[ ki111er @ 01.02.2010. 22:33 ] @
Ili Thora nema ili sam ja zaboravio da trazim kanale. Iscupao sam skystar iz prasine videci onu temu da se Total prebacio na drugi satelit i poradovah se sad cu malo da gledam digitalnu televiziju na novom LCD-u. Taman da vidim kako se vidi RTS, FOX, B92 itd. Medjutim instalirah ProgDVB i jos neke recepte i videh da se Digy gleda ... dodjoh do Siriusa imam na Hustleru 72% signal ali ne mogu da nadjem Thor kao da ne postoji nista dalje. Cujem da se antena napolju vrti ali nista pa nista. Na Astri imam 60-70% signal, na hotbirdu takodje . Sta je bre onda ovo??? Nisam smotan nekada sam to radio ljudima za novac i sredjivao skystar/progdvb. Izgleda da sam ispao iz fazona.
[ juann @ 01.02.2010. 23:14 ] @
Probaj da malo podesiš elevaciju, trebalo bi da imaš dobar signal sa thora, obzirom da je tu blizu Siriusa.
[ ki111er @ 01.02.2010. 23:26 ] @
Nisam dirao tanjir nista proteklih 4-5 god a mozda i vise. Znaci cim sam instalirao software meni je bio tanjir na hotbirdu, kliknuo na RTS nista crno ali imam dobar signal ne secam se, ukljucim vivu 50+, onaj rtl 102.5 ili kako se vec zove isto oko 50%. All music 77-80%. Gledao sam digi tada znaci nema sanse da su mi se poremetila ledja u odnosu na klarkov prsten. Jel se tako zove? Zaboravio sam he-he

PS. skinuo sam neku listu iz febroura prosle godine i probao sam na onaj city TV kazu da ima OK signal samo nema thora nigde. ...
[ morpheusxxx @ 02.02.2010. 07:05 ] @
probaj noviju listu.... ima ih dosta i probaj DVBdream ili dvbviewer...
[ ivica122 @ 02.02.2010. 20:52 ] @
Thor se nije pomerao pa ako si siguran da ti antena i dalje okrece tamo gde treba, ja bih ti predlozio onda da proveris emulator koji otvara DigiTV. Jel imas instaliran v-plug sa svim novim ispravkama, softcam.key?