[ micke037 @ 07.01.2010. 00:42 ] @
Sajt postoji skoro meseci ipo i solidno napreduje kako sa brojem oglasa u bazi tako i sa brojem poseta. Radjen je da bude krajnje prost i da sve bude dostupno korisniku ( kako mladima - studentima tako i starijim korisnicima koji nemaju mnogo iskustva sa sajtovima) Voleo bih da čujem vaše kritike, pohvale me ne zanimaju. Kažite mi šta ne valja - dizajn, rešenje nekog konkretnog problema, šta bi ste vi dodali ili oduzeli i sve ostalo što vam padne na pamet.

http://www.studentskioglasi.net

[Ovu poruku je menjao micke037 dana 07.01.2010. u 13:04 GMT+1]
[ micke037 @ 07.01.2010. 11:57 ] @
Zar niko nece da kritikuje? Hvali?!
[ mickolekic @ 07.01.2010. 15:48 ] @
Hm...
Po meni, sajt je odlican. Ne bih nista menjao. Za sada...
[ nalickana @ 07.01.2010. 16:57 ] @
Super je sajt.

Nepravilno je napisati "Poslovi za Studente", "Studentska Dešavanja"... Samo vlastite imenice se pišu velikim slovom u sredini rečenice. Meni to najviše smeta. :)
[ Max Payne @ 09.01.2010. 13:14 ] @
Sajt je fin, ali ono sto bih ja malo popravio je ovaj centralni, najvazniji deo sa oglasima. Nekako je malo nepregledno, i suvise sabijeno sve jedan oglas uz drugi, znaci taj centralni deo bi trebalo lepse malo uraditi. A ideja i sve ostalo je fino.
[ micke037 @ 10.01.2010. 13:49 ] @
Misliš da bi trebalo da napravim veći razmak između oglasa ili da podaci jednog oglasa (datum postavljanja, grad oglas itd) budu lepše organizovani?
[ Stranger2 @ 10.01.2010. 19:00 ] @
Citat:
solidno napreduje kako sa brojem oglasa u bazi tako i sa brojem poseta.

Odlicno!
Je li to prvi takav (za studente) oglasnik kod nas?

Citat:
Misliš da bi trebalo da napravim veći razmak između oglasa ili da podaci jednog oglasa (datum postavljanja, grad oglas itd) budu lepše organizovani?

Trebas. Bice lakse za citanje.
A pogotovo zato sto je sada veci razmak izmedju teksta i kontakta nego izmedju dva oglasa.

- Posto dozvoljavas dug tekstove u oglasima bilo bi dobro da ubacais i naslov za oglas i da bude malo krpupnijim i masnijim slovima. Tako bi korisnik koji postavlja oglas mogao da izdvoji par kljucni reci iz ostatka teksta.

- Tekst oglasa bi valjalo da je napisam malo tamnijim slovima. Pogotovo zato sto su slova sitna.

- Logo bi trebao biti kruponiji i vise padljiv. Tako da se posetiocima vise urezuje u pamcenje adresa tog sajta. Da bi bilo vise sanse da ce vratiti na sajt ili da ce se setiti da ga nekome spomenu.
[ micke037 @ 10.01.2010. 20:19 ] @
@Stranger2

Pa ja nisam nasao ni jedan sajt koji se bavi samo ovom tematikom. Oglasa za studente jeste bilo ali su to bile podgrupe raznih sajtova i do oglasa se malo teze dolazilo.

Hvala sto si odvojio vreme da pogledas sajt i da napises kritike. Sve je primljeno k znanju i uskoro cu uneti izmene.
[ micke037 @ 23.01.2010. 17:08 ] @
211 pregleda ove teme a niko da ostavi neki komenter?! Svaka cast pojedincima
[ Ljubiša Begović @ 24.01.2010. 00:27 ] @
Lep je sajt, dobro osmišljen.
Malo svetlija pozadina kod teksta oglasa, ili tamnija slova, malo naglašeniji onaj deo sa datumima i gradom, padding veći (sad je 0 koliko vidim) kod teksta oglasa kao i kod datuma iznad.
I upadljiviji logo, onaj baner malo udesno, da ostane više prostora za logo, kao i možda naslov za oglase, neko je ukazao na to pre mene. I možda između stavki menija neka druga boja umesto one tanke bele linije. Možda čak i ona bela boja na samom vrhu da se zameni nekom drugom. Isprobaj više varijanti, videćeš šta najbolje prija za oči.
[ tahiya @ 30.01.2010. 18:34 ] @
sajt je fin.. i uredan..

I imam jednu kritiku.. sto se tice loga, necitljiv je, i nekvalitetan.. mozda je dobar i citljiv na manjim rezolucijama, ali kod mene je tesko procitati..

i takodjer, srednji dio.. za mene kljucni, jer je glavni sadrzaj sajta, on je takodjer necitljiv... zapravo.. uz malo vise naprezanja ociju je citanje moguce, ali ipak moras to malo istaknuti..
[ bobpp @ 24.04.2010. 19:25 ] @
Licno mi se svidja,volim jednostavne stvari. Nego,kako se snalazis sa deklaracijama,jel' kontrolisao to neko?Ili na net-u ide malo drugacije?