[ art.plus @ 05.01.2004. 15:25 ] @
Ocekujemo Vase (ne)milosrdne komentare.
http://www.novabironet.com
[ _igor @ 06.01.2004. 00:15 ] @
Iskreno receno ona uvodna stranica za izbor jezika mi se nesvidja, ali to je vec stvar ukusa.

Ostalo je ok! jednostavno i fino :)

....jedino mi se font nesvidja.

_poz
[ noviKorisnik @ 06.01.2004. 08:47 ] @
Kud se dede navigator dok se ovo pravilo?
- Čemu služi naslovna strana sajta?

Jedno pitanje za dizajnera:
- Kako može naslovna strana da bude onakva, a da sve ostalo bude drugačije?
[ art.plus @ 06.01.2004. 08:53 ] @
Citat:
Kud se dede navigator dok se ovo pravilo?

Mislite na Netscape? U cemu je problem?

Citat:

- Čemu služi naslovna strana sajta?
- Kako može naslovna strana da bude onakva, a da sve ostalo bude drugačije?

Izboru jezika. Takodje odseca dugouzlaznom linijom da najavi deo koncepta. Pozadina je rebrasta, podseca na deo enterijera firme.
[ noviKorisnik @ 06.01.2004. 10:02 ] @
Navigator: osoba zadužena za rešenje navigacije kroz sajt. Reguliše sistem linkova tako da obezbedi lako snalaženje i kretanje po sajtu.
Citat:
Čemu služi naslovna strana sajta?
- Izboru jezika.
Iskreno, preporučio bih da ima malo jaču svrhu i daje neku informaciju. To najlakše rešavaš što je izbaciš kao takvu i postaviš za naslovnu stranicu početnu stranicu na nekom jeziku (tada navigator, umesto linka na naslovnu stranicu za izbor jezika, ubacuje mali meni za selekciju jezika - gde klik vodi na odgovarajuću stranicu željenog jezika).
Citat:
Pozadina je rebrasta, podseca na deo enterijera firme.
Super, a kako sad to znam a dosad nisam znao? Samo me zbunjivalo...
[ art.plus @ 06.01.2004. 12:03 ] @
idemo dalje... (ne)milosrdni kriticari...

Završena je prva faza web sajta http://www.trafco.co.yu
Pogledajte ovaj apsolutni hibrid! Flash, PhP, MySQL, XML, CSS, Mailing Sistem, Online narudžbenica...

[ Marko Bijelic @ 06.01.2004. 12:06 ] @
Citat:
noviKorisnik:
Navigator: osoba zadužena za rešenje navigacije kroz sajt. Reguliše sistem linkova tako da obezbedi lako snalaženje i kretanje po sajtu.


Hmm.... Misliš Informacioni arhitekta?


[ noviKorisnik @ 06.01.2004. 13:35 ] @
... whatever...
[ noviKorisnik @ 06.01.2004. 13:48 ] @
Citat:
art.plus:
Završena je prva faza web sajta http://www.trafco.co.yu
Pogledajte ovaj apsolutni hibrid! Flash, PhP, MySQL, XML, CSS, Mailing Sistem, Online narudžbenica...
Prilično dopadljivo, pregledno, itd.

Formular za narudžbenicu je urađen u Flashu... He, he - radi Flash i nešto pametno izuzev skakutanja po ekranu!

(... da ponavljam opet - čemu naslovna? :D
[ popara @ 07.01.2004. 01:24 ] @
Svidja mi se ideja origamija na biro.net-u sto neko kaze .. uvodna ti je malo bezveze, mozda bi bilo fino da lupis grande logo umesto tapeta firme i da mu das malo po belim granicama. Sve je kul, samo mislim da je sama prezentacija malo skrta podacima (malo, I repeat, malo) ali hey otkud ja znam.

U ovoj drugoj sve je na nivoju, samo mislim da si mogao malo nav meni da mu ubacis neku pristojnu pozadinu. Po meni ... mada i ovako ne skodi.

Poz.