[ Bloodson @ 17.01.2010. 13:18 ] @
Postovanje!

Evo mog problema!
Do nedavno filmove sam u ovim programima gledao bez ikakvih problema, ali se to promenilo. Naime, i sada, kada pokrenem video u WMP-u ili Winampu nema nikakvih problema, ali kada ga pokrenem u Mv2, Bs ili Km Playar-u treba vise od 10 sekundi da ga pokrene i kada ga pokrene, zvuk i titl idu normalno, ali video pocne da baguje i treba mu neko vreme da se stabilizuje. Kada se stabilizuje salta normalno, ako ako hocu da pogledam neki drugi deo tog filma opet baguje.
Masina sigurno nije problem. Imam Amd 1800+, 1250 DDR, G-Force 4 64 MB (Updtae-ovan je driver), 120 GB hard.
Nije mi cilj da ga formatiram ili restor-ujem, jer to znam i ja, vec me zanima sta je problem.
[ Stranger2 @ 17.01.2010. 22:16 ] @
Probaj u opciujama programa pogledati gde se spominje "render" pa probaj promeniti i gledaj da li se stavri popravljaju. Ima nekoliko rendera pa isprobaj sve. Trebas ostaviti onaj sa kojim si najzadovoljniji.

Da li si mozda mednjao nesto u opcijama KMPlayera vezano za codece?
[ Bloodson @ 18.01.2010. 05:55 ] @
Nisam nista menjao, ali resio sam problem. Imao sam instalira i aktivan Styler. Iskljucio sam ga i deinstalirao i sad je ok.