[ vladaknjaz @ 13.01.2010. 19:14 ] @
Posedujem telefon PANASONIC KX-TG1100 (nekoliko meseci). Primetio sam da se telefonski račun uvećao, a telefon uopšte nekoristim (imam mobilne telefone sa besplatnim minutima). Inače imam dvojnika (stara centrala) tako da nemam mogućnost uzimanja listinga. Zanima me dali je neko od forumaša imao sličan problem sa ovim aparatom.


PS.Samo da napomnem da razlika u računima nije velika za razliku od ranije, nekih 150-250 RSD mesečno ali je evidentna i prosto neželim da plaćam nešto što nekoristim!!!!

Hvala unapred na odgovoru!!!

Pokradeni
[ decofix @ 29.05.2010. 16:44 ] @
Kontaktiraj Telekom i vidi u cemu je problem :)
[ talas405 @ 30.05.2010. 17:55 ] @
nije da branim Telekomova prava, ali apsolutno nije tacno da nemas prava da dodjes do listinga.
mozda ne zele da ti ga daju u nekoj od svojih poslovnica, ali zato mozes koristiti uslugu moj racun, na telekomovom sajtu.
ja sam dvojnik oko 15 god, a ovu uslugu koristim 2 i po do 3 god i sasvim sam solidno zadovoljan istom, barem sto se listinga tice, a sam obracun, odnosno formiranje racuna je nesto sasvim drugo, mada se moze uz malu rezervu i na osnivu ove usluge i on lepo isplanirati i predvideti.
[ Slobodan Rosandic @ 03.07.2010. 12:33 ] @

Bilo bi korisno, da vlasnik tel.broja odredi mesečni limit, pa da ga korisnički servis upozori kada je limit prekoračen.
[ tomicko @ 02.10.2010. 20:21 ] @
Pre nekoliko godina, pre nego sto su i tu Beogradsku centralu digitalizovali, slican problem mucio je mog prijatelja. Telefonski racuni bili su ne malo vec mnogo veliki. Zalio se vise puta Telekomu. Trazio je i da mu blokiraju pozive koji pocinju sa nulom jer su racuni bili toliko veliki da i kada bi 24h dnevno telefonirao i to tokom 30 dana u mesecu opet iznos ne bi mogao preci vrednost koju je on dobijao u racunu.
Nista nije uradio. Zalbe nisu ucinile nista. I dalje je placao racune...