[ Stefan1011 @ 02.01.2010. 20:43 ] @
Pre 5 dana sam potpisao ugovor sa mts-om i receno mi je da ce mi kartica biti aktivirana sledeceg dana i da periodicno palim i gasim telefon kako bih to proverio. Naravno vec sam zvao 3 puta i nista se nije promenilo, podneo sam i reklamaciju za koju je receno da ce biti resena u roku od 48 sati ali je i taj rok istekao a kartica je i dalje neaktivna. E sad, da ne bih dalje davio, imam nekoliko konkretnih pitanja u vezi aktivacije(da napomenem da je u pitanju prelazak sa 066 prepaid na 066 postpaid 400):

1. Prilikom razgovora sa operaterom, receno mi je da je kartica kod njih u sistemu aktivirana, dok meni na telefonu, svaki put kada isti upalim, pise: SIM card registration failed. Da li je ovo samo "fora" radi odugovlacenja i da li je jos neko imao ovakav slucaj?

2. Procitao sam neke postove sa ovog podforuma u kojima se govori o mesecima cekanja na aktivaciju. Kako ti postovi datiraju od polovine, sad vec prosle godine, da li bi mi neko ko je skoro prolazio kroz ovaj proces mogao reci koliko je proslo pre aktivacije kartice?

3. Koliki je propisani rok za aktivaciju i da li uopste postoji (drugim recima, posle koliko vremena smem propisno da im se nacestitam n.g)?

Unapred hvala...
[ zvezdasbg @ 03.01.2010. 13:52 ] @
U svakom slucaju kartica bi trebala da bude aktivirana najduze za 72 sata. Mada ti pogledaj ugovor, da mozda u njemu nisu precizirali neki drugi rok.