[ nikoletinabursac @ 21.01.2010. 21:17 ] @
Da odmah predjem na stvar,

danas mi se desio problem koji sam uprvi put u zivotu video, naime kupljen nov racunar i instaliran os win XP pre 3 meseca i do danas normalno

radio. Racunar je normalno radio kad odjedanput KIS izbacuje prozorcic da je blokirao ulaz trojancu i tu dolazi do baga, racunar se restartuje i

izbacuje screen safe mod, kad sam pritisnuo start windows normaly(ili vec kako pise) prvo

izbacuje plavu pozadinu sa nekim brojevima i ponovo se restartuje. Da li je KIS napravio neku glupost ili se vec nesto drugo desilo?????



HVALA unapred, Nikola
[ Dashkes @ 21.01.2010. 21:57 ] @
Mozete li uci u Safe Mode? Mozete li da date da pogledamo datoteke iz C:\WINDOWS\Minidump (sto novije, tj. sa danasnjim datumom)?
[ Aleksandar Maletic @ 22.01.2010. 01:20 ] @
Da li je AV slucajno krekovan?Kakav ti je to OS,Windows koja edicija?
[ Zoran Rodic @ 22.01.2010. 10:00 ] @
Najbolje bi bilo da skeniraš sistem sa nekim Live Antivirus CD

A generalno, na sličnu situaciju sam naleteo 3 puta do sada i svaki put sam rešavao na isti način
Odabrem last known good configuration, podignem Sistem i prekseniram sa Malwarebytes

Ne mogu sada da se setim imena tog malwera, bez nekog log-a ... ali ako ćemo suditi po učestalosti i sličnosti, to bi bilo to.
Probaj, pa ako ne ide, vrati se na početak posta i Live Cd ... imaš ih u izbilju