[ LordWereWolf @ 23.01.2010. 13:09 ] @
Već duže vreme se razmišljam da li da uzmem Canon Legria FS200, međutim, totalo sam zbunjem u vezi sa ovom kamerom jer posetio sam mnogo sajtova na kome su okačeni rezultati testiranja ove kamere na nekima piše da ni početnici ne bi bili zadovoljni sa ovom kamerom a na nekim sajtovima piše da je kamera dosta dobra za početnike. Na YouTube sam gledao kakav je snimak sa ovom kamerom i snimak izgleda dobro.

Želeo bi da mi neko iskusan kaže da li vredi da uzmem ovu kameru ako ne onda da mi preporuči neku dobru za maksimum 250€ (obavezno da ima LED za osvetljavanje).
[ joggurt @ 11.02.2010. 12:50 ] @
U svetu kamera Canon je zakon zato FS200 je dobar odabir! To je SD kamera, zato koliko para toliko i muzike

u svakom slucaju srecno. Pozz.
[ tomileeyo @ 25.09.2010. 16:18 ] @
Zdravo...

Ima li ko iskustva sa CAnon Legria HF S21 ? Da li je dobra za snimanje spotova? Zanima me kvalitet slike, ostrina i da li je pogodna za rad sa platnom ?



hvala!
[ Petar dioda @ 28.09.2010. 01:20 ] @
ja sam uzeo pre cetiri meseca CANON LEGRIA FS200,
sve radi snima brze scene,bez seckanja,ima autobalans,dobro vidljiv ekran,3000x digitalni zoom ja zumiram 4km,zatim u totalnom mraku snima bez rada led diode
ja sam je platio 450eura sto je dzabe ispalo jer ovakav kvalibtet po meni je 800..1000eura