[ laserica @ 22.01.2010. 13:26 ] @
imam dvd s 32 spota e kako da sad taj dvd rasjecem na 32 spota da budu odvojeni s kojim programom.
znaci da imam ta 32 spota svaki za sebe
hvala unaprijed
[ Stranger2 @ 22.01.2010. 17:25 ] @
Pre bilo cega drugog probaj DVD Decrypter. Namesti na IFO mode i jedan po jedan prebacuj na hard disk.

DVD Decrypter je besplatan ali malo ga je problem pronaci jer je zbog pravnih razloga uklonjen sa download sajtova. Ukucaj u google download DVD Decrypter pa trazi gde se moze skinuti.
[ laserica @ 22.01.2010. 19:03 ] @
kao mislis da prebacujem jedan po jedan za to znam ali meni treba da stavim cijeli dvd i da program sam odradi da izreze tih 32 spota u samostalne vobove ili mog znaci da to odradi automatski a ne jedan po jedan jer onda mi to oduzima vremena
hvala na odgovoru
[ Take 5 @ 22.01.2010. 23:40 ] @
Zar to ne radi bilo koji program za "DVD Ripovanje"?
[ laserica @ 23.01.2010. 07:14 ] @
ne ne radi da automatski odvoji trackove tj vobove
[ Stranger2 @ 23.01.2010. 12:31 ] @
Cekaj, kada pustis taj dvd u nekom DVD plejeru da li mozes da biras koji ces spot ili su svi spojeni i idu redom?

Ako su spojeni i bez ikakvih obilezja gde je pocetak kojega onda nece ni jedan program to automatski uraditi.
[ laserica @ 23.01.2010. 13:10 ] @
NISU SPOJENI NEGO ODVOJENI PO TRACKOVIMA pa nije vrag da nema niti jedan program koji to moze da rasijece na odvojene spotove,vobove
[ laserica @ 24.01.2010. 20:04 ] @
Pa zar nitko ne zna rijesiti ovaj moj problem,mislim zar nitko nema iskustvo da mu je trebalo da iz nekoga dvd s spotovima izvuce odvojene spotove

U doba atomsko ne postoji program koji to automatski odradi da izdvoji zasebne vobove
Ipak hvala svima koji su pokusali da mi pomognu
[ Catch 22 @ 24.01.2010. 21:48 ] @
A da prvo pitaš Google?

Ili pogledaš WikiHOW: How to Rip a DVD
[ laserica @ 25.01.2010. 06:58 ] @
hvala,ali da to mogu naci na google ne bih ovdje pitao a pitam ovdje zbog toga sto mislsim da su na ovome forumu neki ljudi koji su imali ta iskustva koje sad mene muce.
Najlakse je reci pogledaj google mislim da oovaj forum nije za takve odgovore.
Pitao sam za pomoc a ne na neke bezvezne odgovore tipa pogledaj google jer da sam tamo nasao odgovor na noj problem nebi ovdje postavio neko pitanje.
Zato bih Vas zamolio da mi netko odgovori koji ima iskustvo s tim a ne netko tko mislis da bi taj i taj program mogao to odraditi
Ja ne trebam ripati dvd nego sam isjeci taj dvd s spotovima na spoptove koji je svaki za sebe a ne ripati i pretvarati u neki drugi format
Hvala svima koji su pokusali odgovoriti na problem koji ni dan danas nisam rijesio.
Odgovori tipa pogledaj google ili ja mislim da taj i taj program to moze ne ne nzanimaju jer mi ne pomazu pri rijesavanju mojega problema
Hvala jos jednom svima i hvala buducim odgovorima koji ce mi pomoci
[ Stranger2 @ 26.01.2010. 01:45 ] @
Citat:
NISU SPOJENI NEGO ODVOJENI PO TRACKOVIMA pa nije vrag da nema niti jedan program koji to moze da rasijece na odvojene spotove,vobove

Da bih ti pomogao, molim za precizniju informaciju.
Na sta mislis pod TRACKOVI? da li mislis na ono sto kod dvd playera biras: Title1, Title 2, Title 3,... ili Chapter1, Chapteer2, Chapter3 ... ?

Kojom tacno komandom na plejeru prebacujes sa jednog na drugi?
[ laserica @ 26.01.2010. 08:25 ] @
E stvari ovako stoje imam dvd na kojem je 32 video spota e sad bih ja htjeo da iz toga dvd izvucem tih 32 spota da budu odvojeni kao vobovi.znaci da svaki spot bude izdvojen kao zasebna cjelina i to mislim da stavim na hard da gledam kao vobove a ne kao dvd cjelina.
To da isjecem te vobove znam ali moram jedan po jedan spot da odvajam.
Dali ima neki program koji to moze automatski da razdkeli taj dvd na 32 zasebne cjeline 32 spota i da ih ja onda gledam preko kompa
N e znam dali sam bio jasan
Prije sam razdvajao s virtualdubom ali onda moram svaki spot posebno da sijecem sto mi oduzima vremena pa trazim program koji to moze sam da odradi
pod trackove mislim chaptere
hvala unaprijed
[ Stranger2 @ 26.01.2010. 22:08 ] @
Chapter su samo spisak na kojem pise na koliko minuta i sekundi pocinje koji chapter. A svi oni mogu biti u jednom VOB fajlu. Zbog toga ne moze automatski.
[ laserica @ 28.01.2010. 16:26 ] @
Ma ja mislio da se tu netko u nesto razumije ali nije mi nitko pomogao pa sam nasao program koji to moze automatski a to je program smart ripper-
cijeli dvd s 32 spota mu u par minuta razdvoji na 32 odvojena spota
Ali eto pa sad i ostali znate da takav program postoji koji to automatski odradjuje
hvala svima koju su pokusali pomoci
[ Take 5 @ 28.01.2010. 20:52 ] @
Da te nije mrzelo da pogledaš link koji sam ti gore dao, našao bi i taj program u tabeli, koja prikazuje sve poznatije programe za ripovanje...

[ laserica @ 29.01.2010. 12:27 ] @
POGLEDAO SAM LINK ALI TO SAM MOGAO I SAM DA RIJESIM JA SAM PITAO DALI NETKO ZNA koji program to radi DALI NETKO ZNA IZ ISKUSTVA A NE DA MI KAZU DA SURFAM PO NETU.
pa KAKO NIJE NITKO ZNAO MORAO SAM DA ISPROBAVAM 100 PROGRAMA DA BIH NASAO JEDAN.
zato sam i pitao da mi netko kaze da ne gubim vrijeme a mislim da ovaj forum za to i sluzi da ti ljudi pomognu a ne da ti kazu guglaj to i sam znam
Zato nemoje pametovati s tim GUGLAJ jer guglati znaju svi a odgovor na moje pitanje nije znao nitko pa sam zate morao sam da provjeravam i da podijelim moje iskustvo s vama sto se tice ovoga problema
Hval svima koji su se trudili da mi pomognu