[ elektros @ 02.01.2010. 20:04 ] @
Pozdrav forumu. Imam telefon Nokia N79 kupljen preko Telenora i sve od programa sto sam ubacio radi dobro. E sada imam problem sa programom GpsMap v2.40 (http://www.vikinggames.hu/product.php?id=7). Nasao sam ga na "nekom" sajtu,instalirao i ubacio neku mapu koju sam sam "napravio". I radilo je odlicno-veoma brzo nadje satelitski signal,pokaze na mapi lokaciju... Nakon toga ubacim i par topografskih karata zajedno sa .map fajlom (dobijenim OziExplorerom) u isti direktorijum gde sam stavio i svoju prvu mapu. Medjutim,kada stavim da ocita memorijsku karticu (na kojoj je i direktorijum sa mapama) jednostavno nece i napise "no map avaliable". Cak ne nalazi vise ni moju prvu mapu sa kojom je radio dobro. Iskopirao sam direktorijum sa mapama na memoriju telefona ali opet isto-ne moze ga naci. Zna li neko u cemu je problem,ili da mi kaze za neki drugi program slican ovome?
[ elektros @ 03.01.2010. 19:14 ] @
Problem resen. Fajlovi su imali predugacka imena i koristili su znak "_",kada sam ih preimenovao i dao im kratka imena (samo brojeve),sve je pocelo da radi normalno.