[ deshodes @ 10.01.2010. 10:08 ] @
Mi smo relativno novi na trzistu i zanimalo bi nas vase misljenje o nasem sajtu. Sajt mozete pogledati na lokaciji Web dizajn - deshodes. Hvala unapred.
[ Darklord @ 22.04.2010. 15:31 ] @
Mozda jeste stara tema ali morao sam da odgovorim. Prvo reklamiranje je zabranjeno, nijedan moderator nije intervenisao. Drugo od firme vidim samo rad is hobija i za dzeparac, a treca stvar je veoma glupa zamerka koju si dao jednom hostingu ( registrovanoj firmi ) i mom dobrom drugu.

Kako mogu da vidim ovo je neki template koji je modifikovan, ja veoma cenim ljude koji rade na programiranju i svom dizajnu od 0 i njima svaka cast, za ljude koji izmenjaju neki template i promene par slika pocev od tebe i ostalih mogu da kazem 0 za njihov rad, sto se podrazumeva na zalost i za tvoj.

Moj drugarski savet ti je ako zelis da se bavis dizajnom nauci osnovne stvari i sam radi sve dakle od 0 potom svoj rad, trud, vreme i znanje naplati koliko bi realno trebalo za ovakve usluge.

Pozdrav
[ pajaja @ 22.04.2010. 16:29 ] @
Citat:
Drugo od firme vidim samo rad is hobija i za dzeparac, a treca stvar je veoma glupa zamerka koju si dao jednom hostingu ( registrovanoj firmi ) i mom dobrom drugu.

?
[ Darklord @ 22.04.2010. 16:56 ] @
Naslov teme je "deshodes.net novi sajt firme koja se bavi dizajnom, hostingom i helpdeskom" na sajtu nigde ne pise koja firma je u pitanju.
[ pajaja @ 22.04.2010. 17:01 ] @
U pravu si, mada sam mislio na onaj drugi deo sa tvojim drugarom. Nisam video da se pominje neko drugi na sajtu u ovoj poruci.
[ Darklord @ 22.04.2010. 17:10 ] @
Ne ne to je bilo dodatno. Ukoliko je potrebno postovacu tekst njegove primedbe vezano za google ads.