[ Slobodan Radosavljevic @ 05.02.2010. 18:01 ] @
Meni ne radi Adobe Premiere 1.5 kad ga instaliram uvek zakaze jedan .dll pri uchitavanju i ne mogu nikako da ga pokrenem..
[ igispasic @ 11.08.2010. 15:17 ] @
nisam hteo da otvaram novu temu, imam problem, instalirao sam Adobe premiere pro 1.5 tryout, i ne dopada mi se, hocu da obrisem isti, kad odem u uninstall nece da ga skine trazi mi serijski broj, jel zna neko kako da resim ovaj problem?
[ Stranger2 @ 11.08.2010. 18:41 ] @
Probaj rucno obrisati folder u kojem je instaliran. A posle mozes odraditi Scan i Repair sa Registry Mechanic-om pa ce on izbrisati visak podataka iz registrija...
[ savicsrdjan @ 11.08.2010. 19:28 ] @
Meni ne radi Adobe Premiere 1.5 kad ga instaliram uvek zakaze jedan .dll pri uchitavanju i ne mogu nikako da ga pokrenem..[/quote][quote]Slobodan Radosavljevic
odes na http://www.dll-files.com/ i skines taj .dll file koji ti fali.. imas i uputvo i sve na sajtu..
[ igispasic @ 12.08.2010. 14:01 ] @
Citat:
igispasic: nisam hteo da otvaram novu temu, imam problem, instalirao sam Adobe premiere pro 1.5 tryout, i ne dopada mi se, hocu da obrisem isti, kad odem u uninstall nece da ga skine trazi mi serijski broj, jel zna neko kako da resim ovaj problem?

resio sam problem, pronaso sam serial cod i deinstalirao ga ... hvala Stranger2!