike.Mislim da je software zakazo cim steka sve malo malo moram ga gasit pa upalit da bi npr.poruku mogo otvorit...Ako ko ima da mi pojasni kako da se resim ovog bio bi mu zahvalan ko bogu...
[ MladenS. @ 05.01.2010. 13:04 ] @
Uradi hard reset telefona.Ukucaj *#7370# pa zatim kad telefon bude trazio kod ukucaj 12345 (ako isti nisi promenio).Kod ove operacije telefon se vraca na fabricko stanje i sve poruke,slike,brojevi u imeniku telefona,podesavanja itd ce biti obrisani.Baterija mora biti puna.
I ja imam N93 i do sada radi bez problema iako sam hakovao telefon i instalirao dosta programa.
[ nokian93 @ 05.01.2010. 17:07 ] @
Hvala care puno,samo ako ti nije problem posto kazes da i ti imas ovaj fon da mi ostavis koji link da skidam neki zajebancija programa za njeg...pozz i opet hvala velika ;)
[ MladenS. @ 05.01.2010. 20:26 ] @
E,pa care :-) ja sam instalirao samo "ozbiljne" programe.Evo nekih od njih:mini-opera(4.2 i 3.1mod),pdf+,skyfire,bolt,x-plore,y-browser,smart light,mobi tubia,core player,wmv player,audio notes,livePVR,rotateMe,screen snap.Ako ti trebaju linkovi za ove programe onda ok.Da bi neke od ovih programa instalirao,moraces prvo da hakujes telefon.
[ nokian93 @ 05.01.2010. 20:32 ] @
heheeh hakujem,jos kad bi znao sta ti to znaci ali hebes to ti si meni reko najvaznije i rjesio sam problem,Uzivaj !
[ DrBrMr @ 07.01.2010. 00:28 ] @
E care, pa ja sam ti još prvi dan poslao "prvu pomoć" na pp ali ti to očigledno nisi ni video:)) Ako već imaš symbian, onda se potrudi da nešto i naučiš o njemu- imaš na ovom forumu temu pa pročitaj malo i uputi se- tamo je sve već sažvakano i lepo objašnjeno, samo treba pročitati... Da sad ne misliš da sam neki namćor idi na getjar.com ili na allaboutsymbiam.com/freew i tu ćeš naći dosta programa(ne moraš da hakuješ tel, a za istekao sertifikat pročitaj malo koji je lek:)- ali i ovo već imaš u temi "besplatne symb aplikacije"- znači sve ti je već ovde samo treba biti malo vredan, a ne odma'- pomagajte, ja imam problem!Neće telefon da fercera kako treba... Počinjem da shvatam Pici-Man-a...