[ Bockyman @ 09.01.2010. 12:04 ] @
@owim

Posto je Slobodan podelio temu,da nastavimo ovde. Na jednom forumu,covek mi rece da je uzeo LG Saphir preko MTS-a i da njegov telefon nije zakljucan,probao je i VIP i Telenor kartice. Kao za druge telefone ne zna,ali njegov nije zakljucan. Po ovome ispada da telefoni nisu zakljucani,ali bi lepo bilo da nam neko da pouzdan podatak,znaci neko ko je uzeo LG uz kontrolu troskova kod MTS-a,kako stoje stvari. Ja cu telefon uzeti,u svakom slucaju,jer cu (najverovatnije) ostati na 066 KT i dalje,pa zasto onda da uzmem poklon telefon...
[ kana @ 09.01.2010. 14:09 ] @
Telefoni nisu zakljucani. Baterija drzi vec 4. dan uz koriscenje (sve crte).
Mislim da ce drzati vise od 7 dana uz slabije koriscenje, videcemo.
Telefon nema puno opcija, dobro dodje za telefoniranje i slanje i primanje poruka.
Glupost je sto se ovim paketom dobijaju besplatni megabajti koji se ne mogu iskoristiti
sa ovim telefonom.
[ Bockyman @ 09.01.2010. 14:18 ] @
Što se tiče držanja baterije... I moj LG Ruby dugo drži bateriju,ali mu taj pokazivač napunjenosti baterije i nije neki... Znači,dugo je na maximumu,a posle se ne prazni postepeno,nego nekako naglo.... ili se bar meni čini tako. Stvarno je super što Saphir nije zaključan,pa to je razlog više da se produži ugovor na 066 KT!
[ majce22 @ 09.01.2010. 21:50 ] @
moj Ruby je zakljucan, proverila sam. Uzela sam sestri kao drugi broj 066 kt i Sapphire ali se toliko tesko otvara da nisam imala zelju da se ponovo mucim samo da bih potvrdila da li je tacno ovo sto je kana napisao.
[ Bockyman @ 10.01.2010. 15:52 ] @
@Majce

Jesi li uzele LG Saphire na svoje ili sestrino ime? I što se ne pomučiš malo.....
[ majce22 @ 14.01.2010. 20:42 ] @
Zbog nadogradjenih noktica :))

ps na sestrino ime. Ja vec imam 3 postpaid ugovora.
[ Bockyman @ 08.02.2010. 23:57 ] @
Iako smo vecina nas ponekad nezadovoljni nasim mobilnim operaterima (ja sam stalno nezadovoljan sto ne radi stanje na MTS postpejdu),ovaj put zelim da kazem i neku lepu rec.
Posto mi 15.februara istice 6-mesecni ugovor na 066 KT,svratio sam danas do MTS poslovnice da vidim mogu li vec danas da obnovim ugovor. Naravno,znam da se ugovor automatski produzuje ako ga ne raskinem,ali ja sam zeleo da opet potpisem ugovor na 6 meseci i uzmem LG Saphir za 1din. Ljubazni radnik mi je rekao da imaju LG telefone (nije ih bilo,ali su ih ponovo dobili),ali da ugovor ne mogu da obnovim pre 16.februara jer to program ne dozvoljava,ali mi je rekao da mogu da rezervisem telefon. Odmah je odvojio jedan LG,zalepio nalepnicu sa mojim podacima i mojim 066 brojem,a ja sam zadovoljno napustio poslovnicu,jer znam da me tamo ceka moj telefon.
Hocu reci,ipak nije sve tako crno kod MTS-a,a sto se mene tice ovaj 066 KT im je pun pogodak. Jer,ionako mi treba ovakav tarifni paket za placanje ADSL-a koji me na taj nacin kosta duplo manje,a jos dobijam mesecno 66 MB za mobilni net,i povrh svega,na 6 meseci i telefon za 1din (ma koliko da su ovi telefoni smesni,glavne funkcije obavljaju,baterija im dugo drzi a za ono cemu je telefon i namenjen to je i najbitnije).
Cini mi se,da uz sve prednosti ove 066 tarife (extra jeftini SMS,MMS i pozivi u mrezi vikendom i posle 22h), tesko moze da se nadje konkurentna tarifa kod ostala dva operatera (osim kod samog MTS-a i drugih 066 postpejd tarifa).
[ agasoft @ 09.02.2010. 09:28 ] @
To si u pravu.
Ja sam od prvog na 066 prepaidu, i sve radi osim roka važnosti kartice.
Prvi mms mi je naravno naplaćen 12.80 din, ali je reklamacija rešena za
manje od 24 časa.
, ostali postpaid paketi su sjajni, ali tamo stanje nije sjajno osim na KT.
Iz trenutne perspektive, KT je za mene mnogo, ali je savršen paket.
[ Laki024 @ 09.02.2010. 09:50 ] @
Meni isto istice ugovor, najverovatnije cu produziti .
Medjutim kad sam pitao, radnici su bili toliko neinformisani, da nisu ni znali sta ih pitam, i nisu znali da li opet moze tel na 6 meseci, po nekima ne moze, po nekima moze ali neki drugi na 12 ili 24 meseca, niko nije znao od njih 5 da li moze, pa su posle nekako skontali da moze opet na 6 meseci.
Sto se tice telefona nisu mi ni rekli da moze da se rezervise, jer i meni ugovor istice negde 17-18, inace bi tel odma rezervisao ,posto tel dodje gratis, a ugovor je samo na 6 meseci , a 6 meseci makar sta se dogodi moze da se izdrzi, a kontrolu troskova svakako koristim, i svakako mi treba, za slicne namene kao Bockyman, jedino je steta sto moj provajder neprima uplate preko SMS-a, ali dobro.
[ majce22 @ 10.02.2010. 00:15 ] @
I ja produzujem ugovor jer mi ovaj paket savrseno odgovara ali se pitam da li da uzmem ovaj telefoncic ili ce mozda izaci neka bolja ponuda ( telefona uz kt) pa neka bude i uz ugovornu obavezu od 12 ili 24 meseci.
[ Bockyman @ 10.02.2010. 11:20 ] @
@majce

Ima raznih telefona na 066 KT,ali su im cene kao i kod drugih post-pejd tarifa,i ugovor se sklapa na 12 ili 24 meseci,ali ako te zanima telefon za 1din,tesko da ce se u ponudi naci nesto bolje od dosadasnjih LG-a,Ruby-ja i Saphir-a. Da mi neko ne zameri da previse hvalim MTS (nemam nikakav interes u tome),ali ponavljam da niko ne nudi ovakve uslove kao 066 KT.

Telenor je nesto kao iskopirao sa onom tarifom 650 specijal (valjda se tako zove),ali i dalje su razlike velike i idu u korist 066 KT,jer iako je Telenor kvalitetnija mreza (koju i ja koristim u drugim paketima),nijedan provajder ADSL-a ne prima uplate putem Telenora ili Vipa (ili bar ja ne znam za to...)

@Agasoft

066 KT je mnogo bolja varijanta od 066 pripejda,jedino ako na pripejdu trosis dosta manje od 543din. Jer na pripejdu imas jednokratnih 66MB ili 100MB,ne znam tacno,a na KT svakog meseca,a i na pripejdu kada dopunis kredit sa 500din-toliko i dobijes,dok na KT svakog 1. u mesecu na racun legne 1.000din. Ma,svi vec to znamo,ne znam zasto se ponavljam...
[ Bockyman @ 16.02.2010. 10:30 ] @
Evo,pre pola sata sam se vratio iz poslovnice MTS-a. Tamo me je cekao moj rezervisani LG Sapphire,ali... Uvek ima neko ali!
Vidim ja ona (mlada) radnica nesto mrljavi,sto me cudi jer se obicno stariji radnici ne snalaze najbolje sa kompjuterima i programima..
Pa je pozvala jednu koleginicu,pa drugu... i na kraju su mi rekli da posto sam već uz 066 KT uzeo LG Ruby,da aplikacija ne dozvoljava da sada uzmem još jedan telefon (biće da mora da prođe bar 12 meseci da bih na istom broju uzeo još jedan telefon,mada mi to još niko nije rekao).
Uglavnom,rekli su mi da dođem kasnije,da će me oni zvati na moj kontakt broj kada sve srede (ako uopšte srede,tj ako uopšte imam prava da uzmem novi telefon posle 6 meseci ugovora i već uzetog telefona).

Pitao sam da li mogu da uzmem telefon na novi broj (tj.uz novi ugovor),i rekli su mi da mogu,što ću najverovatnije i da uradim ako mi danas-sutra jave da na starom broju ipak ne mogu da uzmem novi telefon (stari broj mi ništa ne znači,i tu ću u ovom slučaju odmah raskinuti ugovor).

Ako je neko uspeo da posle ugovora od 6 meseci na KT ipak uzme i ovaj LG telefončić,neka to iskustvo podeli ovde sa nama...
[ Bockyman @ 16.02.2010. 10:53 ] @
Upravo su me zvali iz poslovnice...
"Kolege iz Beograda su sve sredili",tako da na isti broj samo produzavam ugovor i uzimam simpatični LG Safir!
Odoh da potpisem ugovor!
[ Bockyman @ 16.02.2010. 11:48 ] @
Najsmešnije od svega mi je to što traže onaj 1din... Ha-ha-ha!
Da potvrdim svima,ako neko ima neudoumicu,Safir nije kodiran,znači mogu sve mreže!
[ trader6 @ 16.04.2010. 10:48 ] @
jel ovo jos ima u ponudi
[ zzviktor @ 16.04.2010. 11:06 ] @
Ja uzeo pre neki dan solidan telefoncic!
[ trader6 @ 16.04.2010. 11:38 ] @
samo jos jedno pitanje - kada dobijem 1000 dinara mesecno na KT da li mogu da ih koristim za dopunu pripejd brojeva.
[ owim @ 16.04.2010. 19:23 ] @
^ Ne.
[ trader6 @ 05.05.2010. 10:15 ] @
Nesto mi pade na pamet - moze li KT da udje u mobilni kao fiksni
[ owim @ 05.05.2010. 11:16 ] @
^ Ne. Idi na MTS sajt, na promociju Mobilni kao fiksni, i videćeš
spisak tarifa koje su podržane. 066 KT nije među njima.
[ trader6 @ 05.05.2010. 11:35 ] @
Daj mi link ja ne mogu da ga nadjerm
[ owim @ 05.05.2010. 12:30 ] @
http://www.mts.telekom.rs/inde...ms/mobilni-kao-fiksni.195.html

"Vaš mobilni broj bude isti kao Vaš fiksni broj, odnosno da Vaš
064/065/066 postpaid..."
[ trader6 @ 05.05.2010. 12:33 ] @
066 Kontrola troškova
Iskoristite prednosti prvog postpaid profila sa maksimalnom kontrolom troškova....ovo je sa sajta
[ owim @ 05.05.2010. 12:55 ] @
^ Veruj mi da ne može. Ako ne veruješ, pozovi 789 :-).
[ trader6 @ 05.05.2010. 14:02 ] @
vec jesam i u pravu si
[ trader6 @ 11.05.2010. 20:28 ] @
Kad se placa 500 kinti za karticu kod kt
[ espresso @ 12.05.2010. 05:58 ] @
Ako nećeš telefon za dinar i 6 meseci ugovorne obaveze, plaća se 500 dinara.
[ freeworld @ 18.06.2010. 12:55 ] @
Da li i dalje moze da se uzme ovaj telefon za 1 din uz ugovornu obavezu od 6 meseci?
Sad bio do poslovnice i zena koja tamo radi kaze mi da ne moze,da su dobili naredbu da ne daju na 6 meseci i da joj ne dozvoljava aplikacija i da je to moglo do 1 juna,na sajtu pise da i dalje moze.
[ owim @ 19.06.2010. 01:41 ] @
Pozovi MTS Express, besplatni broj 790, i pitaj njih -- ako moze preko
njih, moze i u poslovnici.
[ pancco @ 29.06.2010. 13:26 ] @
Jel neko proveravao da li moze i dalje da se dobije lg uz sestomesecno trajanje ugovora,imam jos mecec dana do isteka i nadao sam se da ce i dalje vaziti dok nisam procitao postove.
[ Java Beograd @ 29.06.2010. 13:29 ] @
Kako se približava 2011 i potencijalni prelazak kod drugih operatera, uz zadržavanje broja, tako polako nestaju šestomesečni ugovori. Koliko vidim, kod MTS je goooomila ugovora za 1 din isključivo uz dvogodišnji ugovor.
[ MilanTarot @ 01.07.2010. 21:21 ] @
uvek ej i mogao samo jedan telefon uz ugovor na 6 meseci i treba napomenuti da je mts to prvi i jedini uveo!

moze i dalje da se uzme LG uz ugovor od 6 meseci puvek ej i mogao samo jedan telefon uz ugovor na 6 meseci i treba napomenuti da je mts to prvi i jedini uveo!

moze i dalje da se uzme LG uz ugovor od 6 meseci pre cemu se placa sve ukupno 2 dinara a dobija odmah 1000 dinara i 66mb. ja sam pre 10 dana uzeo.re cemu se placa sve ukupno 2 dinara a dobija odmah 1000 dinara i 66mb. ja sam pre 10 dana uzeo.
[ freeworld @ 02.07.2010. 20:32 ] @
Znaci osoba u poslovnici koju sam pitao da li moze da se uzme na 6 meseci ili ne me je slagala, jer je izricito rekla da im iz bga naredili da ne moze,a i nije mi izgledala kao osoba koja nezna jer vrlo dobro poznaje usluge koje mts pruza,to sam uvideo nakon par pitanja (za razliku od drugih poslovnica :D).
[ MilanTarot @ 02.07.2010. 21:11 ] @
to se folirala...

i na sajtu stoji da i dalje moze, a sajt im je sada sasvim azuran tako da ili idi u drugu poslovnicu ili u istu i insistiraj.. evo npr, kad sam ja uzimao telefon pitao sam da li je moguce prebaciti kredit sa KT na drugi prepaid broj, a tamo se svi redom zgranuli jer nisu ni culi za Friendly dopunu koja je pustena 7 dana ranije...
[ freeworld @ 02.07.2010. 21:50 ] @
xexe,da verovatno se folirala.Inace to je poslovnica u Lapovu.Necu da cimam zenu,pa dal moze ili ne moze nego cu lepo da odem u Kragujevac pa nek se tamo nih 10 konsultuju dal moze ili ne moze(inace ionako joj nije bilo jasno sto uzimam jeftine telefone uz kontrolu troskova i to 2 ugovora kad u takom malom mestu zadnjih godinu dana niko nije uzeo te jeftine telefone,a tek da sam je pomenuo frendly dopunu :D).jedna stvar me interesuje,koliko postpaid kartica(ugovora) je maksimalno dozvoljeno,3 ili 4(zvanican info).
[ owim @ 02.07.2010. 22:40 ] @
"koliko postpaid kartica(ugovora) je maksimalno dozvoljeno,3 ili
4(zvanican info)"

Procedurom nije definisan max broj ugovora koje moze imati fizicko
lice, diskreciono pravo prodavca/uprave da ogranici, ili "praksa"
(citaj: idi u drugu poslovnicu). Jedino ogranicenje su max tri ugovora
sa ugovornom obavezom. Promocija "Mobilni kao fiksni" se ne racuna.
[ MilanTarot @ 02.07.2010. 23:16 ] @
da li je ond amoguce uzeti i mobilni telefon, i "mobilni kao fiksni"?
[ owim @ 02.07.2010. 23:53 ] @
^ Nije. Promocija "mobilni kao fiksni" iskljucuje druge ugovorne
obaveze na istom broju (ugovoru).
[ MilanTarot @ 03.07.2010. 00:02 ] @
I koji su uslovi na kraju, besplatni pozivi samo sa fiksnog ka mobilnom ili i obrnuto? Da li pozivanje fiksnog sa mobilnog skida besplatne minute (naravno ako je aktivirana ova promocija)?
[ nidza_nis @ 03.07.2010. 11:03 ] @
OFF TOPIC:

Citat:
MilanTarot: I koji su uslovi na kraju, besplatni pozivi samo sa fiksnog ka mobilnom ili i obrnuto? Da li pozivanje fiksnog sa mobilnog skida besplatne minute (naravno ako je aktivirana ova promocija)?


Ovo ti je detaljno obradjeno u temi "Mobilni kao fixni". Besplatni pozivi (samo uz naplatu uspostave veze od 2.90 bez PDV vaze u OBA SMERA). Ne, pozivanje definisanog fixnog sa mobilnog NE SKIDA besplatne minute.

Citat:
MilanTarot: evo npr, kad sam ja uzimao telefon pitao sam da li je moguce prebaciti kredit sa KT na drugi prepaid broj, a tamo se svi redom zgranuli jer nisu ni culi za Friendly dopunu koja je pustena 7 dana ranije...


Prebacivanje kredita sa 066 KT na neki pripaid broj je bilo moguce i pre "Friendly dopune", jer 066 KT se ne vodi kao klasican pripaid broj. "Friendly" je za transfer kredita sa pripaida na pripaid. Problem koji su vlasnici 066KT imali prilikom ove procedure je taj da BILO koji postpaid broj koji zeli da dopunjuje pripaid MORA da prodje proceduru "REDOVNOG PLACANJA 3 POSTPAID RACUNA" da bi to odradio. Sto znachi - MORAS da platis racun za prethodni mesec do 20. u tekucem mesecu, u suprotnom gubis pravo, i ulazis u novi 'ciklus sabiranja meseci'. Dakle, cim postanes 066KT korisnik, mora da sacekas 3 meseca, i da redovno izmirujes racune, da bi nekom dopunio.

Neka owim ovo potvrdi, ako gresim.
[ freeworld @ 03.07.2010. 15:31 ] @
Owim:znaci dozvoljene su 3 postpaid kartice sa ugovornom obavezom i eventualno "mobilni kao fiksni" kao cetvrta.Mrzi me sad da bunarim ali negde sam na forumu procitao da su povecali od skora na 4(neko bio do poslovnice i pitao).
Nidza:Kako je bilo moguce da preko kontrole troskova uplatite kredit na pripaid pre frendly dopune(objasni postupak)?
[ nidza_nis @ 03.07.2010. 17:28 ] @
Citat:
freeworld: Kako je bilo moguce da preko kontrole troskova uplatite kredit na pripaid pre frendly dopune(objasni postupak)?


Ne znam kako KT funkcionise - da li kao postpaid ili pripaid sto se tice USSD kodova, ali ova tema je pokretana ranije. KT kao vrsta 'postpaid' broja trebalo je da moze da dopunjuje kredit pripaid brojevima, recimo putem SMS poruke, Mondo portala, ili putem USSD koda.

http://www.mts.telekom.rs/inde...MS_dopuna_prepaid_kredita.html
http://www.mts.telekom.rs/index.php/Mondo_WEB_dopuna.html
http://www.mts.telekom.rs/index.php/putem-mts-vodica.html

Zato sam rekao owimu da me ispravi ako gresim, ili nekom ko je blizi mt:s-u. "Friendly" dopuna sluzi da PRIPAID broj dopuni kredit PRIPAID broju. A 066KT nije pripaid broj. 066 ima i svoju pripaid varijantu, ali takodje i punu postpaid. Ne znam gde su svrstavali KT kada se radi o dopunama kredita pripaidu.
Analogno regularnim postpaid brojevima koji mogu da dopunjuju pripaid, uz uslov da imaju vezana 3 placena racuna na vreme, i 066KT bi trebalo.
Operateri na CC su bar potvrdjivali tako. Ko ima iskustva, neka javi.

[ HeYoo @ 03.07.2010. 20:01 ] @
Ne racuna se kao klasicni post paid ali moze preko friendly dopune na *100#
[ owim @ 03.07.2010. 21:13 ] @
Citat:
I koji su uslovi na kraju, besplatni pozivi samo sa fiksnog ka mobilnom ili i obrnuto? Da li pozivanje fiksnog sa mobilnog skida besplatne minute (naravno ako je aktivirana ova promocija)?


Besplatni pozivi vaze u oba smera sa uspostavom veze od oko 3 din (placa pozivalac). Pozivanje sa moba ne skida minute ukljucene u pretplatu. Proverio, koristim i kontrolisem listing (za fix i mob).

@freeworld:
Citat:
Owim:znaci dozvoljene su 3 postpaid kartice sa ugovornom obavezom i eventualno "mobilni kao fiksni" kao cetvrta.

Tako je bilo pre par meseci, 3 sa ugovornom obavezom sa telefonom, "mobilni kao fiksni" se ne racuna. To je po proceduri, sto znaci da je diskreciono pravo prodavca da ti omoguci i vise (nema zabrane u aplikaciji, nemogucnost unosenja).

@Nidza: Imam 066KT od sept. 2009, redovno placam sve racune i nikad nisam mogao da dopunim prepaid broj -- ta usluga nije omogucena upravo zato sto sistem 066KT vidi kao prepaid broj. S druge strane, Friendly dopuna radi, bas zato sto je 066KT "pripejd broj". Dakle, 066KT je postpejd samo utoliko sto ti stize mesecni racun i imas ugovor, i mozes da vidis online listing.

[Ovu poruku je menjao owim dana 03.07.2010. u 22:58 GMT+1]
[ nidza_nis @ 03.07.2010. 23:26 ] @
Citat:
HeYoo: Ne racuna se kao klasicni post paid ali moze preko friendly dopune na *100#


1. Koristis 066KT?
2. Stanje proveravas preko *100#? (Ne sa *797# kao postpaid)?
3. Postoji opcija "Friendly dopuna" u meniju, i probano radi?
[ freeworld @ 04.07.2010. 11:36 ] @
Operateri,kao i uvek nemaju pojma.Sa 066 kontrola troskova nije bilo moguce dopunjavati kredit pripaid broju kao sto se dopunjavalo sa drugih postpaid brojeva.Bilo je price na pocetku da je moguce ali od toga na kraju nista nije bilo.Sto se tice USSD kodova 066 kt se ponasa kao pripaid.*100# za kredit,*103# za besplatne poruke,*105# za data saobracaj,*107# za besplatne minute,*108# za bonus kredit.Meni je ako ne cekas malo duze sve radilo iz prve,sto se tice slanja kredita preko frendly dopune.Jedina stvar na koju treba obratiti paznju je da prebacivanje kredita nije isto sto i uplacivanje kredita znaci da bi vam se aktivirala neka promocija tipa 500 minuta ka F&F brojevima za karticu sa promocije sa ZdravkoM Colicem morate da uplatite kredit a ne moze ako prebacite sa drugog broja i prebacivanjem kredita se ne produzava vreme trajanja kartice.
[ SasaMiladinovic @ 04.07.2010. 12:11 ] @
Pozdrav svima.
Skoro sam uzeo KT066 pa me interesuje sledece:
imam celokupni kredit od 1000 na kartici a treba mi jos oko 200 din za placanje neta, da li mogu uplatiti kredit od tih 200 na trafici iako imam ovih 1000 ili moram potrositi prvo njih pa onda uplatiti 200 ?
Pitanje je ovakvo s obzirom da su mi u poslovnici mts razlicito rekli: tip kaze mozes uvek, riba kaze kad potrosis 1000... malo mi je glupo ovo sto riba kaze zato i pitam
[ MilanTarot @ 04.07.2010. 13:02 ] @
mozes uvek

koji net placas?
[ zzviktor @ 04.07.2010. 13:17 ] @
Naravno da mozete uplatiti kredit.
[ SasaMiladinovic @ 04.07.2010. 15:34 ] @
Citat:
zzviktor: Naravno da mozete uplatiti kredit.


tnx
[ divx_by_jasmin @ 04.07.2010. 16:34 ] @
da kažem i ja nešto pošto sam na 066 skoro od kad je pušten u rad. što se tiče telefona za dinar ja sam lično uzeo 2 do sad , prvo ruby koji je zaključan, kasnije ovaj zadnji koji nije zaključan, i to odma posle isteka 6 meseca ugovora.

dugo sam na kontroli troskova , mogu reci da je dobra stvar , ali cim mi istekne ugovor prelazim na Postpaid 400 jer je cak jeftiniji a isplatljiviji mnogo , jeste da nema kontrolu, ali ako pazis ne mozes napraviti veliki racun, cak ni veci od 450din.. + se moze aktivirati 3G paket za 99din sto je nemoguce za kontolu troskova.


ovo je statistika :


066 Postpaid tarifni profili Postpaid 400

Mesečna pretplata 400,00

Saobraćaj uključen u mesečnu pretplatu :

Pozivi ka 066 brojevima 100 minuta


Pozivi ka 064 i 065 brojevima i ka ostalim mrežama u domaćem saobraćaju 100 minuta

Broj SMS poruka ka 066 brojevima 100


Broj SMS poruka ka 064 i 065 brojevima i ka ostalim mrežama u domaćem saobraćaj 100


Broj MMS poruka u domaćem saobraćaju 100


Prenos podataka u domaćem saobraćaju 100 MB


samo je problem da li se moze vratiti opet na kontrolu a da broj ostane isti broj , sumnjam da moze , ali dobro postpaid je dobra stvar
[ MilanTarot @ 04.07.2010. 17:03 ] @
ne moze
[ HeYoo @ 04.07.2010. 17:35 ] @
Sa 066KT mogu da se dopunjavaju drugi prepaid brojevi preko *100#
Provereno radi... Dakle KT se vodi kao klasican prepaid
[ brankos @ 05.07.2010. 02:15 ] @
@ divx_by_jasmin

O Kakvom je to "3G paketu" reč koji se još pride plaća 99din. (jel mesečno ili...)? Kod mene na 066 postpaid 400 je od prvog dana aktivan 3G saobraćaj (čak i 3.5G) tamo gde postoji na repetitoru. NOKIA mi lepo prikaže koji saob. je u toku.

Imam 066 postpaid 400 već 6 meseci i sa cene od 435 dinara (RUČNO beležim minutažu posle svakog razgovora u MEMO telefona, pa saberem (u EXEL-u) na primer minute i sekunde....). Tako se trudim da ne "preteram" 100 minuta prema svima, a daj bože da nas je što višena 066 pa da imamo još bonus minuta za priču. Pre prvog sam broj vezao na 12 meseci uz ponudu "mobilni kao fiksni" uz naravno zadržavanje mog starog 066 broja tako da sad lepo godinu dana imam 50% manju mesečnu pretplatu (218 din). pa možda pređem i na postpaid 1000, pa da se sit napričam za 500-tinak dinara mesečno.

Mada sad razmišljam da možda uzmem broj i sa ovom novom MY BELL tarifom, isto da ga vežem za drugi fiksni, pa da samo sa njega za 250 din. imam 300 min. mesečno prema MTS brojevima, a da sa 066 zovem samo TELENOR/VIP (ovo za VIP sam se šalio, niko u imeniku nije iz njihovog jata ;-) ).
[ owim @ 05.07.2010. 15:12 ] @
"O Kakvom je to "3G paketu" reč koji se još pride plaća 99din"

Iako to nisam ja napisao, 99 din kosta da mozes da prustupas 3G Mondo
uslugama (TV streaming, npr), tj. da pristupas preko APN-a ciji sam
tacan naziv zaboravio. Medjutim, mozes i bez placanja, ako koristis
obican APN, a Mondo ti i ne treba. :)
[ zzviktor @ 05.07.2010. 15:24 ] @
Kakvi su to sedmocifreni brojevi 0668?
[ divx_by_jasmin @ 05.07.2010. 15:47 ] @
evo kolega je odgovorio pre mene, znaci o tome se radi, pristupna tacka je cini mi se 3Gmondo, ali poslace ti oni parametre, uglavnom dobijas tv streaming, par kanala web kamere uzivo, spotovi i jos nesto za 99din mesecno

ne znam bas dal se bez toga moze gledati , preko wifi - a moze , ali preko data plana od 66 ili 100 MB moze se gledati par minuta jer to vuce dosta protoka.. tako da je ovo dobra stvar, a i povoljno je.

ja bi vise voleo da ima neki online radio, ali ko zna mozda kasnije i ubace.

na postpaid 400 sa tim paketom ispada odprilike ista cena kao i kontrola troskova bez, a opet ako saberes sve ove minute i poruke i pomnozis sa cenom ispasce da na postpaid dobijas vise od 1000din kredita .

naravno to ima i prednosti i mane , ali opet bar se meni cini da je postpaid isplatljiviji
[ pancco @ 05.07.2010. 20:13 ] @
Koristim i ja kt ciim se pojavio,uzeo sam oba telefona po dindzu kad se pojavilo a danas sam isao u intesu u popisao ugovor za intesu debitnu karticu kojom se dobija oko 2,5% od prometa po racunu na mts broj,otprilike cu od kupovine goriva na pumpi placati mesecnu pretplatu,http://www.mts.telekom.rs/inde...anca-intesa-kartica.html.Nikad nisam imao problema sa placanjem parkinga ili slanjem pomoci na broj ili one zezalice sa piva ili racuna u npr idei.Prebacivao sam kredit na drugi pripejd ali nikad nisam pokusao sa dopunom broja,mada cu probati sa drugog pripejda da prebcim na kt da vidim cisto jel radi,jedino bi mi dobrodoslo kad bih se moglo dokupiti 50-100mb nsto kao dodatni paket mada nisam zvao kol centar da proverim moze li tako nesto,mozda je neko upucen u takvu mogucnost?

[Ovu poruku je menjao pancco dana 05.07.2010. u 21:31 GMT+1]
[ MilanTarot @ 05.07.2010. 21:48 ] @
ne moze
kao sto ne mozes ni na taj nacin sto si opisao da placas pretplatu za kt jer ce ti se bonusi evidentirati kao dopune
[ pancco @ 05.07.2010. 22:36 ] @
Videcu sledeceg meseca,lepo pise da se pospejd umanjuje za tu cifru do 0 a da se visak ne prebacuje,mada su u intesi u takvom haosu jer je to novo pa cak nisu ni ugovor mogli da odstampaju u svakom slucaju neka uplate kao dopunu taman za dzabaka palacanje parkinga.
[ MilanTarot @ 05.07.2010. 23:08 ] @
KT nije postpaid.
[ nidza_nis @ 06.07.2010. 16:08 ] @
Moze li neki vlasnik 066KT da mi potvrdi 100% da li je moguce 'prebacivanje kredita'
nekom pripaid broju, i na koji nacin?

Tri razlicite informacije sam dobio putem 789, u poslovnici, i ovde.
1. Da je moguce, putem Friendly dopune.
2. Da je moguce, slanjem poruke na 8787, ali tek nakon 3 meseca redovnog izmirivanja racuna.
3. Da NIJE moguce.

Ako je moguce, KAD je postalo moguce? Da li kad je uvedena friendly dopuna?
Pitam detalje, jer vrlo lako moze da se desi da u mom meniju *100# te opcije
nema. A da mi Call Centar kaze - Friendly dopune sa 066KT nisu moguce, i da
ne prihvati reklamaciju.

IMA LI VLASNIKA 066KT? :(((((((( Au... je*** ti m:ts. Pa ovo je bre raspad firma!!!!
[ pancco @ 06.07.2010. 17:10 ] @
evo imam kt skoro godinu dana kao i brat i obojica smo dopunjavali druge pripejd brojeve bez problema a nikad nismo kasnenjem u placanju racuna a izgleda da to ima veze,a danas mi je uplaceno na broj 200 dinara prvi put do sada a to od marketiske agencije jer sam ucestvovao u nekom anketiranju.znaci ja moj racun nikad nisam dopunjavao kao pripejd ovo je bilo prvi put.
[ freeworld @ 06.07.2010. 17:29 ] @
Mts ti je tipicna srpska firma,sve uz pomoc cekica i kanapa,nerviras se isto kao kad odes za licnu kartu,skupa i glomazna administracija koci drzavu a operateri koji nemaju znanje koce mts(mada ni ostali u toj firmi nisu mnogo bolji).Da bi neku uslugu u mts-u uspeo da iskoristis potrebno je mnogo strpljenja.Medjutim,ne kazem da su losi,ja sam na njihovu nesposobnost naviko,pa su mi zato najbolji operater.Ako hoces profesionalizam idi u Telenor,eventualno Vip ali to moras i da platis.U svakom slucaju mts sa svojim velikim korisnickim udelom u Srbiji uspeva dobro da posluje jer nije isto kad za 200 din mts da besplatno u mrezi ili kada to uradi vip pa makar kod mts-a bilo jednom u godinu dana.Na neki nacin to je monopol ali kad bi vip imao toliki korisnicki udeo ni on ne bi davao besplatno u mrezi.A sad tvoji odgovori:
1)Usluga frendly dopune je omogucena od 9 juna,ja sam je isprobao krajem juna,postupak,*100# pa pozovi,odgovori 2(sada je trenutno pod 2 jer je pod 1 promocije a obicno je pod 1 frendly dopuna),opet 1 frendly dopuna pa onada ti pise izaberi odgovarajuci broj u formatu 06xxxxxxxx,ti izaberes pa onda upises koliko prebacujes od 50 din do 200 i to je to.
2)Pod 2 ne mogu sa 100 % preciznoscu da ti odgovorim jer imam kt mesec ipo tako da ne znam,ali na sajtu nigde nisam mogao da nadjem da moze da se uplacuje kredit kao sa drugim postpaid brojevima ali na osnovu onoga sto sam procitao na drugim postovima sigurno ne moze ni posle 3 meseca.ja sam sad probao i uspeo da posaljem poruku na 8787 a onda mi dosla povratna poruka:Postovani,vas racun ne podrzava zeljenu transakciju.Proverio sam kredit,zbog te poruke mi skinuli 2,6 dinara,hvala sto si me zeznuo za kredit :D.
3)posle mesec ipo dana nije moguce,u narednih mesec ipo dana cu da ti kazem sa sigurnoscu dal je moguce posle 3 meseca :D
Moj savet ti je da uzmes KT sa ugovorom na godinu dana,nece da se baci,posle mozes da prebacis avans na postpaid...
[ freeworld @ 06.07.2010. 17:38 ] @
pancco:hoces da kazes da si dopunjavao kredit sa 10 posto bonusa sa kt na pripaid brojeve vec godinu dana kao i svi ostali postpaid korisnici :o ?
[ nidza_nis @ 06.07.2010. 17:43 ] @
Citat:
pancco: evo imam kt skoro godinu dana kao i brat i obojica smo dopunjavali druge pripejd brojeve bez problema


KAKO SI DOPUNJAVAO?!?!?
Sad mi se pancco i freeworld ne slazu. Zato i ceo ovaj zbun :(
Friendly dopuna postoji tek od nedavno (kako je naveo freeworld). Kako je onda pancco dopunjavao druge sve vreme?!
Putem 8787 ne moze. Nije meni stran postupak kroz USSD meni, provalicu, samo me interesuje da li je i kako moguce.

Citat:
freeworld: Moj savet ti je da uzmes KT sa ugovorom na godinu dana,nece da se baci,posle mozes da prebacis avans na postpaid...


Ma ja ciljam na 6omesecni ugovor uz Sappire... josh uvek moze!! :)) Kod nekih koji ocigledno
jos nisu upoznati da od 1. juna NE MOZE vishe u okviru 6mesecnih ugovora! :)
A ovo sto si pomenuo - AVANS za POSTPAID - Molim te obajsni mi detaljnije?!
Mogu kredit sa KT (1000.00din, ili koliko saberem tokom 6 meseci) da prebacim kad gasim broj
ili tokom koriscenja na 065xxxxxxx postpaid?


[Ovu poruku je menjao nidza_nis dana 06.07.2010. u 18:58 GMT+1]
[ freeworld @ 06.07.2010. 18:04 ] @
Ja na elitesecurity nisam bas dugo,ali sam se nacitao postova samo tako,dane i dane sam potrosio na citanje postova,od toga 95 % mi je aktivnost bila na mts,vip i telenor i nigde nisam dobio potvrdu do sada da moze da se uplacuje,(ne prebacuje) kredit sa KT.Uopste to ne znam kako funkcionise:pancco prosvetli nas molim te,ostali iskusniji forumasi,molim vas za odgovor.Nidza,jel to ti mene zezas da kao ja nisam znao da moze i posle 1 juna.Brate nije lepo a toliko sam se pomucio za tebe da ti odgovorim,cak i potrosio 2,6 din :).znam da moze ali iz nekog razloga gospodja poslovnice u Lapovu kaze da ne moze,a karta do kragujevca 200 din.Nije mi bas toliko zapelo pa zato pitao na forumu.Cim sam video da je nepromenjeno na sajtu predpostavio sam da moze.
Pa ti uzmi Lg na 6 meseci.I ja sam tako uzeo vec jedan i taj cekam da prebacim na postpaid u decembru.Ovo mi je prvi put da tako nesto pokusavam tako da ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da ce to biti omoguceno tada.Ali rizikuj,sta drugo da ti kazem.U svakom slucaju od 9 juna mozes da prebacis na pripaid broj pa da onda prebacis se na postpaid 065 i to iskoristis kao avans.Mozes i direktno sa 066 Kt ali samo na 066 postpaid a sigurno ne mozes da dodajes avans dok si na postpaidu tj. da saljes sa Kt kredit na nekom postpaid broju koji ce da se iskoristi kao avans :D.
Mnogo hoces.
[ nidza_nis @ 06.07.2010. 18:16 ] @
Stvarno, bas cekam panccu da kaze kako je to odradio.
Cekaj free... ne zezam te, daleko bilo. Nego mi cudno sto pominjes 1godisnji. Zato je i otvorena
ova tema ovde, zato sto realno jesu prestali sa 6mesecnim. Potvrdilo mi vise operatera, da im
pise u APLIKACIJI, u mts expressu takodje mogu da ti ih posalju na kucnu adresu samo sa 12/24 meseca.
Cak je operater i u expressu (790) rekao da ce da napise nalog da se "GRESKA" na sajtu ispravi.
Oni su toliko loooodi i zbunjeni, da je to strasno! Ja sam na kraju otisao u poslovnicu da uzmem KT bez
telefona i ugovorne obaveze, gde me je docekala hrpa flajera za LG Saphire uz 6mesecni ugovor.
I pitao, i kazu "Moze, a zasto ne bi moglo?"

Apropo avansa...Da, mislio sam na onu varijantu koju si nazvao "Mnogo hoces" :))
A za ovu tvoju mahinaciju 066KT >>kredit na 065 pripaid >> konverzija 065pripaid u 065 postpaid + avans SVAKA CAST!! :)))
Nije mi pala napamet :))) Ha ha... Super je!
Samo mi nije iskoristiva... imam mnogo dobru numeraciju u 065xxxx vec u postpaidu...
066KT bih koristio samo za parking/ostale VAS SMS/dopunu kredita
Hvala svakako!
[ pancco @ 06.07.2010. 22:04 ] @
Izgleda da sam napisao malo nejasnu poruku jer je islo sa moba na poslu znaci:


1.hteo sam da kazem da kt koristim skoro godinu dana tj 18.avgusta mi istice drugih 6 meseci ,jer sam oba puta uzeo mobili uz broj a ugovor sam potpisao ranije od tog datuma posle godine jer tada nisu bili u ponudi telefoni za dinar nego klasican mesecni ugovor,sto znaci da sam sastavio oko 12 meseci kako koristim broj.
2.ni jedan mesec nisam kasnio sa uplatom svi su placeni do 25. u mesecu.
3.nisam naravno mogao da prebacim kredit na pripejd sve dok se nije pojavilo ova frendli opcija.
4.kredit je prebacivan samo na drugi pripejd br ali obrnuto nisam ni pokusavao.
5.ni jedna vas poruka mi nikada nije odbijena znaci pakinzi,donacije,one nagradne igre sa piva kokakole itd.
6.ovo sa dopunom na br je i mene iznenadilo danas u 12h znaci dobio sam poruku da mi je uplaceno 200 dianara
e sad kako sam dobio tu dopunu :dobijem ja mail u cetvrtak imamo mi vas email jel ste se prijavili nekad negde da hocete
da ucestvujete u anketi marketing blablabla,e posto sam se zimus zeznu sa oonim testom inteligencije i poigrao se sa
sluzbenim brojem sa koga su mi naplatili 800-900dindzi ja malo posustanem ali u subotu reko ajd da probam kad sam dokon,
i tako ispunim ja tu anektu(btw koja je bila u vezi espreso kafe, aparata,kolicine koliko pijem i tako to)upisem broj i u mailu kaze da ce mi dopuniti moj ili bilo ciji drugi pripejd br,nisam teo drugi pripejd nego stavim kt.mislio sam neka zajebnacija ali
posto nisu trazili nikakve licne podatke ja ga ostavim,i tako danas u dvanaesto dobije sms da mi je broj dopunjen,sto je najinteresantnije kazu da ce me kontaktirati ako se slazem i u sledecim anketama u kojima cu biti nagradjen sa 100 do 500 din.pojma ja nemam odakle njima moj mail psoto ga cuvam zbog spama.
7.broj nikada nisam ni nakoji nacin pokusao da dopunim jel mi i netreba i tako imam par hiljada kredita jer ga koristim samo
za net i dzaba sms i mms.valjda sam rekao sve.
[ freeworld @ 06.07.2010. 23:19 ] @
Ma imaju virus u aplikaciji 100% :D,tako da nekom hoce a nekom nece da radi:DDD.ma uzmi kako hoces i na 6 i na 12 i na 24 samo uzmi na ugovor da ne placas karticu.ja sam 1 uzeo u maju sa lg i jos jedan sad u julu,merkao sam ovaj solar quest,svidja mi se nesto,samo sam se zeznuo jer sam uzeo na godinu dana i platio telefon 2000 din a u prodaji je 48 evra a da sam uzeo ugovor na 2 godine telefon bi uzeo za dz.Mogao sam ja da uzmem i 4x po 6 meseci ali sta ce mi toliko telefona a da ih prodam sigurno ne mogu.Ali sad posto nemam zelja od ovih prostijih telefona(a za skuplje nemam para ),ako mi bude trebala jos neka Kt kartica uzecu opet uz 6 meseci.
Panco:4)nisam probao da li moze da se prebacuje sa pripaida na kt,nemam potrebe,ti ako imas ti probaj ionako imas sve uslove za eksperiment :D,tj. imas KT karticu.
[ nidza_nis @ 07.07.2010. 06:35 ] @
UAU pancco, razbio si! Hvala :) Odoh da kupim paket!

Hm... momci, zaobilazna caka da ne platite 500 din, ako uzimate 066KT
bez ugovora vam je da nadjete neku 066 pripaid karticu, i sa njom samo
predjete na 066KT. Kosta 1 din, i nastavljate kao KT.

Naravno, tu opet ulazi nepoznanica - da li odmah pri prelasku na KT dobijas
1000din, i na kraju meseca racun 500, ili do prvog u narednom mesecu ne dobijas
nista pa ni racun - NE ZNAM, kao ni operateri - 2je njih je potvrdilo OBE price!

Hvala momci, i pozz!

p.s. 066 pripaid kartica imam par komada, kome treba, neka se javi na PM :)
Ali i opcija da je kupi za 200din, je bolja od 500din.
[ kandel @ 07.07.2010. 09:16 ] @
Citat:
pancco

1.hteo sam da kazem da kt koristim skoro godinu dana tj 18.avgusta mi istice drugih 6 meseci ,jer sam oba puta uzeo mobili uz broj a ugovor sam potpisao ranije od tog datuma posle godine jer tada nisu bili u ponudi telefoni za dinar nego klasican mesecni ugovor,sto znaci da sam sastavio oko 12 meseci kako koristim broj.


Da li su telefoni bili zakljucani na mts mrezu?
[ pancco @ 07.07.2010. 09:45 ] @
Ja nisam probao ali brat ovaj safir koristi na telenoru a onaj prvi rabi nije hteo znaci da je zakljucan.
[ zzviktor @ 07.07.2010. 10:00 ] @
Safir je i kod mene odkljucan.
[ nidza_nis @ 07.07.2010. 19:58 ] @
Ok ljudi, da sažmem priču, danas (7.7.2010.) sam kupio fon.

1. LG GB102 Sapphire za 1 din, uz KT066 broj za 1 din, i 6-mesečni ugovor.
(Poslovnica Nikole Pašića, Niš)

2. Prilikom aktivacije kartice, odmah sam dobio kredit od 1000din, i 66MB interneta.
Kredit se normalno troši, za internet sam trebao da pozovem 789 da mi aktiviraju.

3. Meni *100# mi je odmah izbacio:
- Promociju (SMS maniju za 49din)
- Friendly dopunu (koju sam odmah probao - I RADI (!!!), pred zaprepašćenim agentima
prodaje koji su mi 3 dana tvrdili da to nije moguće.

4. Telefon je otključan.
[ zzviktor @ 07.07.2010. 20:05 ] @
Na koji broj sada pocinje k.t?
[ MilanTarot @ 07.07.2010. 20:25 ] @
stace ti to?

moj pocinje na 2 i ima sest cifara, sve isto kao prosli kt broj koji sam uzeo proslo leto
[ pancco @ 07.07.2010. 20:29 ] @
kod mene pod promocijom nije nikad bilo nista
[ zzviktor @ 07.07.2010. 20:54 ] @
Cao i ja imam k.t. i nema promocije.
[ freeworld @ 07.07.2010. 21:08 ] @
meni su prve 3 cifre 404 na oba broja iako sam brojeve uzimao u razmaku od mesec ipo dana i u poslovniocama koje su udaljene 30 km.
[ zzviktor @ 08.07.2010. 12:15 ] @
Kontrola troskova, da li je dobila promociju sa besplatnim sms?
[ pancco @ 08.07.2010. 12:23 ] @
Zaintrigiraliste me i sada sam prebacio kredit sa pripejda na kt i proslo je ,znaci ide i obratno.
[ nidza_nis @ 08.07.2010. 17:51 ] @
Citat:
zzviktor: Kontrola troskova, da li je dobila promociju sa besplatnim sms?


Da, ja jesam. Broj je nov, uzet juce. (49.00din)


Citat:
freeworld

meni su prve 3 cifre 404 na oba broja iako sam brojeve uzimao u razmaku od mesec ipo dana i u poslovniocama koje su udaljene 30 km.


A to si uzimao bez telefona?

Citat:
zzviktor: Na koji broj sada pocinje k.t?


066/20xxxx
[ freeworld @ 08.07.2010. 19:02 ] @
Nidza:prvo sam uzeo safir na 6 meseci pa onda samsung e 1107 solar quest na godinu dana i platio fon 2000,zeznuo sam se,bolje da sam uzeo fon na 2 godine za dz.A sto te to zanima,ti ionako ne volis duze ugovore od 6 meseci :DDDDD
[ nidza_nis @ 10.07.2010. 10:10 ] @
Citat:
freeworld: Nidza:prvo sam uzeo safir na 6 meseci pa onda samsung e 1107 solar quest na godinu dana i platio fon 2000,zeznuo sam se,bolje da sam uzeo fon na 2 godine za dz.A sto te to zanima,ti ionako ne volis duze ugovore od 6 meseci :DDDDD


Ha, ha... Na jednom sam godisnjem vec :) BIo na 2godisnjem nekad, pa sad bih da probam jedan kratkorocni :)
Ne pitam zato sto pokusavam da utvrdim da li i uz koliki vremenski razmak moze da se uzme paralelni (novi) ugovor sa telefonom.
Tipa: pre 7 dana sam uzeo KT sa Sapphir, i da uzmem josh jedan u ponedeljak.

A ovo sam uzeo bezveze, 6 meseci po 500 din, platim, dobijem 6x1000, trosim za VAS SMS i dopune
a tel sam prodao za 2000, sto mi je 4 otplacena meseca...
Svedeno, platicu sveukupno 1000din, a dobicu 6000din. fino :)
Pa bih to da ponovim par puta :)
[ freeworld @ 10.07.2010. 15:46 ] @
Kako bese rece owim,ogranicenje je 3 postpaid broja sa telefonom + mobilni kao fiksni,sto znaci da ako imas jedan postpaid ugovor sa telefonom,ti mozes da uzmes jos 2 lg odjednom.Zasto nebi moglo?A ako ti je malo 3 onda uzmi na kevu,caleta,brata,sestru itd,znaci mogucnosti su neogranicene.
[ nidza_nis @ 10.07.2010. 22:37 ] @
Isto pitanje za ORCA-u :)
[ Bockyman @ 12.07.2010. 23:50 ] @
Nidžo,ne bih rekao da plaćaš 500din,već 563din,za dobijenih 1.000din kredita. Nije prevelika razlika,63din u parama,ali u procentima je to preko 12%,što kada se tako pogleda i nije zanemarljivo. A ako se malo uputiš u ugovor,shvatićeš da ti prvi ugovor traje 6 meseci,ali su to 7 računa. (već su mnogi od nas pisali na tu temu,pa ne bih da se ponavljam).
Znači, 7x63din je još oko 450din više (tačnije,7x563 je oko 4.000din,pa ako si već telefon prodao za dve crvene,za isplatu celokupnog ugovora imaš još dve crvene,a ukupni kredit koji ćeš dobiti je 7.000din,što je i dalje najbolja ponuda...).
Pre nego što odgovoriš na ovaj moj post,dobro razmisli,i videćeš da sam 100% u pravu.
Inače,meni u avgustu ističe drugi 6-mesečni ugovor,pa razmišljam da li da nastavim ili...
[ majce22 @ 22.07.2010. 21:17 ] @
prebacila sam danas sestricin broj kt na postpaid 400 samo zbog toga sto ima 2750 kredita a racune placam ja ali nisam nesto sigurna da li ce to da ode u avans. zena rece cekaj da pitam nekog pa onda kao jeste tako je. Jel to redovna procedura, ne pise se neki zahtev ili sl.?
[ trader6 @ 29.07.2010. 11:53 ] @
da li je ovo skoro neko uspeo da odradi - ugovor na 6 meseci + telefon
[ MilanTarot @ 29.07.2010. 13:01 ] @
da.
[ Bockyman @ 31.07.2010. 12:46 ] @
Znači,još uvek na KT daju telefone za 1din uz ugovor na 6 meseci?
Je li još uvek ide ovaj LG ili možda ima neki novi model u ponudi?
[ MilanTarot @ 31.07.2010. 13:49 ] @
www.mts.telekom.rs
[ Bockyman @ 31.07.2010. 20:05 ] @
Milane,da ne beše tebe,ne bih znao da nadjem sajt MTS-a .
Mene zanimaju primeri iz prakse... A koliko sam video na sajtu,i dalje je samo Safir za 1din,uz ugovor na 6 meseci...
[ Bockyman @ 02.08.2010. 15:28 ] @
Bio sam do poslovnice MTS-a u mom mestu da se raspitam oko produženja ugovora na 066 KT koji mi ističe za dve nedelje.
Rečeno mi je da zvanično i dalje imaju u ponudi LG Sapphire za 1din uz 6-to mesečni ugovor,ali da u praksi nemaju trenutno telefone i ne znaju kada i da li će ih biti.
Ako ne budu imali neki telefon za 1din uz ugovor na 6 meseci,ja raskidam ugovor,tako da im dajem šanse do 30.avgusta da nabave telefone...(kada menadžment MTS pročita ovu moju pretnju raskidom ugovora,razleteće se na sve strane da mi nabave telefon,ha-ha-ha! ).
[ owim @ 15.08.2010. 01:47 ] @
^ Ima li telefona u MTS poslovnicama u BG (jer ima u Mondo shopu, mtsmondo.com/shop)? U Mondo Shop-u moze na 12 meseci, za 1din, ne na 6 meseci, a to su mi rekli i u MTS Express-u juce (790), izmena od 1. juna. Medjutim, znam da je neko rekao da je posle 1. juna, u julu uzeo telefon uz 066KT na 6 meseci. Da se ne cimam ako ne moze. Hvala! :)
[ rebalza @ 15.08.2010. 07:54 ] @
ima telefona jos uvek
[ pancco @ 15.08.2010. 11:19 ] @
Bio bih zhvalan kad bi neko rekao u kojoj posllovnici u bg bi mogao da obnovim ugovor na 6 mes i dobijem tel,posto mi ugovor istice za koji dan a vidim da je kolizija na sajtu telekoma tnx.
[ rebalza @ 15.08.2010. 11:26 ] @
gotovo sigurno da moze u glavnoj poslovnici prekoputa trga nikole pasica, a ja pre neki dan uzeo u delti tako da verovatno svude ima
[ pancco @ 15.08.2010. 12:17 ] @
tnx na brzom odgovoru ,na trgu pasica sam i do sada uzimao,lepo
[ owim @ 15.08.2010. 20:33 ] @
^ I moze na 6 meseci, iako su u MTS Express-u rekli da je politika "na
6 meseci" od 1. juna -- preinachena u "12 meseci?"
[ rebalza @ 15.08.2010. 22:10 ] @
da, moze na sest meseci
[ Bockyman @ 15.08.2010. 22:15 ] @
Je li i dalje LG Safir u ponudi za 1din uz 6 meseci,ili možda neki drugi model?
[ MilanTarot @ 15.08.2010. 22:29 ] @
Ne. Sada je iPhone u ponudi za 1din uz 6 meseci.
[ pancco @ 15.08.2010. 22:58 ] @
>Ne. Sada je iPhone u ponudi za 1din uz 6 meseci.
:))))))))))))))))))))))
[ zentriks @ 15.08.2010. 23:55 ] @
Zajebase nas sa ovom frendly dopunom. Sad je ogranicenje uplate 1 dnevno, 50-100din i maximalni iznos je 500 din mesecno. Nisu ni oni glupi!!!!
[ rebalza @ 16.08.2010. 08:03 ] @
e stvarno ste smesni, kakav iphone za 1 dinar. pa iphone je jedno sto puta bolji od safira. zato se on moze dobiti za 100 dinara na sest meseci.
[ owim @ 16.08.2010. 10:40 ] @
^ Nisi cuo za ironiju? :)
[ rebalza @ 16.08.2010. 13:58 ] @
a tebi 100 dinara za iphone deluje ozbiljno??? :)
[ pancco @ 18.08.2010. 19:19 ] @
uzeo danas tel na trgu nikole pasica,u prepodnevnoj smeni me je ladnjaka otkacila kaze to moze samo na 12 meseci,dodjem u drugu smenu i dobijem bez problema cisto da znate da ako vas otkace odete na drugo mesto.
[ rebalza @ 19.08.2010. 07:49 ] @
trebalo je da ovu koja te je otkacila ljubazno upitas za ime i prezime i kada obavis celu stvar pojavis se opet, nazoves nadlezne (ako oni imaju uopste takve) i skrenes im paznju.... znaci od takvih neobavestenih, od takvih neupucenih koji su na ozbiljnom mestu a prodaju pogresne informacije mi je muka, i to je najmanje, nego oni te jos i zeznu i ne uspes da odradis posao zato sto su eto ubedjeni u svoju pricu.... i sad ti treba da se cimas i da ides tako od poslovnice do poslovnice, ili od smene do smene zato sto eto oni imaju budale !
[ pancco @ 19.08.2010. 22:06 ] @
jbg pravim i ja sranja na poslu ,jeste to bzvz ali necu bas ja da joj skacem na kicmu,naicice vec neko...
[ Bockyman @ 21.08.2010. 14:43 ] @
Meni opet rečeno da zvanično postoji ugovor od 6 meseci sa telefonom od 1din (iPhone,verovatno ),ali telefona-nema! Ovo je situacija u mom mestu.
Tako da,ili da odem do drugog mesta i pokušam da produžim ugovor sa telefonom za 1din (samo takvu varijantu želim),ili do 30.avgusta raskidam ugovor....
[ pancco @ 21.08.2010. 18:36 ] @
Moj burazer je pre neki dan produzio treci put na 6 meseci i dobio i on lg i nisu mu pravili problem u telekomovoj centrali na nbg bulevar umetnosti.
[ djoxie @ 22.08.2010. 06:40 ] @
Citat:
pancco: Moj burazer je pre neki dan produzio treci put na 6 meseci i dobio i on lg i nisu mu pravili problem u telekomovoj centrali na nbg bulevar umetnosti.

isti slucaj i sa mnom, sve bez problema i za 15minuta. novi sad - spens je u pitanju. pritom, opet telefon koji nije zakljucan, radi na sve mreze
[ SasaMiladinovic @ 13.09.2010. 14:20 ] @
Pozdrav svima..

Imam jedno pitanje, posto mi ug. obaveza za lg gb102 istice za nekih mesec dana, je li i dalje LG u ponudi za 1din uz 6 meseci,ili možda neki drugi model?

Ako nema kada treba da se ode do njih da se podnese zahtev za raskid... verovatno dve nedelje pre roka ili mesec dana ?

Ako ima neko da odgovori bilo bi super

[ owim @ 29.09.2010. 18:48 ] @
Safir je sada 1din uz 066KT samo na 24 meseca! Wow!

Klikni http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1

izaberi Kontrola troskova, pa iz padajuce liste Safir, pa iz padajuce liste KT na 12 i 24 meseca -- cene pisu pored. Ovo je azuran sajt MTS Express-a.

Koji preokret!
[ trader6 @ 29.09.2010. 19:36 ] @
Da proverio sam na 789 i receno je je moguce samo na 12 i 24 meseca. Moracu da gasim ovaj 066KT Broj
[ owim @ 30.09.2010. 00:00 ] @
I pored toga, u ovoj temi ljudi su pisali da su u pojedinim poslovnicama uzimali skoro Safir na 6 meseci sa 066KT.

Moze li neko da mi napise gde u BG? Poslovnica Trg Nikole Pasica? Kralja Aleksandra? Terazije? Obiliceg Venac? To mi je blizu. Hvala :).
[ MilanTarot @ 30.09.2010. 12:53 ] @
Pa kad ti je blizu, otidi pa proveri.
Ne secam se da je neko skoro to uradio.
[ pancco @ 30.09.2010. 14:04 ] @
kad sam uzimao isto je bilo na sajtu da ne moze na sest meseci a i ispalo je da moze.
[ MilanTarot @ 30.09.2010. 14:13 ] @
Kad?
[ pancco @ 30.09.2010. 20:37 ] @
Imas u mojim postovima pre ,oko 21.avgusta.
[ owim @ 01.10.2010. 03:31 ] @
^ Hvala, znaci Trg Nikole Pasica, najpoznatija razuzdana poslovnica, dodjem par puta i "ubodem". Prosao sam danas kraj Terazija i Trga N.Pasica, neke guzve bile u vecernjim satima u poslovnicama, kao za mleko, pa odustao.
[ SasaMiladinovic @ 01.10.2010. 20:14 ] @
Pozdrav

ima jos lh na trgu NP.. uzeo sam danas ...

:)
[ owim @ 01.10.2010. 22:35 ] @
^ I ja uzeo juce na 6 meseci (subota) i odmah ga "utopio" :). Hvala za info.

[Ovu poruku je menjao owim dana 03.10.2010. u 07:57 GMT+1]
[ pancco @ 05.10.2010. 16:48 ] @
meniju na 797 se pojavili tarifni dodaci ,da nije neko probao da ih kupi?
[ owim @ 05.10.2010. 22:11 ] @
MTS i TD. Najpre aktivacija SMS-om, pa aktivacija preko agenta 789, pa
USSD aktivacija.

Jos da se lepo obracunavaju i lepo deakiviraju i uredno prikazuju uz
797 stanje, pa da se bez bojazni koriste. Posle bar 5 reklamacija, ne
usudjujem se.
[ pancco @ 16.10.2010. 10:29 ] @
bice da su omogucili prenos i mb vidim da na proveri stanja kaze da se bonus moze iskoristiti do 2030g mada ga i ne koristim pored telenor klika ali nije lose ako se stvarnom prenosi.
[ owim @ 16.10.2010. 12:53 ] @
^ Da li zaista mislis da se prenosi? Kad uplatis elektronsku dopunu
isto pise da vazi do 2030 god, i to im ne smeta godinu dana da srede.

Sada su u USSD kodove *105# i *108# ubacili i rok vazenja, i za
megabajte u 066KT pise da vaze do 2030. god, umesto do kraja meseca.
Dakle testirali su, ukljucili novi ispis, i sve je ofrlje kao i puno
puta do sada.

Voleo bih da me neko demantuje. :) Vidim da Tarota vise nema.
[ pancco @ 16.10.2010. 20:10 ] @
Ne znam ali sam se ponadao mada ga i ne koristim,a ocekivao sam tarota de se javi ,imao je ok info uvek ,verovatno se angazovao u vezi privatizacije teljekoma ;)
[ trader6 @ 01.11.2010. 19:39 ] @
Cisto da proverim istice mi ugovor za 10 dana, jel ima jos telefona uz KT na 6 meseci
[ Laki024 @ 02.11.2010. 15:43 ] @
ima, provereno
[ kana @ 21.12.2010. 22:27 ] @
Jel zavrsena prica sa ovim telefonima ili se cuvaju za prijatelje.
[ pancco @ 29.01.2011. 20:44 ] @
Ima li jos ovih lg-ja na 6 meseci uz ovaj paket ,zna li ko?
[ rebalza @ 29.01.2011. 22:05 ] @
nema. kazu mozda ce biti od sredine nedelje kada im stizu neke nove ture telefona. mada iskreno ja ne verujem
[ pancco @ 30.01.2011. 22:07 ] @
tnx,znaci da ne ocekujem mada nije bilo lose uzeti pa ga valjnuti posle ,bese lepo tri puta tako.
[ owim @ 01.03.2011. 13:31 ] @
Danas mi ističe 6-mesečna ugovorna obaveza uz 066KT i LG telefon.
Mogu li se i dalje uzeti ovi telefoni pod istim uslovima? Recimo, na Trgu Nikola Pašića. Hvala!

Edit: zvao sam mts expsess da provere po poslovnicama i kažu da nema nigde, ali da 'stižu ove nedelje', kao što su rekli u januaru. ;-)

[Ovu poruku je menjao owim dana 01.03.2011. u 14:46 GMT+1]
[ trader6 @ 01.03.2011. 14:53 ] @
Pa postoji na sajtu MTS mada to odavno nista ne znaci :)))
http://www.mts.telekom.rs/index.php/lg-gb102-sapphire.html
[ rebalza @ 01.03.2011. 18:34 ] @
meni je receno da je zavrsena ta "akcija" i da nece dobijati vise njih, ali da eto vec pocetkom marta ce dobiti novu isporuku telefona a mozda samim tim bude i neki vezan tako za kontrolu troskova. ma to su sve tako lazne informacije da nemam reci. slobodno bih ja mogao da te lazem isto tako.
[ trader6 @ 21.03.2011. 16:42 ] @
stigli novi telefoni ali nema nista na 6 meseci!
[ owim @ 23.03.2011. 01:08 ] @
Uz MTS KT mogu se uzeti tri telefona:

http://195.178.43.30/index.php?ID=8030&Type=1&profil=40

- Huawei U8110
: za 5.100 din na 2 god - mislim da je rasprodat, bar preko MTS Express-a



- Samsung E2121: 1 din na 2 god, telefon klase LG-a, ima GPRS.



- SonyEricsson Spiro: 1.272 din na 2 god



Očekivao sam početkom godine najavljeni Huawei U8500:



Ne samo što više nema telefona na 6 meseci, nego nema ni za 12 meseci! Samsung koji je ipak klasa ranijeg LG-a ide na ugovor od 24 meseca! Pitam se da li je tako zaista i u poslovnicama, jer i ranije je na MTS Express sajtu pisalo jedno a u poslovnicama je bilo moguće da se uzme na dvostruko manji period) iz ličnog iskustva).
[ FuturaVision @ 26.03.2011. 11:26 ] @
Definitivno se vise ne isplati uzimati bilo kakav telefon kod bilo kog operatera.

[ owim @ 26.03.2011. 17:17 ] @
^ Apsolutno se ne slazem.
[ trader6 @ 26.03.2011. 19:39 ] @
Slazem se - da nisam vezan ugovornom obavezom - svakako bi uzeo telefon
[ zvezdasbg @ 27.03.2011. 09:57 ] @
Svi pokusavaju da se obezbede pred start prenosa brojeva i tako navuku sto vise sigurnih korisnika. Nista cudno.
[ ako Bog da @ 28.03.2011. 07:12 ] @
Ako uz KT uzmem Huawei U8110,
da li na racun nakace onu globu od 116 din zato sto je telefon 3G?
Tj, da li mora da se placa ta usluga?
[ straniplacenik @ 28.03.2011. 13:21 ] @
Moja pretpostavka je da se naplacuje posto je u pitanju 3G telefon, zar ne?

Mene interesuje nacin na koji moze da se kupi taj telefon.
Naime, postoji problem, a to je da sam vec korisnik Kontrole troskova sa svim izmirenim dugovanjima (tacnije dug nikad nisam ni imao:), isto tako nemam ni ugovornu obavezu (nisam uzimao telefon),...
Na sajtu mt:s kada kliknete na detalje o telefonu pojavi se tabela u kojoj pise kako je uz kontrolu troskova cena telefona 6000 din., takodje i ako je ugovor na 24meseca tada je moguce uzeti telefon na 12 rata po 500din. sto je jednako tih 6000din.
Medjutim u poslovnici su me odbili sa obrazlozenjem kako nisam uveden u neki "tis" program. Ne znam sta je "tis" niti me isti interesuje, da li se placa ili po nekoj drugoj zasluzi to dobija?
Jedina opcija jeste da odmah platim 6000din., ili da kupim na rate sa Intesinom karticom no telefon tada staje oko 12000 din.

Znaci, nisam ni bio lenj, vec zvao korisnicki servis gde mi je devojka izdeklamovala kako mogu i na rate da ga kupim (12 po 500din) i da to jedino mogu u poslovnici uraditi iz koje, jelte, sam izasao a da nisam mogao zavrsiti ugovor.
Informacija devojke iz korisnickog servisa, informacija sa sajta mt:s-a kosi se sa informacijama iz poslovnice.

Danas ili sutra ocekujem odgovor nadleznijih iz mt:s, ali sumnjam da ce biti pozitivan.

Ako tako i bude, definitivno se okrecem od mt:s-a, gasim dosadasnje racune i ugovore i dovidjenja.
[ owim @ 28.03.2011. 14:40 ] @
^ Probaj da pozoves MTS Express (790) i da zavrsis preko njih.
[ straniplacenik @ 28.03.2011. 15:00 ] @
@ owim

ne sumnjaj da nisam pozvao, ali kod njih moze samo u varijanti placanjem.
To mi je bila jos jedna potvrda da sam u pravu, jer su na 790 rekli da varijante sa platnom karticom i varijanta placanjem na rate moze iskljucivo u poslovnici da se zavrsi.

Stavicu na stranu da sam, recimo, devojci na 790, kada sam izlozio problem, diktirao svoje ime i prezime, broj telefona, jmbg kao i broj lk, bezmalo 15 puta, svaki put nakon diktiranja sam cekao po par minuta, ostao sam zaprepascen. U neverici da me proveravaju kao nekog odbeglog kriminalca bio sam u nadi da cu moci potpisati ugovor na kraju. Opet ponavljam da ovo nema veze sa mojim zahtevom, ali eto jos jedne konstatacije loseg rada i odnosa prema klijentu.
Da li agent na 789 ima pravo da mi na moj zahtev poziv prosledi supervizoru, sefu ili bilo kome nadleznijem od njega, da mi odgovori kako to ne moze da uradi, zatim da cekam, pa da mi kaze kako NEMA MOGUCNOST da mi da njegovog sefa,... te opet da cekam,... A sve to zbog toga sto nije hteo maltene ni da saslusa problem vec uporno tvrdio kako on moze samo da mi da informacije o mojoj kartici.

Zanemarite ovo poslednje pisano, sve je to marginalno i licno do osobe sa kojom saradjujete u trenutku, sto se apsolutno moze resiti, vec me interesuje da li je kompanija dala prave informacije o nacinu kupovine telefona, da li sam kao klijent diskriminisan tim programom "tis", da li zahtevam nesto sto sami nisu ponudili,...?

Izvinjenje od strane kompanije Telekom sam dobio, ali jos uvek cekam ishod mog zahteva.
[ freeworld @ 28.03.2011. 22:19 ] @
znajuci mts pozajmio sam pare samo da nebi rizikovao sa njima.u pocetku su mi rekli da mora da se placa izjedanput.kasnije su mi rekli da moze na rate al ja sam imao pare pa odmah sam im dao.mora da se placa 3g pretplata 2 godine.na kt sam 7 meseci.
[ straniplacenik @ 28.03.2011. 23:34 ] @
koliko sam ja shvatio a verujem da sam u pravu (na osnovu onoga sto vidim na sajtu, kao i na osnovu informacije od korisnickog servisa) postoji mogucnost placanja na rate. Upravo si sada i ti potvrdio za tu mogucnost.
u svakom slucaju, da ne bi doslo do zabune, postoje dve mogucnosti placanja na rate, jedna uz karticu banke intese, tad je cena 12000 ali se 12 meseci pretplata placa 1 din. i druga mogucnost kada telefon kosta 6000 na 12 mesecnih rata uz naravno regularno placanje pretplate.
apsolutno ne razumem poentu problema koji mi priredjuju. Izabrao sam drugu varijantu na rate koja mi apsolutno odgovara i umesto da me vezu ugovorom na 24meseca sada pred prenosivost brojeva, oni prave problem.

polako pocinje da me interesuje sta im znaci "tis" program i kako ja mogu uci kao njihov korisnik u taj "tis"...

Imaju jos sutra ceo dan da me obaveste u pozitivnom smislu, ukoliko ne raskidam ugovor. nece se oni uzrujati zbog mene, ali gube jos jednog u nizu klijenta koji redovno izmiruje svoje obaveze koje ponekad i nisu male. svakako da imam izbor i da nisu jedini ;-)

OGROMAN MINUS ZA MT:S
[ straniplacenik @ 29.03.2011. 19:58 ] @
Prosao je i danasnji dan, nista od obavestenja, tako da zbogom MT:s.

Samo cu izneti jos jedno svoje razmisljanje, ako su sada takvi kakvi jesu, sta bih mogao tek ocekivati ukoliko bude neki problem u toku dvogodisnjeg ugovora? Zbog toga, ustvari, hvala MT:S :-)

evo pogledajte link, owim ili ko je vec ovde iz mt:s ako moze da baci neki komentar

http://www.mts.telekom.rs/index.php/huawei-u8110.html

[Ovu poruku je menjao straniplacenik dana 30.03.2011. u 18:04 GMT+1]
[ straniplacenik @ 01.04.2011. 17:49 ] @
Saznao nakon vise od 10 dana zasto ne mogu da kupim telefon :-) Evo copy/paste mail prepiske.
Da li imaju pravo na dodatna interna pravila ili vazi ono sta su istakli na web sajtu na onoj stranici i u tabeli, kao i informacije dobijene od operatera na 064 789.
Da se razumemo, i da mi poklone najbolji telefon sad ne bih potpisao ugovor :-)




Postovani,

Ne postoji mogucnost da izvrsite kupovinu aparata na rate, zaduzivanjem postpaid racuna iz prethodno navedenih razloga, sto ne znaci da ne postoji mogucnost da izvrsite potpisivanje ugovora I kupovinu aparata po ceni koja je definisana uz tarifni profil kontrola troskova.

Uslove koje smo prethodno naveli su interna pravila na osnovu kojih se vrsi segmentacija korisnika.

S postovanjem
Telekom Srbija


On Sreda, 2011, Mart 30 at 21.32, wrote:

>Hvala, mogli ste odmah to reci. Takodje i vasi zaposleni u poslovnici su mogli obrazloziti.
>Sto se tice tih uslova, korisnik sam duze od 6 meseci, a za prosek potrosnje nisam siguran. Ono sta je sigurno jeste da su racuni redovno placani. U svakom slucaju Vasi uslovi nisu nigde navedeni. U to se mozete licno uveriti pogledom na Vasu web stranicu. Ponovicu link http://www.mts.telekom.rs/index.php/huawei-u8110.html
>
>Da li na web stranici, u poslovnici imate negde vidno istaknute uslove kupovine koje ste mi upravo naveli? Da li Vasi zaposleni uopste to znaju, kao i da li umeju o tome da obaveste korisnika? Ja to nigde nisam video, cak ni malom velicinom fonta napisano.
>
>Insistiram, da zbog gore navedenog, obavim kupovinu, po uslovima kojim sam informisan na Vasoj web stranici, kao i u razgovoru sa operaterom na 064 789.
>Takodje, zbog nelogicnosti uslova koji ste mi naveli (prosek potrosnje od 1000 dinara) koji je u koliziji sa tarifnim paketom (kontrola troskova-500dinara) nije mi jasno kako ste mogli da ponudite ovaj aparat na 12 mesecnih rata (sto se lepo vidi u tabeli). Nigde, konkretno kod ovog tarifnog paketa, nije naveden uslov prosecne potrosnje niti duzina trajanja ugovora. Ovim ste doveli u zabludu mene kao kupca i korisnika.
>
>
>[email protected] wrote :
>
>> Postovani,
>>
>> Svaki korisnik ima mogucnost kupovine aparata podnosenjem zahteva u poslovnicu.
>> Ukoliko se zahtev ne odobri, odnosno ukoliko korisnik ne ispunjava uslov,
>> korisnik biva obavesten o razlogu nemogucnosti potpisivanja ugovora. Konkretno
>> u Vasem slucaju, uslov za kupovinu pomenutog aparata zaduzivanjem postpaid
>> racuna je da ste korisnik najmanje 6 meseci i da je prosecna mesecna potrosnja
>> 1.000,00 dinara.
>>
>> S postovanjem
>> Telekom Srbija
>>
>>
>> Kao sto sam naveo, razlog je sto nisam obelezen u "tis" programu. Nikakve
>> dodatne informacije nisam dobio, niti iskreno u poslovnici gospodje i ne umeju
>> dati konkretnije informacije.
>> Da rezimiram, u poslovnici sam vec bio!
>> Iz tog razloga obracam se Vama.
>>
>> [email protected]
>> wrote :
>>
>> > Postovani,
>> >
>> > U prodajnom mestu mozete saznati koji je razlog nepotpisivanja ugovora.
>> >
>> > S postovanjem
>> > Telekom Srbija
>> >
>> > On Sreda, 2011, Mart 30 at 19.20,
>> > wrote:
>> >
>> > >Hvala, medjutim to nisam mogao u poslovnici u ---------------- da
>> uradim.
>> > >Razlog je sto nisam obelezen u nekom "tis" prgramu.
>> > >Da li mozete mi dati vise informacija o tom programu, odnosno koje uslove
>> > moram da ispunim da bi mi kupovina telefona na rate bilo omogucena?
>> > >Napominjem, da broj na kontroli troskova imam, nema dugovanja. Takodje
>> > ugovorna obaveza koju sam imao zbog kupovine telefona je istekla jos u
>> > januaru.
>> > >Broj na koji sam zeleo da obavim kupovinu aparata i potpisem ugovor na 24
>> > meseca je 066 xxx xxx
>> > >
>> > >[email protected]
>> > wrote :
>> > >
>> > >> Postovani,
>> > >>
>> > >> Imate mogucnost kupovine aparata na rate.
>> > >>
>> > >> S postovanjem
>> > >> Telekom Srbija
>> > >>
>> > >> On Sreda, 2011, Mart 30 at 18.34,
>> > >> wrote:
>> > >>
>> > >> >Niste mi odgovorili da li je moguce telefon kupiti na rate?
>> > >> >12 mesecnih rata po 500din., kako je navedeno u tabeli.
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >[email protected]
>> > >> wrote :
>> > >> >
>> > >> >> Postovani,
>> > >> >>
>> > >> >> Ponuda je i dalje aktuelna, sto znaci da je potrebno da dodjete do
>> > jedne
>> > >> >> od nasih poslovnica u kojoj jos uvek ima zaliha tog aparata.
>> > >> Nazalost,
>> > >> >> ne postoji mogucnost da preciziramo gde je potrebno da dodjete
>> > iz
>> > >> >> razloga sto je trenutno stanje paketa promenljiva stavka.
>> > >> >> Adrese nasih poslovnica mozete saznati preko sledeceg link-a :
>> > >> >> http://www.mts.telekom.rs/index.php/poslovnicestandard.html
>> > >>
>> > >> >>
>> > >> >> S postovanjem
>> > >> >> Telekom Srbija
>> > >> >>
>> > >> >>
>> > >> >>
>> > >> >>
>> > >> >>
>> > >> >> On Sreda, 2011, Mart 30 at 18.10, [email protected]
>> > >> wrote:
>> > >> >> Ime
>> > >> >> i prezime:
>> > >> >>
>> > >> >> Ulica
>> > >> >> i broj:
>> > >> >>
>> > >> >> Poštanski
>> > >> >> broj i mesto:
>> > >> >>
>> > >> >> Telefon:
>> > >> >> Faks:
>> > >> >> E-mail:
>> > >> >> Kome
>> > >> >> je upućeno pitanje:Mobilna
>> > >> >> telefonija
>> > >> >> Pitanje:Da
>> > >> >> li mogu da kupim telefon sa sledeceg linka:
>> > >> >> http://www.mts.telekom.rs/index.php/huawei-u8110.html uz
>> > >> kontrolu
>> > >> >> troskova, uz potpisivanje ugovora na 24 meseca po ceni od 6000 din.?
>> > Da
>> > >> li
>> > >> >> kao sto je na vasoj stranici navedeno mogu telefon platiti na 12
>> > >> mesecnih
>> > >> >> rata (svaka rata 500din.)?
>> > >> >> IP
>> > >> >> adresa pošiljaoca:
>> > >> >>
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >
>> > >> >?
>> > >
>> > >
>> > >
>> > >
>> > >
>> > >
>> > >?
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>> ?
>
>
>
>
>
>
>?
[ zentriks @ 10.05.2011. 08:57 ] @
sta je ovo banda ukinula friendly dopunu, na kt. Jutros da prebacim ortaku 100 din kad nema nigde opcije vec neka stanje racuna...
[ zzviktor @ 10.05.2011. 09:21 ] @
Dopuna ne radi ni sa obicnog pre paid sistema a ne samo sa hibrida.
Verovatno ce opet promeniti uslove iste. Mislim da je maix dopuna od 100 rsd
beskorisna.
[ majce22 @ 11.05.2011. 18:13 ] @
Kakva su to ogranicenja za frendly dopunu od 100 din? 100 din dnevno, po broju ili kako?
[ freeworld @ 11.05.2011. 19:31 ] @
Ogranicenja su:jedna dopuna dnevno,maksimalno 100 dinara dnevno,maksimalno 500 mesecno.Ako npr. dopunis 70 dinara,nemas vise pravo da prebacujes tog dana iako nisi prebacio jos 30 dinara.
[ zentriks @ 12.05.2011. 07:18 ] @
ok amlo sam se zajb gore ipak nije izbacena vac je pomerena u opciju 4 u dodatne usluge.

[ Kurt2 @ 21.06.2011. 19:06 ] @
Pitanje: šta mislite, kada od 1. jula uvedu mogućnost promene operatera bez promene broja telefona, da li mislite da će biti moguće da neko sa 064 brojem pređe na KT bez ikakve promene broja? Znam da ove dve stvari (migracija na drugog operatera bez promene broja telefona i KT na 066) nemaju direktne veze, ali nekako mi se čini da može da se desi da se otvori takva mogućnost...
[ freeworld @ 21.06.2011. 19:48 ] @
Ja mislim da to vec sad moze.
[ owim @ 21.06.2011. 20:42 ] @
Ne može. Na MTS KT mogu da pređu samo korisnici pripejd-a, bilo koje tarife ili da zaključe nov KT ugovor. Pospejd korisnici -- ne.
[ Kurt2 @ 21.06.2011. 20:56 ] @
Pa ja jesam pripejd, na to sam i mislio, nego pitam da li mogu da zadržim stari broj?
[ freeworld @ 21.06.2011. 22:22 ] @
Pa moze,al posle ne moze nazad na pripaid.
[ owim @ 21.06.2011. 22:35 ] @
Citat:
Pa ja jesam pripejd, na to sam i mislio, nego pitam da li mogu da zadržim stari broj?

Naravno. Međutim, ranije se prelaz naplaćivao, nije bio 1din. Pozovi 789 za aktuelne cene.

Sa KT može samo na postpejd uz zadržavanje broja, za 1 din.

U obzir nije unet početak prenosa brojeva, možda da sačekaš malo ako naplaćuju prelaz na KT. My ¢2.

[Ovu poruku je menjao owim dana 22.06.2011. u 00:36 GMT+1]
[ Kurt2 @ 21.06.2011. 23:51 ] @
Hehe, dobra skraćenica za my two cents :)
Hvala na savetu, razmisliću ;)

@Freeworld
Pa to što ne bi mogao da se vratiš nazad na pripejd više neće imati smisla, jer ćemo od 1. jula lagano moći da promenimo operatera, i da onda kod novog budemo na pripejdu ako nam se hoće, zar ne?
[ owim @ 22.06.2011. 00:46 ] @
^ Logično da ne mogu da tvrdim, ali ne. Opet moja dva centa, ček, već 4. Ako ovako nastaviš, dođeš mi dolar do kraja godine!
[ freeworld @ 22.06.2011. 18:33 ] @
Citat:
Kurt2: Hehe, dobra skraćenica za my two cents :)
Hvala na savetu, razmisliću ;)

@Freeworld
Pa to što ne bi mogao da se vratiš nazad na pripejd više neće imati smisla, jer ćemo od 1. jula lagano moći da promenimo operatera, i da onda kod novog budemo na pripejdu ako nam se hoće, zar ne?

Pa nije tako,ja mislim da se pricalo da mozes da predjes sa postpaida na postpaid,ili sa pripaida na pripaid.