[ unbeat @ 26.01.2010. 03:55 ] @
Komentari,kritike, sugestije...

http://www.highlife.rs

Highlife - magazin za uspesne :P
[ Stranger2 @ 04.03.2010. 01:31 ] @
Dizajn sasvim prikladan za tematiku koju si izabrao.
zaglavlje je malo "slabo". Trebao bi napraviti jednu od dve stvari:

A)
Ili da stavis neko glamuroznije zaglavlje. Na primer slika nekog bogatunskog sata da se presijava, boca nekog skupog pica, i tako to...

B)
ili da umesto slike u zaglavlju jednostavno stavis krupan natpis Highlife Magazin preko cele sirine zaglavlja. Znaci jako krupan font tak oda izgleda kao naslov kod caspoisa Playboy, CKM, BUG i slicnih... Mislim da bi to lepo asociralo da je u pitanju neki kvalitetan magazin.

Osim zaglavlja nema upadljivih nedostataka.

Umesto kategorije "odmor" verovatno je bolja rec turizam ili putovanja. rec odmor je malo tesko razlikovati od rekreacija.
[ Ljubiša Begović @ 04.03.2010. 02:06 ] @
Slažem se, zaglavlje je nekako prazno, monotono. Unesi u njega malo živosti, da bude upečatljivije. I malo povećaj logo.
Ostalo je sve high ;-)
[ Stranger2 @ 14.03.2010. 21:22 ] @
Vidim izmenio si zaglavlje. Sitna promena a definitvno deluje snaznije, bogatije i luksuznije!!!
Sad vec izgleda kao da iza ovog sajta stoji neki jak casopis.

Mozda da napravis i verziju zaglavlja u koj rec "HIGHLIFE" zauzima celu sirinu a rec "magazin" da bude ispod i mnogo manjim fontom kao u prethodnom logou. ...pa da uporedimo koja bolje pristaje sajtu. Mislim posto se u domenu ne spominje rec "magazin" mozda bi bilo prikladnije... ali treba proveriti.

Stavio sam sajt u bookmark. Svaka cast! Stvarno je zanimljiv.
[ unbeat @ 16.03.2010. 00:17 ] @
Hvala na pohvalama za sajt... a i hvala na predlozima za logo (prihvacen) i za izmenu naziva kategorije "Odmor" u "Putovanja" ( takodje prihvacen od strane urednistva Highlife magazina :P )...

I meni ovako deluje dosta snaznije i profesionalnije. Pozabavicu se uskoro i varijantom header-a sa sitnijim "magazin" a krupnim "HIGHLIFE". To bi trebalo da "upali" skroz...

Pozdrav,
Milos Ignjatovic
[ Milan Kragujevic @ 05.04.2010. 17:29 ] @
Dali si znao da je uklanjanje generator taga protiv zakona!!!
Ako si hteo da sakriješ da je joomla,trebao si koristiti rewrite opciju!?
[ unbeat @ 13.05.2010. 01:37 ] @
Evo opet mene...

sredjen header, prociscen dizajn, ubacene varijacije boja, kristalise se sadrzaj... bas sam se nahvalio :) :P

S obzirom da sam prosli put dobio par vrlo konstruktivnih predloga (i kritika), slicnome se nadam i sada.

Header je u varijanti sa kripnim Highlife i sitnim magazin.
http://www.highlife.rs


Ima li interesenata za saradnju? Uskoro krecu da rade jos dva magazina... a mozda i jos koji...


Highlife magazin
office [at] highlife.rs
http://www.highlife.rs
[ unbeat @ 13.05.2010. 01:41 ] @
Citat:
Dali si znao da je uklanjanje generator taga protiv zakona!!!
Ako si hteo da sakriješ da je joomla,trebao si koristiti rewrite opciju!? :)

Citat:
Ako si hteo da sakriješ da je joomla,trebao si koristiti rewrite opciju!? :)
 

rewrite opciju? na sta mislis?

poenta generator taga je?
[ Milan Kragujevic @ 14.05.2010. 13:35 ] @
Da promeniš nazive foldera .generator tag služi da ljudi znaju ko je napravio generíso sajt.copyright
[ Stranger2 @ 14.05.2010. 15:40 ] @
Citat:
sredjen header, prociscen dizajn, ubacene varijacije boja, kristalise se sadrzaj... bas sam se nahvalio :) :P

S obzirom da sam prosli put dobio par vrlo konstruktivnih predloga (i kritika), slicnome se nadam i sada.

Header je u varijanti sa kripnim Highlife i sitnim magazin.


Od zaglavlja najlepse su za moj ukus bile prethodne dve varijante. Ona prosla gde je bila ona zenska u zaglavlju je delovala najtoplije i zbog koriscenja toplijih boja i zbog same slike.
..Sve boje koje ste do sada bili isprobavali su u skladu sa namenom sjata. Ali mislim da je ona prethodna varijanta sa toplim bojama nekako najprijatnija. Ja bi na vasem mestu stavio te boje i takvo zaglavlje za naslovnu stranu.

Posto sada svaka sekcija ima svoju boju, mozda bi te boje trebao upotrebiti i u menijima.