[ Forumatik @ 06.01.2004. 01:02 ] @
Koga zanimaju statistike i forumi, neka klikne ovdje .

Ako po mišljenju moderatora, ova tema slučajno ne spada ovdje, molio bih da je premjestite u adekvatniji podforum, ali isto tako bi vas zamolio da ne brišete.
Hvala.
[ Aleksandar Marković @ 06.01.2004. 14:38 ] @
Tacnije: http://maglaj.info/forumatik/viewtopic.php?t=690
i stvarno kako neke reče: "Kako ti se samo dalo to sve raditi!"

ps
Citat:
Forumatik:
podforum


Da cepidlačim malo, ovde nema podforuma, ali ima:

ES je skup foruma
forum je skup tema
tema je skup poruka
poruka je skup reči
reč je skup slova
slovo je skup...tacaka :-)

No hard feelings :-)



[ ddz @ 06.01.2004. 17:07 ] @
Kad već cepidlačimo, skup foruma se zove board :)
[ stinger @ 06.01.2004. 18:59 ] @
lepo svaka cast na strpljenju, da li si razmisljao da napravis i neko sortiranje po starosti foruma, posto ima foruma koji rade godinama, a ima i foruma koji su tek otvoreni ...
[ Forumatik @ 06.01.2004. 22:21 ] @
No hard feelings na cjepidlačenju. ;) U pravu ste.

Citat:
lepo svaka cast na strpljenju, da li si razmisljao da napravis i neko sortiranje po starosti foruma, posto ima foruma koji rade godinama, a ima i foruma koji su tek otvoreni ...


Hvala.Izvrsna ideja. :)


[ Gojko Vujovic @ 06.01.2004. 23:32 ] @
Koji se parametri uzimaju za formiranje top20 liste i sa kolikim koeficijentima?

Inače broj poruka "ikada napisanih" na ES-u je prešao već 260.000, ali se stare poruke brišu, moderatori brišu neprikladne itd, tako da je ova cifra koju vidite samo ono što je ostalo u arhivi.

Možda bi neko grupisanje po oblastima bilo korisnije pošto ES na primer nije allround forum. Osim madzone-ta i još nekih delova ali nećemo sada o tim khm. PROBLEMIMA. ;)
[ IvanR @ 07.01.2004. 02:49 ] @
Hm...slazem se u potpunosti sa Gojkom to i mene zanima ?
Inace trebali bi jos nesto da dorade...
[ dejan024 @ 07.01.2004. 12:57 ] @
Forumatik , bilo bi dobro da postavis i direktno linkove sa tvog sajta na forume. Pozeleo sam da vidim neke za koje prvi put cujem ali nazalost nema linkova.
[ dejan024 @ 07.01.2004. 21:57 ] @
Hvala , moja greska.