[ dobrota @ 13.01.2010. 22:31 ] @
Kupio sam Samsung s5320 i ubacio memorijsku sa Nokie 5310 Express Music. Kad ono Samsung je uopste ne vidi! Vratim u nokiu i ona i dalje radi normalo... Onda sam karticu formatirao preko kompa jer sam mislio da ce to da pomogne... Kad opet nista... Probao sam na jos nekoliko Samsunga i ni jedan je ne vidi. U nokiama je i dalje vidljiva ali trazi password koji ja nisam ni stavio... Ovo mi se vec desilo kad sam updateovao software ali se posle pola sata otkljucala sama... Sad nece... Ima li nacina da mi ova kartica radi na Samsungu?
[ espresso @ 13.01.2010. 23:01 ] @
Možeš li da je formatiraš u Nokija telefonu? Preko računara probaj različite sisteme (FAT, FAT32). Ako ne upali, pozajmi nečiju karticu pa probaj; možda tvoja ne valja.
[ miki069 @ 14.01.2010. 01:14 ] @
Na Nokia 5310 je stavljen password na tu memorijsku karticu.
Nokia ima idiotsku opciju da na telefonu koji je stavio password ga ne traži, a čim se ubaci u drugi telefon ili se na istom promeni SW - traži.
Sasvim je normalno da je Samsung uopšte ne vidi jer hoće da formira svoje inicijalne foldere (music, picture...), koji su drugačiji nego na Nokia 5310, a ne može zbog password-a.

Da skratim, ako ne znaš password i pošto 5310 nije Symbian telefon, možeš je koristiti samo na toj Nokia 5310.
[ dobrota @ 20.01.2010. 20:45 ] @
Izgleda da je samo taj telefon mogao da vidi normalno karticu. Ponovo sam je formatirao u njemu i sad radi na svim telefonima... pozz