[ smartbuy @ 24.01.2010. 10:10 ] @
Možda podforum browseri i nije baš najbolje mesto, ali da napišem svoj problem. Koristim MTS 3G internet i do pre par dana sve je bilo ok, od tada ne mogu da otvorim stranicu erepublik (i sad ne mogu da igram), dok sve ostale sajtove otvaram bez problema. Probao sam pored IE8 sa Operom i Google cromom ali ne vredi. Kada se konektujem preko dailup-a sve je ok i moze da otvori tu stranicu. Inače juče sam čak i sistem oborio i stavio XP3 ali opet ista priča, molim za pomoć da ne moram da se vraćam na dailup!
[ Aleksandar Vasic @ 24.01.2010. 10:20 ] @
Moguce je da mts filtrira taj sajt, tako da ne mozes da ga otvoris, od par ljudi sam cuo da mts to cesto radi, cak su jednom filtrirali saobracaj ka live.com, tako da msn nije bilo moguce koristiti
[ smartbuy @ 24.01.2010. 12:37 ] @
Saznao sam da je mts-ova IP adresa banovana. Sada imam novo pitanje, a to je da li ne neki nacin nacin mogu da zaobiđem tu IP adresu, i da koristim drugu ali da ne menjam providera?
[ Aleksandar Vasic @ 24.01.2010. 13:54 ] @
Mozes da koristis Proxy server, za to se obrati na forumu anonimnost i privatnost :)
[ Milos Dedijer @ 10.02.2010. 23:22 ] @
Instaliraj MTU registry fix, probaj sa tim. Standardan problem kod svih. To ti je osnovna stvar koju treba da uradis mada mislim da su nesto sredjivali oko toga, ocito nedovoljno.

A ako je stvarno banovana onda update taj firefox na noviji, trazi firefox addons i nesto za proxy i onda nadji proxy na nekom od milion ipo sajtova sa free proxy serverima. Oko postupka imas vec na ovom forumu.