[ milnen @ 13.01.2010. 16:46 ] @
Problem je sledeci. Za jedan kontakt u imeniku imam vise brojeva telefona. Recimo za kontakt Pera imam tri broja:
Fiksni kuca
Fiksni posao
Mobilni
Kad me neko pozove, meni pise da me zove Pera, a ne pise sa kog broja. Da li postoji program koji ispisuje takve informacije? Imam Nokiu E50.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.01.2010. 17:35 ] @
Ne prikaže li ti ispod imena i sam broj, pa možeš da barem
razlikuješ da li je mobilni i fiksni?
[ milnen @ 13.01.2010. 18:06 ] @
Broj ne prikazuje. Pise samo
Calling
Pera
Doduse, postoji slicica mobilnog ili fiksnog telefona, u zavisnosti od toga kako je broj zapamcen u imeniku, ali vise mobilnih ili vise fiksnih telefona ne mogu da razlikujem.
Zbog toga sam mislio da bi bilo dobro da postoji aplikacija koja bi prikazala sve detalje vezane za neki broj.
[ ib.kroki @ 13.01.2010. 18:15 ] @
Za pregled detalja u pozivima kod modela N95 (pogledaj možda može i kod tebe):

Meni --> Alatke --> Dnevnik
Kada otvorim dnevnik dobijem ponudu
-prethodni
-trajanje poziva
-paketni prenos
Ja ovde ništa ne odaberem već kliknem strelicu desno i dobijem spisak svih poziva i poruka. Izaberem poziv za koji hoću detalje kliknem na Opcije i izaberem Vidi detalje i dobijem izveštaj:
Broj telefona, Trajanje, i da li je dolazni ili odlazni.


P.S.
Malo komplikovano, ali može da se izvede i prečica

[ milnen @ 13.01.2010. 18:41 ] @
Mogu ja da saznam sa kog broja me neko zvao, ali posle poziva. Ja bih voleo to da vidim u trenutku kad me neko zove.
[ calexx @ 13.01.2010. 18:53 ] @
Slično je i kod mene na 6120, samo prikaže ime iz imenika. Čak i sličica ne pokazuje da li je fiksni ili mobilni mada to i nije mnogo bitno. Na starom 3650 se pokaže broj, tačna sličica telefona a ispod i ime ako postoji u imeniku. Ili je veliki propust ili nešto previđamo.
[ ib.kroki @ 28.01.2010. 15:05 ] @
Pogledaj ovu aplikaciju ...
http://www.symbian-freeware.com/download-power-call.html