[ dusan.kg @ 26.01.2010. 00:04 ] @
konkretna situacija: imam nokiu N70 i 066 postpaid 400, uz koju imam automatski prava na video pozive (što sam morao da objasnim ženi u poslovnici, koja je nameštala, neuspešno parametre,nije bitno) a devojka mi ima 066 karticu i pripejd, ona mora platiti 299+pdv (prijavu za 3gp iako me intresuje samo video poziv) da bismo uspostavili video pozive na njenoj nokiji N80, a ako bi ubacila telenorovu karticu video pozivi ne bi se tarifirali nešto dodatno?

zanima me samo potvrda ove teze jer su mi tako za mts rekli u poslovnici, a za telenor sam video na njihovom sajtu, i da li se usluga video poziva može razdvojiti uz mts karticu od 3gp interneta,streaminga..?
[ gojnik @ 26.01.2010. 08:20 ] @
Video pozivi na 066 prepaid rade bez aktivacije 299din+pdv. Cena video poziva je ista kao i za obične pozive.
[ dusan.kg @ 26.01.2010. 10:00 ] @
Hvala puno na odgovoru, baš si me obradovao (pošto je to i bio jedan od razloga mog prelaska na postpiad iako je i sam paket ok), a pošto ja podesim parametre koji su parametri za pripaid telefon, odn. da li su potrebna neka posebna podešavanja?
[ gojnik @ 26.01.2010. 10:20 ] @
Nema posebnih podešavanja za video pozive. A za internet koristiš isti apn kao i obično(apn gprsinternet).